Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

23 вересня 2019 року

Тренінг «Стоп булінг. Коректне спілкування»

18 вересня 2019 року юридичний факультет Каразінського університету та Головне територіального управління юстиції в Харківській області провели тренінг в Харківській загальноосвітній школі № 98 на тему: «Стоп булінг. Коректне спілкування».

Доцент кафедри конституційного і муніципального права Ю. В. Градова разом з головним спеціалістом теруправління юстиції О. В. Ночовкiною розповіли школярам як правильно спілкуватися та подолати цькування.

Заняття відбувалося в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.

22 вересня 2019 року

Участь юридичного факультету у проведенні XVII Всеукраїнського турніру юних правознавців

16 вересня 2019 року на базі Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області» проведено XVII Всеукраїнський турнір юних правознавців.

У якості члена журі турніру взяла участь доцент кафедри конституційного і муніципального права Лілія Миколаївна Гришко.

Серед основних завдань турніру є популяризація правових знань серед учнівської молоді. Команди представили наукові доповіді з актуальних питань конституційного, кримінального та інших галузей права.

20 вересня 2019 року

Відкрита лекція «Заборона катувань, жорстокого та такого, що принижує гідність поводження і покарання»

9 вересня 2019 року доцент кафедри конституційного і муніципального права Ю. В. Градова провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Прецеденти Європейського суду з прав людини» для магістрів другого року навчання державно-правового профілю. Тема лекції «Заборона катувань, жорстокого та такого, що принижує гідність поводження і покарання».

Лекція проведена на належному навчально-науковому та методичному рівні з використанням мультимедійних технологій.

19 вересня 2019 року

Студентський гурток з актуальних проблем конституційного і муніципального права

До уваги студентів 1–4 курсів спеціальностей «Право» та «Міжнародне право»!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права з актуальних проблем конституційного і муніципального права.

Плануємо розпочати роботу 26 вересня 2019 року.

18 вересня 2019 року

Лекція для школярів щодо протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу доцентом кафедри конституційного і муніципального права Юлією Градовою разом зі студенткою 4 курсу юридичного факультету Марією Артамоновою проведено лекцію для школярів 6-го та 8-го класів щодо протидії булінгу.

Учням представлено презентацію, в якій висвітлюються питання шкільного насильства, його ознак, видів та поширення серед підлітків. В кінці лекцій проведено анонімне анкетування з метою отримання інформації щодо обізнаності школярів в сфері протидії булінгу.

Школярам також надано відповіді як поводити себе, якщо ти став жертвою або спостерігачем булінгу.

18 вересня 2019 року

Організаційно-ознайомче засідання гуртка «Школа приватного права»

19 вересня 2019 року о 15:00 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться організаційно-ознайомче засідання гуртка «Школа приватного права» кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету.

В рамках заходу планується обговорення наступних питань:

1. Визначення основних напрямів діяльності (введення в діяльність гуртка та визначення основних тем досліджень учасників).

2. Переобрання організаційного комітету гуртка (проведення голосування).

3. Проведення майстер-класу на тему: «Наукова діяльність студента: з чого почати і як не втратити інтерес до досліджень»

17 вересня 2019 року

Навчальний курс від Левітт Інститут міжнародного розвитку

Левітт Інститут міжнародного розвитку з радістю оголошує про відновлення своєї діяльності в Україні, зокрема на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, з метою реалізації своєї місії зі сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності.

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» розроблений для студентів-правників. Заняття проводять викладачі зі Сполучених Штатів Америки англійською мовою (у разі потреби з перекладачем). Курс складається з двосеместрового навчання, по закінченню якого проходитимуть національні змагання “mock trial”. Найкращі студенти отримають можливість поїхати на тритижневе безоплатне стажування до США або Канади.

17 вересня 2019 року

Стажування для викладачів правових дисциплін

Команда ELPD запрошує викладачів ЗВО з правових дисциплі на міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Uniwersytet w Bialymstoku (UwB).

Організатори: Prawnicze centrum badan nad edukacjawydzial prawa, Uniwersytet w Bialymstoku

Університет в Білостоку входить до ТОП 3 найкращих державних навчальних закладів Польщі по підготовці юристів.

Вузькопрофільне стажування надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

<< Попередні ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Наступні >>