Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Засідання студентського наукового гуртка

5 березня 2019 року

На кафедрі конституційного і муніципального права 28 лютого 2019 року відбулося засідання студентського наукового гуртка. Керівник гуртка, доцент Юлія Градова запропонувала план роботи на поточний семестр. Члени гуртка вирішили організаційні питання, серед яких: обрання старости та тем власних наукових пошуків, а також заслухали та обговорили підготовлені доповіді.

На засіданні порушено такі питання, Марія Артамонова «Булінг як безжалісне вбивство», Тетяна Статкевич «Правове регулювання жорстокого поводження з тваринами в аспекті виробництва хутра», Руслан Зайченко «Запровадження конституційної скарги в Україні». Доповідачі зробили порівняльний аналіз правового регулювання цих питань в Україні та закордоном.

Також розглянуто дві теми, що відносяться до четвертого покоління прав людини: Єлизавета Шевчук «Право на евтаназію» та Анастасія Александрова «Право на одностатеві шлюби». Ці теми викликали жваву дискусію серед студентів, оскільки стосуються не тільки правової, але й моральної сторони питання.