Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

7 січня 2021 року

Вітаємо з Різдвом Христовим

Сьогодні в наші оселі прийшло чарівне свято – Різдво Христове. У цей день усі традиційно збираються сім'ями за родинним столом. Панує особлива атмосфера, всі чекають дива та змін.

Яскрава Вифлеємська зірка щедро дарує нам світло віри і надії, сповнює радістю наші душі, а любов'ю, милосердям, терпінням – серця, утверджуючи життя понад усе.

Зі святим Різдвом усіх нас! Усім нам щирих почуттів, відданої дружби, заслуженого успіху, постійної удачі й нескінченного щастя!

28 грудня 2020 року

Привітання випускникам!

Шановні випускники, а тепер уже й колеги!

Ось і настав для Вас той довгоочікуваний момент – отримання дипломів та випуск. Для кожного з вас цей день незабутній, адже ви опанували нову спеціальність.

Сьогодні Ви перегорнете сторінку Вашого життя і перед Вами буде чистий аркуш. Не бійтеся його заповнювати, не лякайтеся помилок і виправлень. Життя прожити – не поле перейти. Буде все – і радість, і біль, і щастя, і розчарування. Однак вірте у краще, і нехай з вами завжди будуть справжні скарби – доброта, мораль, щирість, мудрість, чесність, працьовитість…

Ми вітаємо вас із завершенням навчання! Зичимо бути щасливими, адже лише щаслива людина здатна змінити на краще не лише своє життя, а й життя інших людей.

14 грудня 2020 року

Онлайн-зустріч гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

11 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін, керівником якого є старший викладач Сергій Терещук. Зустріч була присвячена обговоренню кримінально-правових аспектів проведення обшуку.

10 грудня 2020 року

Відбувся міжкафедральний науковий семінар, приурочений до Міжнародного дня прав людини

10 грудня 2020 року відбулося онлайн-засідання міжкафедрального наукового семінару кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету Каразінського університету та кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, приурочене до Міжнародного дня прав людини.

Засідання відкрила завідувач кафедри міжнародного і європейського права Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Тетяна Сироїд, яка привітала усіх присутніх з Днем прав людини та виголосила доповідь «Правове регулювання права на здоров’я в межах Ради Європи».

10 грудня 2020 року

Заключне засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

8 грудня 2020 року відбулося заключне у першому навчальному півріччі засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін.

Учасники заходу підбили підсумки роботи та обговорили план засідань наукового гуртка у другому семестрі. Також співкерівниками та студентами-гуртківцями визначено порядок захисту наукових доповідей і заходів у наступному півріччі.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто долучився та брав активну участь у роботі наукового гуртка протягом навчального семестру.

9 грудня 2020 року

Онлайн-засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

11 грудня 2020 року о 15:00 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін. Тема заходу: «Актуальні питання кримінально-правової політики України».

Зустріч буде проводитися на платформі "Zoom".

До участі запрошуються всі бажаючі.

8 грудня 2020 року

Онлайн-засідання міжкафедрального наукового семінару

10 грудня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн-засідання міжкафедрального наукового семінару кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету Каразінського університету та кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, приурочене до Міжнародного дня прав людини.

На засіданні наукового семінару буде обговорено доповіді викладачів і аспірантів кафедр з тематики прав людини.

8 грудня 2020 року

Всеукраїнський круглий стіл «Муніципальна реформа в Україні: проблеми і перспективи»

7 грудня 2020 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Муніципальна реформа в Україні: проблеми і перспективи», який присвячений Дню місцевого самоврядування. Організаторами заходу виступили кафедра конституційного і муніципального права юридичного факультету Каразінського університету спільно з НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України.

Під час заходу відбулася всебічна наукова дискусія щодо сучасного стану, проблем і перспектив муніципальної реформи в Україні, а також щодо регіоналізації як однієї з перспективних моделей децентралізації публічної влади в межах європейської інтеграції України.

Круглий стіл проведено в рамках проекту Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

3 грудня 2020 року

Запрошуємо на засідання Школи приватного права

8 грудня 2020 року о 15:20 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін. В рамках заходу відбудеться підбиття підсумків роботи у першому півріччі та обговорення планування роботи гуртка, у другому півріччі 2020/2021 навчального року.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у роботі заходу.

Зустріч буде проводитися на платформі "Zoom".

1 грудня 2020 року

Судові дебати з цивільного права і цивільного процесу

28 листопада 2020 року відбувся фінал Всеукраїнського турніру «Судові дебати з цивільного права і цивільного процесу», організований кафедрою цивільно-правових дисциплін спільно із Харківським осередком Ліги студентів Асоціації правників України.

За результатами суддівського оцінювання перемогу отримала команда “Ex tempore” (ОНУ імені Мечникова), яку представляли Дарина Корж, Вікторія Мица та Аліна Степанюк.

Вітаємо призерів турніру та бажаємо подальших успіхів у змагальних заходах студентського та професійного шляхів.