Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

16 грудня 2019 року

Засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

13 грудня 2019 року у Науково-дослідницькому інституті вивчення проблем злочинності імені В. В. Сташиса відбулося виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін, а також науковий захід, присвячений Всеукраїнському тижню права.

На засіданні проводилася відкрита дискусія на тему: «Домашнє насильство в Україні: кримінально-правові та кримінологічні проблеми». З доповіддю: «Кримінально-правові аспекти домашнього насильства» виступала студентка другого курсу юридичного факультету Аліна Артемиченко, під час зустрічі студенти обговорювали шляхи протидії домашнього насильства в Україні.

16 грудня 2019 року

Засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

12 грудня відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права.

Студентами підготовлено доповіді на такі теми: «Чи потрібен Україні двопалатний парламент» (доповідач Куцин І., ЮП-22), «Оптимальна виборча система для України» (доповідач Рустамов О., ЮП-24), «Протидія торгівлі людьми» (доповідач Рогозний Д., ЮП-24), «Право українського народу на землю» (доповідач Ігуменшев А., ЮП-21), «Медіація як спосіб урегулювання спорів» (доповідач Сомик Д., ЮП-24).

Теми доповідей викликали жваву дискусію серед студентів.

16 грудня 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка з актуальних питань історії держави і права України

12 грудня 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету з актуальних питань історії держави і права України під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабели Воронової, яке присвячено темі Чорнобильської катастрофи.

14 грудня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

17 грудня 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться майстер-клас на тему «Емоції та почуття у договірному регулюванні».

Спікер заходу: Жанна Завальна, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільно-правових дисциплін.

Запрошуємо усіх зацікавлених прийняти участь у роботі заходу.

12 грудня 2019 року

Міжнародна конференція з прав людини

9 грудня 2019 року професор кафедри конституційного і муніципального права Віталій Серьогін та доцент кафедри Юлія Градова взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Права людини та юридична практика їх захисту: основні напрями взаємовпливу та підвищення ефективності в умовах глобалізованого суспільства» (м. Дніпро).

6 грудня 2019 року

Візит до Харківського НДІ судових експертиз імені Заслуженого професора М. С. Бокаріуса

5 грудня 2019 року студенти 4 курсу разом із доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Ольгою Шайтуро завітали до Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Заслуженого професора М. С. Бокаріуса з метою ознайомлення студентів із розвитком криміналістики та експертного потенціалу Харківського НДІ судових експертиз.

Екскурсію проводила провідний фахівець інституту, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Філіпенко, яка запросила відвідати «Кабінет-музей» Заслуженого професора М. С. Бокаріуса та розповіла про унікальні екземпляри, що знаходяться в ньому.

6 грудня 2019 року

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

13 грудня 2019 року о 14:30 відбудеться виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін, а також науковий захід, присвячений Всеукраїнському тижню права.

На засіданні планується проведення відкритої дискусії на тему «Домашнє насильство в Україні: кримінально-правові та кримінологічні проблеми». До обговорення зазначеної проблематики запрошуються члени наукового гуртка та студенти юридичного факультету, котрих цікавить зазначена тема.

4 грудня 2019 року

Зустріч із Анною Коришевою

3 грудня 2019 року у межах профорієнтаційної роботи завідувачем кафедри конституційного і муніципального права Марком Вороновим за сприяння декана юридичного факультету Тетяни Кагановської організовано зустріч студентів юридичного факультету з президентом фонду Foundation Arts, Culture & Science (Нідерланди/Україна) Анною Коришевою.

Під час зустрічі студентам показані тематичні відеофільми про роботу громадських організацій правової та антикорупційної спрямованості, зокрема ЦППД, «Прозорро» та інші. Студенти отримали цікаву інформацію про діяльність таких організацій, про їх роль і місце серед інститутів громадянського суспільства. Крім того, студентам роз’яснений порядок проходження стажування та подальшого працевлаштування в громадських організаціях правової та антикорупційної спрямованості.

1 грудня 2019 року

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін зі студентами Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Під час заходу курсанти та студенти обговорювали актуальні питання нормотворення та правозастосування в межах наукової теми «Новели кримінального права: міжнародні та національні особливості».

У процесі наукової дискусії та обговорення тематики було висвітлено окремі проблеми імплементації у національне кримінальне законодавство норм міжнародного права, упровадження інституту кримінальних проступків, актуальні проблеми відповідальності за домашнє насильство тощо.

27 листопада 2019 року

Профорієнтаційна зустріч зі студентами

У межах профорієнтаційної роботи помічником декана юридичного факультету з виховної роботи Кристиною Свічкар за сприяння кафедри кримінально-правових дисциплін організовано зустріч студентів випускних курсів з прокурором відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення прокуратури Харківської області, юристом 1-го класу Євгенією Говорун.

Під час зустрічі студентам роз’яснено порядок працевлаштування в органах прокуратури України, а також надано відповіді на питання, що пов’язані з ним.