Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

27 травня 2020 року

Вітання з Днем народження

Колектив співробітників юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та колеги з рідної кафедри міжнародного і європейського права щиро вітають з Днем народження доктора юридичних наук, професора Олександра Анатолійовича Гавриленка!

Бажаємо гарного настрою, підкорення нових кар'єрних вершин та наснаги!

19 травня 2020 року

Школа молодих професіоналів у Латвійському університеті

Шановні студенти! Повідомляємо, що цього року, вже вдруге, Латвійський університет (University of Latvia) запрошує прийняти участь у відборі в Школу молодих професіоналів (the Young professionals` school). Термін навчання: 20 вересня 2020 року – 18 грудня 2020 року.

Бажаючі, які володіють англійською мовою, мають відправити до 10 червня 2020 року надіслати організатрам мотиваційний лист, резюме, довідку про успішність.

Детальніше в листі-запрошенні.

13 травня 2020 року

Відбулася конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

24 квітня 2020 року в межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘ European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001) на юридичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна відбулася міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Учасники конференції висловили своє бачення регіоналізації в межах розпочатої в Україні реформи щодо децентралізації, обговорили її зміст та основні напрямки з урахуванням регіональної політики ЄС та досвіду держав-членів цього інтеграційного утворення.

13 травня 2020 року

Онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

12 травня 2020 року відбулось заключне у навчальному році онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права» (співкерівники: старші викладачі Ольга Волощенко, Артем Цибань), який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін. В рамках заходу учасники підбили підсумки та обговорили організаційні питання подальшої роботи гуртка у наступному навчальному році.

Усім студентам-гуртківцям бажаємо успішно скласти сесію та нових звершень на ниві наукової діяльності!

5 травня 2020 року

Пішов з життя видатний вчений, професор Василь Трубников: юридичний факультет сумує…

Колектив співробітників юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в жалобі з приводу смерті нашого колишнього співробітника – Василя Михайловича Трубникова та висловлює щирі співчуття його рідним і близьким.

1 травня 2020 року на 78 році пішов з життя Василь Михайлович Трубников, відомий український правознавець, доктор юридичних наук, професор. Професіонал своєї справи, принциповий у прийнятті рішень, мудрий і справедливий, чуйний і товариський, толерантний і розсудливий.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Василя Михайловича вічно житиме у наших серцях.

4 травня 2020 року

Mock trials для студентів — The Leavitt Institute for International Development

Левітт інститут міжнародного розвитку успішно провів національні онлайн-змагання з Mock trials для студентів. 27–30 квітня 2020 року відбулися національні TLI змагання з Mock trials через Zoom. (Публічні змагання були скасовані через пандемію COVID-19).

Ця подія стала кульмінацією двосеместрового курсу TLI «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», що проводився на юридичному факультеті у поточному навчальному році. Через пандемію на початку березня TLI прийняв рішення провести решту курсу дистанційно. Mock trial — це імітація судового процесу.

3 травня 2020 року

Відбулося онлайн-засідання гуртка «Школа приватного права»

28 квітня 2020 року відбулось онлайн-засідання гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники: старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

В рамках заходу студент-гуртківець, Сергій Ведькал виступив з доповіддю на тему «Особливості відновлення платоспроможності фізичної особи».

1 травня 2020 року

Зміни в умовах реєстрації здобувачів для проходження ЄФВВ та ЄВІ

У зв’язку із продовженням карантину до 11 травня 2020 року реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.

Зазнала зміни й процедура реєстрації.

Детальніше

16 квітня 2020 року

Онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

14 квітня 2020 року відбулось онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

В рамках заходу студенти-гуртківці Анна Воронець і Олександр Русамов виступили з доповідями на теми «Суб’єкти вільної інвестиційної діяльності» та «Проблеми цивільно-правового обігу криптовалюти».

15 квітня 2020 року

Онлайн-засідання гуртка з актуальних проблем історії держави і права України

3 квітня 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулося чергове засідання наукового гуртка з актуальних проблем історії держави і права України та зарубіжних країн під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабелли Воронової.