Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

27 лютого 2020 року

Засідання робочої групи з розробки законопроекту про нормативно-правові акти

26 лютого 2020 року у Міністерстві юстиції України відбулося чергове засідання робочої групи, утвореної з метою розробки законопроекту про нормативно-правові акти, в якому взяла участь доцент кафедри конституційного і муніципального права Юлія Градова.

Робоча група працювала над проектом закону під головуванням першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука. В ході засідання були розглянуті питання щодо структури проекту закону, сфери його дії, основної термінології. Членам робочої групи було запропоновано надати свої пропозиції щодо змісту проекту закону для подальшого опрацювання.

27 лютого 2020 року

Відбулося засідання Комісії по вивченню історії українського права

25 лютого 2020 року у м. Київ в Інституті держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України відбулося засідання Комісії по вивченню історії українського права при Президії НАН України, затвердженої постановою президії НАН України від 4 грудня 2019 року № 303. До складу Комісії від юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна увійшов завідувач кафедри державно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Олександр Головко, який взяв участь у роботі Комісії.

26 лютого 2020 року

Засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

28 лютого 2020 року о 14:00 відбудеться засідання студентського наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін. Тема засідання: «Актуальні проблемі кримінально-правової політики України».

Місце проведення:
майдан Свободи 6, аудиторія 434.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

26 лютого 2020 року

Участь у грантовій програмі Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства»

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Віктор Савченко взяв участь у грантовій програми Еразмус+ CBHE «Медіація: навчання та трансформація суспільства». Програма передбачала річне навчання під керівництвом практикуючих медіаторів з Нідерландів, Латвії та Іспанії.

В результаті успішної здачі іспиту Віктор Савченко отримав міжнародний сертифікат медіатора від Нідерландської бізнес академії. Разом з паном Віктором навчання пройшли колеги з Каразінської школи бізнесу та інших університетів України, Грузії та Азербайджану. Тепер їх завдання – трансформація суспільства через активне застосування медіації та навчання їй.

24 лютого 2020 року

Засідання наукового гуртка з міжнародного права

Запрошуємо студентів 1–4 курсів спеціальностей «Міжнародне право» і «Право» на засідання наукового гуртка на тему «Становлення і розвиток дружніх відносин між державами», яке буде присвячене обміну думками щодо значення співробітництва між державами.

Дата, час і місце проведення: 11 березня 2020 року о 15:00, ауд. 431.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

21 лютого 2020 року

Зустріч зі спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

20 лютого 2020 року на юридичному факультеті відбулася зустріч завідувача кафедри конституційного і муніципального права, керівника робочої групи освітнього проекту Модуль Жана Моне Erasmus+ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» Марка Воронова зі спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Вінсентом Годбійоном та Полом Фрейли.

20 лютого 2020 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

18 лютого 2020 року відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету.

Студентка Анжела Черленок виступила із темою наукової доповіді «Цивільно-правове регулювання усиновлення з іноземним елементом» (науковий керівник старший викладач Ольга Волощенко).

19 лютого 2020 року

Всеукраїнський турнір «Судові дебати із цивільного права і цивільного процесу»

Кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету спільно із Харківським осередком Ліги студентів Асоціації правників України оголошує проведення Всеукраїнського турніру «Судові дебати із цивільного права і цивільного процесу».

До участі запрошуються здобувачі вищої освіти 3–5 курсів навчання за спеціальностями «Правознавство», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність».

19 лютого 2020 року

Публічний форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»

В середині лютого 2020 року у м. Харкові відбувся публічний форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами», в якому взяли участь представники громадських організацій, політичних партій, активні громадяни та експерти у галузі конституційного права юридичного факультету Каразінського університету. Публічне обговорення конституційних змін є важливим чинником прозорості, відкритості та демократичності конституційного процесу в Україні.

19 лютого 2020 року

Вітаємо професора Віталія Серьогіна з ювілеєм!

Юридичний факультет щиро вітає заступника декана юридичного факультета з наукової роботи, доктора юридичних наук, професора Віталія Олександровича Серьогіна з ювілеєм!

50 років — вік зрілості, мудрості і справедливості. Ви — талановитий вчений і педагог, справжній чоловік і професіонал, невичерпне джерело енергії і життєлюбства, приклад для наслідування!

Ми бажаємо Вам бадьорості, завзяття і міцного здоров’я. Успіхів Вам у роботі і задоволення від неї такого ж, як і ми отримуємо від спілкування з Вами!