Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


До уваги відвідувачів!    Розміщено звіти керівників підрозділів     | → Детальніше

Останні події

3 жовтня 2019 року

Майстер-клас «Негативні зобов’язання (NDA, NCA, договори про екслюзивність): проблеми правозастосування»

1 жовтня 2019 року на базі наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбувся майстер-клас на тему «Негативні зобов’язання (NDA, NCA, договори про екслюзивність): проблеми правозастосування».

2 жовтня 2019 року

Засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

26 вересня 2019 року відбулося перше засідання наукового студентського гуртка кафедри конституційного і муніципального права. Науковий керівник гуртка доцент Ю. В. Градова привітала присутніх та представили план роботи на І семестр 2019/2020 навчальний рік. Після вирішення організаційних питань члени гуртка виступили із доповідями на актуальні теми в сфері конституційного права.

26 вересня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

1 жовтня 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться майстер-клас на тему «Негативні зобов’язання (NDA, NCA, договори про екслюзивність): проблеми правозастосування».

Спікер заходу: Антон Миколайович Гужва, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, адвокат.

23 вересня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

19 вересня 2019 року відбулося перше у 2019/2020 навчальному році засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін. Захід проведено в організаційно-навчальному форматі.

Відкрила захід в. о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін О. А. Устименко, яка розповіла про користь наукових досліджень для розвитку професійних та особистісних якостей особистості та побажала плідної і злагодженої праці.

Висловлюємо подяку учасникам заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

23 вересня 2019 року

Підготовка до Харківського міського турніру юних правознавців

18 вересня 2019 року доцент кафедри конституційного і муніципального права Ю. Градова разом зі студентками М. Артамоновою та П. Бортнік провели підготовку шкільної команди до участі у Харківському міському турнірі юних правознавців.

23 вересня 2019 року

Тренінг «Стоп булінг. Коректне спілкування»

18 вересня 2019 року юридичний факультет Каразінського університету та Головне територіального управління юстиції в Харківській області провели тренінг в Харківській загальноосвітній школі № 98 на тему: «Стоп булінг. Коректне спілкування».

Доцент кафедри конституційного і муніципального права Ю. В. Градова разом з головним спеціалістом теруправління юстиції О. В. Ночовкiною розповіли школярам як правильно спілкуватися та подолати цькування.

Заняття відбувалося в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.

22 вересня 2019 року

Участь юридичного факультету у проведенні XVII Всеукраїнського турніру юних правознавців

16 вересня 2019 року на базі Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області» проведено XVII Всеукраїнський турнір юних правознавців.

У якості члена журі турніру взяла участь доцент кафедри конституційного і муніципального права Лілія Миколаївна Гришко.

Серед основних завдань турніру є популяризація правових знань серед учнівської молоді. Команди представили наукові доповіді з актуальних питань конституційного, кримінального та інших галузей права.

20 вересня 2019 року

Відкрита лекція «Заборона катувань, жорстокого та такого, що принижує гідність поводження і покарання»

9 вересня 2019 року доцент кафедри конституційного і муніципального права Ю. В. Градова провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Прецеденти Європейського суду з прав людини» для магістрів другого року навчання державно-правового профілю. Тема лекції «Заборона катувань, жорстокого та такого, що принижує гідність поводження і покарання».

Лекція проведена на належному навчально-науковому та методичному рівні з використанням мультимедійних технологій.

19 вересня 2019 року

Студентський гурток з актуальних проблем конституційного і муніципального права

До уваги студентів 1–4 курсів спеціальностей «Право» та «Міжнародне право»!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права з актуальних проблем конституційного і муніципального права.

Плануємо розпочати роботу 26 вересня 2019 року.

18 вересня 2019 року

Лекція для школярів щодо протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу доцентом кафедри конституційного і муніципального права Юлією Градовою разом зі студенткою 4 курсу юридичного факультету Марією Артамоновою проведено лекцію для школярів 6-го та 8-го класів щодо протидії булінгу.

Учням представлено презентацію, в якій висвітлюються питання шкільного насильства, його ознак, видів та поширення серед підлітків. В кінці лекцій проведено анонімне анкетування з метою отримання інформації щодо обізнаності школярів в сфері протидії булінгу.

Школярам також надано відповіді як поводити себе, якщо ти став жертвою або спостерігачем булінгу.