Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


Останні події

8 листопада 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

13 листопада 2019 року о 16:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться виїзне засідання до Ради адвокатів Харківської області.

Спікер заходу: голова Ради адвокатів Харківської області, адвокат Вікторія Гайворонська та голова Ради старійшин при Раді адвокатів Харківської області, адвокат Юхим Голянд.

Адвокати нададуть інформацію щодо особливостей функціонування органів адвокатського самоврядування та проведуть майстер-клас з формування успішної лінії захисту у судовому процесі.

7 листопада 2019 року

Відбулося засідання студентського наукового гуртка

5 листопада 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету з актуальних питань історії держави та права України під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабели Воронової, яке було присвячене темі Другої світової війни 1939–1945 рр.

6 листопада 2019 року

Відбулася лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини»

4 листопада 2019 року на юридичному факультеті в рамках засідання наукового гуртку кафедри конституційного і муніципального права відбулася лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини». Для проведення лекції запрошено адвоката з практики Європейського суду з прав людини Наталію Охотнікову. Наталія пройшла шлях від студентки та викладачки юридичного факультету Каразінського університету до адвокатеси, яка входить в ТОП-10 по Україні в сфері захисту прав людини в ЄСПЛ. На її рахунку 10 виграних справ в Європейському cуді з прав людини.

30 жовтня 2019 року

Воркшоп, присвячений 150-річчю від дня народження М. Ганді

11 жовтня 2019 року, на юридичному факультеті, за участю студентів першого курсу, пройшов воркшоп, присвячений 150-річчю від дня народження М. Ганді — Мохандаса Карамчанда Ганді — всесвітньо відомого індійського громадського діяча і політика, борця за незалежність Індії, який розробив тактику ненасильницької боротьби — сатьяграху.

Модератором воркшопу виступила доцент кафедри державно-правових дисциплін Олена Рождественська.

28 жовтня 2019 року

Вітаємо Ольгу Шайтуро з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив юридичного факультету Каразінського університету щиро вітає доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Ольгу Шайтуро з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, який відбувся 26 жовтня 2019 року в спеціалізованій вченій раді Д 64.700.03 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Особливого значення цій події надає той факт, що Ольга є випускницею нашого факультету.

Бажаємо їй подальших творчих успіхів і нових здобутків на ниві наукової діяльності!

27 жовтня 2019 року

Лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини»

4 листопада 2019 року о 15:15 відбудеться чергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права. Із лекцією виступить адвокат Наталія Охотнікова, яка входить в топ-10 українських юристів з практики Європейського суду з прав людини. Тема лекції: «Огляд практики Європейського суду з прав людини».

До участі запрошуються всі бажаючі!

24 жовтня 2019 року

Майстер-клас «Сучасні тенденції судової практики при вирішенні сімейних спорів»

На базі наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі О. М. Волощенко та А. А. Цибань) відбувся майстер-клас на тему «Сучасні тенденції судової практики при вирішенні сімейних спорів».

24 жовтня 2019 року

Засідання гуртка «Актуальні проблеми кримінально-правової політики України»

23 жовтня 2019 року відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету «Актуальні проблеми кримінально-правової політики України». Керівник гуртка старший викладач кафедри Сергій Терещук визначив напрями й форми діяльності гуртка, запропонував для обговорення актуальні питання політики України в сфері протидії злочинності.

21 жовтня 2019 року

Міжнародна наукова конференція «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України»

17–19 жовтня 2019 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України», на якій обговорювалося широке коло питань, пов’язаних із обґрунтуванням необхідності нової редакції Кримінального кодексу України, а також основні перспективні положення його змісту.

Представник Каразінського університету професор Олександр Житний виступив одним зі спікерів дискусійної панелі «Кримінальне правопорушення: поняття, види, особливості законодавчого закріплення».

18 жовтня 2019 року

Лекція від Левітт інституту міжнародного розвитку

17 жовтня 2019 року на юридичному факультеті відбулася лекція Річарда Магелбі та Майкла Гілмора в межах проекту Левітт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників. Річард Магелбі прокурор штату Каліфорнія, Майкл Гілмор адвокат штату Айдахо.

Тема лекції присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства. Під час заняття викладачі розповіли про прокурорську незалежність та про угоду про визнання вини, супроводжуючи свій виступ реальними прикладами зі світової практики.