Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

13 квітня 2020 року

Студентський науковий гурток конституційного права продовжує свою роботу!

Студентський науковий гурток конституційного права продовжив свою роботу у дистанційній формі. За час карантину члени гуртка взяли участь у двох он-лайн засіданнях (конференції zoom). Продовжується активна співпраця із гуртком конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

13 квітня 2020 року

Онлайн-лекція «Європейське врядування: правовий вимір»

8–10 квітня 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулися лекції на тему «Європейське врядування: правовий вимір» (лектори: професори Віталій Серьогін і Тетяна Кагановська) та «Системи і моделі місцевого самоврядування в країнах ЄС» (лектор: доцент Марк Воронов), а також семінарські заняття в 6 групах четвертого курсу юридичного факультету в рамках Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘ European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001).

11 квітня 2020 року

Відбулося засідання методичного семінару кафедри міжнародного і європейського права

10 квітня 2020 року відбулося дистанційне (в режимі онлайн, платформа Zoom) розширене засідання методичного семінару кафедри міжнародного і європейського права, на якому обговорено дисертаційне дослідження аспіранта кафедри Максима Хаврата за результатами дисертаційної роботи «Правові основи поліцейського співробітництва держав-членів Європейського Союзу», поданої на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 293 – міжнародне право (науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного і європейського права Тетяна Сироїд).

11 квітня 2020 року

Онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

14 квітня 2020 року о 15:00 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін Каразінського університету.

В рамках заходу планується захист студентських наукових робіт Анною Воронець «Суб'єкти вільної інвестиційної діяльності» та Олегом Рустамовим «Проблеми цивільно-правового обігу криптовалюти».

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у заході. Для участі зареєструйтеся.

7 квітня 2020 року

Фаховий семінар з апробації дисертації Максима Хаврата «Правові основи поліцейського співробітництва держав-членів Європейського Союзу»

10 квітня 2020 року о 15:00 відбудеться фаховий онлайн-семінар з апробації дисертації аспіранта кафедри міжнародного і європейського права Максима Сергійовича Хаврата на тему: «Правові основи поліцейського співробітництва держав-членів Європейського Союзу» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Міжнародні відносини» за спеціальністю «Міжнародне право».

Організатор: кафедра міжнародного і європейського права юридичного факультету.

Засідання буде проведено в режимі онлайн зв’язку (платформа Zoom).

7 квітня 2020 року

Відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

7 квітня 2020 року відбулося онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

В рамках заходу студент-гуртківець Михайло Сербіненко виступив з доповіддю на тему «Особливості цивільно-правового регулювання географічного зазначення походження товарів».

7 квітня 2020 року

Всеукраїнський турнір «Судові дебати з цивільного права і цивільного процесу».

Відбувся I тур Всеукраїнського турніру «Судові дебати з цивільного права і цивільного процесу». За результатами виконаних завдань відібрано вісім команд, які запрошуються на наступний етап турніру.

Вітаємо переможців першого етапу відбору та бажаємо подальших успіхів! Одночасно повідомляємо, що проведення другого етапу турніру переноситься через загальнонаціональний карантин. Про час та дату проведення турніру учасників повідомлять додатково.

5 квітня 2020 року

Онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

7 квітня 2020 року о 15:00 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін Каразінського університету.

В рамках заходу Михайло Сербіненко захищатиме студентську наукову роботу на тему «Особливості цивільно-правового регулювання географічного зазначення походження товарів».

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у заході. Для участі зареєструйтеся.

23 березня 2020 року

Зарезервуйте ваше місце в науковому журналі прямо зараз!

Запрошуємо до співпраці з науковим фаховим виданням!

Триває прийом статей в науковому журналі «Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Право», випуск 29. Матеріали приймаються до 20 квітня 2020 р. Випуск номера очікується в травні 2020 р. Статті приймаються українською, російською, англійською мовами.

Журнал включено до міжнародного каталогу DOAJ. Бібліотека Вернадського. Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.

Журнал Наказом МОН України від 17.03.2020 р. № 409 (додаток 1) включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» і 293 «Міжнародне право».

16 березня 2020 року

До уваги здобувачів заочної форми навчання!

У зв‘язку із введенням карантину на території України та припиненням навчання у закладах освіти на період до 3 квітня 2020 року терміни весняних заліково-екзаменаційних сесій для студентів заочної форми навчання будуть змінені.

Інформація та методичні вказівки щодо виконання навчальної програми будуть надаватися через старост груп та через деканат заочної форми (jurfak-zaochka@ukr.net).

Після визначення нових термінів сесії, вони будуть оголошені через зазначені вище джерела та на сайті.