Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Каразінський університет очолює список переможців Програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне

10 жовтня 2019 року

Вперше в історії участі Каразінського університету в конкурсах напряму Жан Моне перемогу отримали одразу 4 університетські проєкти з-поміж 15 модулів з усієї України.

Серед них:


  • проєкт «Кримінальна політика Європейського союзу», над яким працює команда юридичного факультету;
  • проєкт «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», над яким працює команда юридичного факультету;
  • проєкт «Європейська інтеграція України у промисловість 4.0», над яким працює команда факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу;
  • проєкт «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: погляди на історію, сучасний розвиток та потенціал у майбутньому», над яким працює команда історичного факультету та факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

Ці проєкти покликані сприяти ефективному поступу в напрямі інтернаціоналізації вищої освіти, популяризації європейських студій в Україні та зростанню конкурентоспроможності університету на світовому рівні.

Довідково. Реалізація проєктів Програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне покликана сприяти досконалості у викладанні та дослідженні європейських студій в усьому світі, підтримці діалогу між академічною спільнотою та політиками, зокрема, з метою посилення врядування, удосконалення вироблення та реалізації політик ЄС в Україні.