Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. КагановськаДо уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


Останні події

7 березня 2020 року

Transparency International School on Integrity 2020

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих дослідників Каразінського університету взяти участь у роботі Міжнародної школи з доброчесності від Transparency International, яка відбудеться 6-12 липня 20202 року у Вільнюсі (Литва). Вік учасників: до 35 років. Галузеві обмеження відсутні. Обмеженій кількості учасників надається повна або часткова стипендія.

Організатори: Transparency International спільно з факультетом права Університету Миколаса Ромеріса.

Кінцевий термін подання заявок: 30 квітня 2020 року (для отримання стипендії).

6 березня 2020 року

Вітаємо випускницю Людмилу Войтович з нагородою!

Юридичний факультет вітає свою випускницю 2013 року Людмилу Войтович, яка працює у Апараті Верховної ради України, з врученням Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Людмила Василівна у період навчання на юридичному факультеті була старостою академічної групи, потім – старостою курсу. Ми пам'ятаємо її як успішну студентку, яка продемонструвала високі успіхи у навчанні, неперевершені комунікативні та організаторські якості, відповідальність, чуйність, поважливе ставлення до однокурсників та викладачів!

Щиро вітаємо Людмилу з високою нагородою! Бажаємо нових успіхів та звершень!

5 березня 2020 року

Відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

3 березня 2020 року відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань). В рамках заходу студенти-гуртківці Софія Саргсян і Катерина Вареня виступили з доповідями на теми «Правова проблематика у сфері надання Інтернет-послуг» та «Колізійні питання застосування шлюбних контрактів у Міжнародному приватному праві».

Висловлюємо подяку Софії та Катерині за змістові доповіді та бажаємо подальших наукових звершень!

3 березня 2020 року

Презентація проекту Модуль Жана Моне «Кримінальна політика ЄС»

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний під час візиту до Донецького юридичного інституту МВС України здійснив презентацію європейського освітнього проекту Модуль Жана Моне 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Criminal policy of the European Union» / «Кримінальна політика ЄС», який передбачає створення спеціального навчального курсу, присвяченого сучасній кримінальній політиці Європейського Союзу, що викладатиметься на юридичному факультеті Каразінського університету впродовж 2019–2022 роках.

У ході зустрічі з керівництвом та провідними науковцями зазначеного закладу вищої освіти було визначено перспективи використання одержаних під час реалізації проекту результатів в процесі підготовки вітчизняних правоохоронців.

2 березня 2020 року

Відбулося спільне засідання наукового гуртка з конституційного права

25 лютого 2020 року відбулось спільне засідання наукового гуртка з конституційного права на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Студентам представлено до розгляду фільм «Аденауер — архітектор нової Німеччини» для дискусії про те, як перебудова Німеччини співвідноситься з сучасними конституційними викликами в Україні.

2 березня 2020 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

3 березня 2020 року о 15:00 відбудеться засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники: старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

В рамках заходу заплановано захист студентської наукової роботи Софією Саргасян на тему «Правова проблематика у сфері надання Інтернет-послуг».

27 лютого 2020 року

Засідання робочої групи з розробки законопроекту про нормативно-правові акти

26 лютого 2020 року у Міністерстві юстиції України відбулося чергове засідання робочої групи, утвореної з метою розробки законопроекту про нормативно-правові акти, в якому взяла участь доцент кафедри конституційного і муніципального права Юлія Градова.

Робоча група працювала над проектом закону під головуванням першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука. В ході засідання були розглянуті питання щодо структури проекту закону, сфери його дії, основної термінології. Членам робочої групи було запропоновано надати свої пропозиції щодо змісту проекту закону для подальшого опрацювання.

27 лютого 2020 року

Відбулося засідання Комісії по вивченню історії українського права

25 лютого 2020 року у м. Київ в Інституті держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України відбулося засідання Комісії по вивченню історії українського права при Президії НАН України, затвердженої постановою президії НАН України від 4 грудня 2019 року № 303. До складу Комісії від юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна увійшов завідувач кафедри державно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Олександр Головко, який взяв участь у роботі Комісії.

26 лютого 2020 року

Засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

28 лютого 2020 року о 14:00 відбудеться засідання студентського наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін. Тема засідання: «Актуальні проблемі кримінально-правової політики України».

Місце проведення:
майдан Свободи 6, аудиторія 434.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

26 лютого 2020 року

Участь у грантовій програмі Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства»

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Віктор Савченко взяв участь у грантовій програми Еразмус+ CBHE «Медіація: навчання та трансформація суспільства». Програма передбачала річне навчання під керівництвом практикуючих медіаторів з Нідерландів, Латвії та Іспанії.

В результаті успішної здачі іспиту Віктор Савченко отримав міжнародний сертифікат медіатора від Нідерландської бізнес академії. Разом з паном Віктором навчання пройшли колеги з Каразінської школи бізнесу та інших університетів України, Грузії та Азербайджану. Тепер їх завдання – трансформація суспільства через активне застосування медіації та навчання їй.