Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

27 листопада 2019 року

Кафедральний семінар «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект»

26 листопада 2019 року кафедрою цивільно-правових дисциплін Каразінського університету проведено кафедральний семінар на тему «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект». Захід організовано на базі слухацької аудиторії наукового гуртка «Школа приватного права» (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

25 листопада 2019 року

Виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

28 листопада 2019 року о 13:00 відбудеться виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Тема обговорення: «Новели кримінального права: міжнародні та національні особливості».

21 листопада 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

26 листопада 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться відбудеться майстер-клас на тему «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект».

Спікер заходу: Андрій Костенко, Legal Engineer юридичної компанії Axon Partners, автор телеграм-каналу для програмуючих юристів @legalcode.

Запрошуємо усіх зацікавлених прийняти участь у роботі заходу.

21 листопада 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка з актуальних питань історії держави і права України

19 листопада 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету з актуальних питань історії держави і права України під керівництвом доцента кафедри Ізабелли Воронової, яке присвячене темі розвитку політичної думки в 20 столітті.

15 листопада 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

13 листопада 2019 року в приміщенні Ради адвокатів Харківської області відбулося виїзне засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін. Зустріч проводилась спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Радою адвокатів Харківської області.

13 листопада 2019 року

Рейтинг кращих університетів країн Східної Європи та Центральної Азії

Двадцять українських вишів потрапили до рейтингу кращих університетів країн Східної Європи та Центральної Азії. Рейтинг склали у британській консалтинговій компанії QS. Всього в ньому 350 вишів. Серед українських університетів найвище місце зайняв КНУ імені Шевченка (29-я позиція). В першу сотню також потрапили КПІ імені Сікорського (67-е місце) та ХНУ імені Каразіна (69-е місце). Вітаємо нас і дуже горді, що разом творимо історію!

Детальніше

8 листопада 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

13 листопада 2019 року о 16:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться виїзне засідання до Ради адвокатів Харківської області.

Спікер заходу: голова Ради адвокатів Харківської області, адвокат Вікторія Гайворонська та голова Ради старійшин при Раді адвокатів Харківської області, адвокат Юхим Голянд.

Адвокати нададуть інформацію щодо особливостей функціонування органів адвокатського самоврядування та проведуть майстер-клас з формування успішної лінії захисту у судовому процесі.

7 листопада 2019 року

Відбулося засідання студентського наукового гуртка

5 листопада 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету з актуальних питань історії держави та права України під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабели Воронової, яке було присвячене темі Другої світової війни 1939–1945 рр.

6 листопада 2019 року

Відбулася лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини»

4 листопада 2019 року на юридичному факультеті в рамках засідання наукового гуртку кафедри конституційного і муніципального права відбулася лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини». Для проведення лекції запрошено адвоката з практики Європейського суду з прав людини Наталію Охотнікову. Наталія пройшла шлях від студентки та викладачки юридичного факультету Каразінського університету до адвокатеси, яка входить в ТОП-10 по Україні в сфері захисту прав людини в ЄСПЛ. На її рахунку 10 виграних справ в Європейському cуді з прав людини.

30 жовтня 2019 року

Воркшоп, присвячений 150-річчю від дня народження М. Ганді

11 жовтня 2019 року, на юридичному факультеті, за участю студентів першого курсу, пройшов воркшоп, присвячений 150-річчю від дня народження М. Ганді — Мохандаса Карамчанда Ганді — всесвітньо відомого індійського громадського діяча і політика, борця за незалежність Індії, який розробив тактику ненасильницької боротьби — сатьяграху.

Модератором воркшопу виступила доцент кафедри державно-правових дисциплін Олена Рождественська.