Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

28 жовтня 2019 року

Вітаємо Ольгу Шайтуро з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив юридичного факультету Каразінського університету щиро вітає доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Ольгу Шайтуро з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, який відбувся 26 жовтня 2019 року в спеціалізованій вченій раді Д 64.700.03 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Особливого значення цій події надає той факт, що Ольга є випускницею нашого факультету.

Бажаємо їй подальших творчих успіхів і нових здобутків на ниві наукової діяльності!

27 жовтня 2019 року

Лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини»

4 листопада 2019 року о 15:15 відбудеться чергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права. Із лекцією виступить адвокат Наталія Охотнікова, яка входить в топ-10 українських юристів з практики Європейського суду з прав людини. Тема лекції: «Огляд практики Європейського суду з прав людини».

До участі запрошуються всі бажаючі!

24 жовтня 2019 року

Майстер-клас «Сучасні тенденції судової практики при вирішенні сімейних спорів»

На базі наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі О. М. Волощенко та А. А. Цибань) відбувся майстер-клас на тему «Сучасні тенденції судової практики при вирішенні сімейних спорів».

24 жовтня 2019 року

Засідання гуртка «Актуальні проблеми кримінально-правової політики України»

23 жовтня 2019 року відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету «Актуальні проблеми кримінально-правової політики України». Керівник гуртка старший викладач кафедри Сергій Терещук визначив напрями й форми діяльності гуртка, запропонував для обговорення актуальні питання політики України в сфері протидії злочинності.

21 жовтня 2019 року

Міжнародна наукова конференція «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України»

17–19 жовтня 2019 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України», на якій обговорювалося широке коло питань, пов’язаних із обґрунтуванням необхідності нової редакції Кримінального кодексу України, а також основні перспективні положення його змісту.

Представник Каразінського університету професор Олександр Житний виступив одним зі спікерів дискусійної панелі «Кримінальне правопорушення: поняття, види, особливості законодавчого закріплення».

18 жовтня 2019 року

Лекція від Левітт інституту міжнародного розвитку

17 жовтня 2019 року на юридичному факультеті відбулася лекція Річарда Магелбі та Майкла Гілмора в межах проекту Левітт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників. Річард Магелбі прокурор штату Каліфорнія, Майкл Гілмор адвокат штату Айдахо.

Тема лекції присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства. Під час заняття викладачі розповіли про прокурорську незалежність та про угоду про визнання вини, супроводжуючи свій виступ реальними прикладами зі світової практики.

17 жовтня 2019 року

Кураторська година на тему: «Протидія булінгу»

На виконання листа Департаменту освіти і науки Харківської областної державної адміністрації 16 жовтня на юридичному факультеті доцентом кафедри конституційного і муніципального права Юлією Градовою проведено кураторську годину для студентів 1–3 курсів на тему: «Протидія булінгу».

Студенти дізналися, що є булінгом, за якими ознаками слід відмежовувати булінг від звичайного конфлікту, а також яка відповідальність передбачена за вчинення даних дій. Лектором зосереджено увагу студентів на попереджені булінгу в освітніх установах та питанні, як мають поводитись студенти, якщо вони стали жертвою чи спостерігачем булінгу.

17 жовтня 2019 року

Практика іноземних студентів

Практико-освітнього центру «Юридична допомога», який діє при юридичному факультеті, прийняв іноземних студентів для проходження ними практики.

Керівник центру професор кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Храмцов привітав практикантів та ознайомив їх із порядком роботи юридичної клініки, порядком ведення справ та прийому громадян.

17 жовтня 2019 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Вітаємо робочу групу проекту ( керівник робочої групи – доцент Воронов М.М., координатор проекту – доцент Червяцова А.О.; члени робочої групи: професор Кагановська Т.Є., професор Серьогін В.О.) з перемогою у міжнародному конкурсі проектів за програмою Модуль Жана Монне та отриманням фінансування від Європейської Комісії ЄС.

17 жовтня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

1 жовтня 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться майстер-клас на тему «Сучасні тенденції судової практики при вирішенні сімейних спорів».

Спікер заходу: Кузьміна Світлана Валеріївна, адвокат адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України»