Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


Останні події

6 грудня 2019 року

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

13 грудня 2019 року о 14:30 відбудеться виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін, а також науковий захід, присвячений Всеукраїнському тижню права.

На засіданні планується проведення відкритої дискусії на тему «Домашнє насильство в Україні: кримінально-правові та кримінологічні проблеми». До обговорення зазначеної проблематики запрошуються члени наукового гуртка та студенти юридичного факультету, котрих цікавить зазначена тема.

4 грудня 2019 року

Зустріч із Анною Коришевою

3 грудня 2019 року у межах профорієнтаційної роботи завідувачем кафедри конституційного і муніципального права Марком Вороновим за сприяння декана юридичного факультету Тетяни Кагановської організовано зустріч студентів юридичного факультету з президентом фонду Foundation Arts, Culture & Science (Нідерланди/Україна) Анною Коришевою.

Під час зустрічі студентам показані тематичні відеофільми про роботу громадських організацій правової та антикорупційної спрямованості, зокрема ЦППД, «Прозорро» та інші. Студенти отримали цікаву інформацію про діяльність таких організацій, про їх роль і місце серед інститутів громадянського суспільства. Крім того, студентам роз’яснений порядок проходження стажування та подальшого працевлаштування в громадських організаціях правової та антикорупційної спрямованості.

1 грудня 2019 року

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін зі студентами Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Під час заходу курсанти та студенти обговорювали актуальні питання нормотворення та правозастосування в межах наукової теми «Новели кримінального права: міжнародні та національні особливості».

У процесі наукової дискусії та обговорення тематики було висвітлено окремі проблеми імплементації у національне кримінальне законодавство норм міжнародного права, упровадження інституту кримінальних проступків, актуальні проблеми відповідальності за домашнє насильство тощо.

27 листопада 2019 року

Профорієнтаційна зустріч зі студентами

У межах профорієнтаційної роботи помічником декана юридичного факультету з виховної роботи Кристиною Свічкар за сприяння кафедри кримінально-правових дисциплін організовано зустріч студентів випускних курсів з прокурором відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення прокуратури Харківської області, юристом 1-го класу Євгенією Говорун.

Під час зустрічі студентам роз’яснено порядок працевлаштування в органах прокуратури України, а також надано відповіді на питання, що пов’язані з ним.

27 листопада 2019 року

Кафедральний семінар «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект»

26 листопада 2019 року кафедрою цивільно-правових дисциплін Каразінського університету проведено кафедральний семінар на тему «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект». Захід організовано на базі слухацької аудиторії наукового гуртка «Школа приватного права» (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

25 листопада 2019 року

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

28 листопада 2019 року о 13:00 відбудеться виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Тема обговорення: «Новели кримінального права: міжнародні та національні особливості».

21 листопада 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

26 листопада 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться відбудеться майстер-клас на тему «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект».

Спікер заходу: Андрій Костенко, Legal Engineer юридичної компанії Axon Partners, автор телеграм-каналу для програмуючих юристів @legalcode.

Запрошуємо усіх зацікавлених прийняти участь у роботі заходу.

21 листопада 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка з актуальних питань історії держави і права України

19 листопада 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету з актуальних питань історії держави і права України під керівництвом доцента кафедри Ізабелли Воронової, яке присвячене темі розвитку політичної думки в 20 столітті.

15 листопада 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

13 листопада 2019 року в приміщенні Ради адвокатів Харківської області відбулося виїзне засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін. Зустріч проводилась спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Радою адвокатів Харківської області.

13 листопада 2019 року

Рейтинг кращих університетів країн Східної Європи та Центральної Азії

Двадцять українських вишів потрапили до рейтингу кращих університетів країн Східної Європи та Центральної Азії. Рейтинг склали у британській консалтинговій компанії QS. Всього в ньому 350 вишів. Серед українських університетів найвище місце зайняв КНУ імені Шевченка (29-я позиція). В першу сотню також потрапили КПІ імені Сікорського (67-е місце) та ХНУ імені Каразіна (69-е місце). Вітаємо нас і дуже горді, що разом творимо історію!

Детальніше