Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

16 жовтня 2019 року

Кафедра конституційного і муніципального права взяла участь у Норвезько-українській конференції

10–11 жовтня 2019 року науково-педагогічний колектив кафедри конституційного і муніципального права взяв участь у роботі Норвезько-української конференції присвяченій діяльності Фрідтйофа Нансена в Україні в 1921–1922 роках. Захід проходив у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Модератором юридичної секції виступив доктор юридичних наук, професор Віталій Олександрович Серьогін. Робота секції присвячена питанням гуманістичної діяльності Ф. Нансена у контексті сучасних проблем забезпечення прав людини.

11 жовтня 2019 року

Вітаємо з Днем народження!

Декана юридичного факультету, чарівну жінку, люблячу матусю та професіонала своєї справи — Тетяну Євгеніївну Кагановську від щирого серця вітає з Днем народження рідний юридичний факультет!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

11 жовтня 2019 року

Відбулися лекції для школярів щодо булінгу

8 жовтня 2019 року консультанти практико-освітнього центру «Юридична допомога» юридичного факультету Марія Артамонова та Поліна Бортник разом зі старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін Кирилом Вороновим провели лекції для школярів 5 та 9 класів Харківської загальноосвітньої школи № 151.

Під час лекцій піднімалися важливі питання щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти.

10 жовтня 2019 року

Каразінський університет очолює список переможців Програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне

Вперше в історії участі Каразінського університету в конкурсах напряму Жан Моне перемогу отримали одразу 4 університетські проєкти з-поміж 15 модулів з усієї України. Серед них проєкти «Кримінальна політика Європейського союзу» та «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», над якими працює команда юридичного факультету.

Ці проєкти покликані сприяти ефективному поступу в напрямі інтернаціоналізації вищої освіти, популяризації європейських студій в Україні та зростанню конкурентоспроможності університету на світовому рівні.

8 жовтня 2019 року

Вітаємо з Днем юриста!

Шановні колеги! Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом — Днем юриста України!

Бажаємо міцного здоров'я, терпіння, ентузіазму, оптимізму, бадьорості й найміцніших сил. Бажаємо ніколи не зазнавати помилок і невдач, втоми й розчарування. Нехай усі Ваші справи будуть успішними, а в особистому житті хай буде щастя, благополуччя, любов і дружба.

3 жовтня 2019 року

Майстер-клас «Негативні зобов’язання (NDA, NCA, договори про екслюзивність): проблеми правозастосування»

1 жовтня 2019 року на базі наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбувся майстер-клас на тему «Негативні зобов’язання (NDA, NCA, договори про екслюзивність): проблеми правозастосування».

2 жовтня 2019 року

Засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

26 вересня 2019 року відбулося перше засідання наукового студентського гуртка кафедри конституційного і муніципального права. Науковий керівник гуртка доцент Ю. В. Градова привітала присутніх та представили план роботи на І семестр 2019/2020 навчальний рік. Після вирішення організаційних питань члени гуртка виступили із доповідями на актуальні теми в сфері конституційного права.

26 вересня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

1 жовтня 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться майстер-клас на тему «Негативні зобов’язання (NDA, NCA, договори про екслюзивність): проблеми правозастосування».

Спікер заходу: Антон Миколайович Гужва, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, адвокат.

23 вересня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

19 вересня 2019 року відбулося перше у 2019/2020 навчальному році засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін. Захід проведено в організаційно-навчальному форматі.

Відкрила захід в. о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін О. А. Устименко, яка розповіла про користь наукових досліджень для розвитку професійних та особистісних якостей особистості та побажала плідної і злагодженої праці.

Висловлюємо подяку учасникам заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

23 вересня 2019 року

Підготовка до Харківського міського турніру юних правознавців

18 вересня 2019 року доцент кафедри конституційного і муніципального права Ю. Градова разом зі студентками М. Артамоновою та П. Бортнік провели підготовку шкільної команди до участі у Харківському міському турнірі юних правознавців.