Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Університет продовжує впроваджувати програму подвійних дипломів

4 квітня 2019 року

Каразінський університет активно впроваджує програму подвійних дипломів та розвиває міжнародне співробітництво з провідними світовими закладами вищої освіти. Відтепер наші студенти, окрім кредитної мобільності, мають можливість взяти участь у ступеневій мобільності, отримавши подвійні дипломи з університетом Вісмара (Німеччина) за спеціальністю «Німецьке та міжнародне право» в магістратурі на юридичному факультеті.

Університет Вісмара має понад сторічну науково-дослідну та академічну історію, є провідним державним закладом вищої освіти Німеччини, орієнтований на сучасні бізнес-процеси та актуальні міждисциплінарні дослідження.

За результатами навчання студенти зможуть отримати диплом Каразінського університету та диплом Університету Вісмара за магістерською програмою в галузі міжнародного права.

Студенти Каразінського університету на сьогодні мають широкі можливості для отримання подвійних дипломів у різних галузях за 11 партнерськими програмами із європейськими закладами вищої освіти, серед яких — Технічний університет Лодзі (м. Лодзь, Польща), Університет Ніцци — Софії Антіполіс (Франція), Університет Л’Аквіла (Італія), Університет наук і технологій — Лілль 1 (м. Вілльньов-д’Аск, Франція), Політехнічна школа (м. Палєзо, Франція), Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словаччина), Університет Поля Сабатьє — Тулуза 3 (Франція) та Університет прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (м. Вісмар, Німеччина).

Запрошуємо всіх охочих скористатись можливостями міжнародної ступеневої мобільності.