Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації»

28 травня 2019 року

19 квітня 2019 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася організована юридичним факультетом Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації», присвячена проблемам взаємодії та взаємозбагачення, з одного боку, історико-теоретичних юридичних наук, а з іншого – галузевих, міжнародно-правових та спеціальних.

Роботу конференції відкрив ректор університету академік НАН України, член-кореспондент АПН України, Заслужений діяч науки і техніки України В. С. Бакіров, який вказав на роль юридичної науки у побудові правової держави в Україні та відзначив, що у 2019 році юридичний факультет університету відзначає 15-річчя свого відродження. Учасників конференції привітав президент Національної академії правових наук України академік НАПрНУ Заслужений діяч науки і техніки України О. В. Петришин, який вказав на значення й магістральні шляхи розвитку вітчизняної теоретичної юриспруденції. Декан юридичного факультету професор, Заслужений юрист України Т. Є. Кагановська наголосила на важливості ефективної взаємодії представників різних юридичних наук для досягнення нових значущих для суспільства результатів.

У роботі конференції взяли участь 32 доктори юридичних наук, серед яких 4 академіки і 1 член-кореспондент Національної академії правових наук України. Розглядалися актуальні проблеми теорії та історії держави і права, питання методології юридичних досліджень, механізму правового регулювання, проблематика примусу і відповідальності в праві та інші.

Конференція відбулася у Малій актовій залі університету.

Матеріали конференції видано друком (PDF, 3.3 Mb).