Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Новий підручник! «Основи права Європейського Союзу» за загальною редакцією професора Тетяни Сироїд

13 грудня 2018 року

Вийшов друком підручник «Основи права Європейського Союзу» за загальною редакцією доктора юридичних наук, завідувача кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету, професора Тетяни Сироїд.

Авторський колектив підручника включає вітчизняних і зарубіжних учених у галузі міжнародного та європейського права — Тетяна Анакіна, Олександр Гавриленко, Федеріка Крістані (Federica Cristani), Стефан Кірхнер (Stefan Kirchner), Арндт Кюннеке (Arndt Kiinnecke), Сергій Перепьолкін, Тетяна Сироїд , Ліна Фоміна, Аліна Червяцова.

У підручнику проаналізовано сучасний стан та перспективи подальшого розвитку права ЄС, розкрито зміст основних принципів, інститутів, надано характеристику організаційно-правового механізму ЄС, приділено увагу положенням окремих галузей. Акцентовано увагу на питанні співробітництва між ЄС та Україною, а також на проблемі гармонізації українського законодавства.

Підручник адресовано студентам, аспірантам, викладачам юридичних закладів вищої освіти, науковцям, а також усіх, хто цікавиться проблемами права Європейського Союзу.

Підручник видано за результатами міжнародного трирічного проекту Модуль Жана Моне «Започаткування навчального курсу з права ЄС» (553472-ЕРР-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE), який було реалізовано на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у 2014-2017 pp. за підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуальних засобів та культури (ЕАСЕА) Європейської комісії.

Вітаємо авторський колектив з вагомим здобутком та бажаємо подальших звершень!

Зміст підручника «Основи права Європейського Союзу» (PDF, 312 Kb)