Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги відвідувачів!    Розміщено звіти керівників підрозділів     | → Детальніше

Останні події

26 вересня 2020 року

Онлайн-засідання гуртка «Школа приватного права»

28 вересня 2020 року о 15:30 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін. За участі завідувачки кафедри цивільно-правових дисциплін Олени Устименко, співкерівників гуртка Ольги Волощенко та Артема Цибаня планується обговорення організаційних питань щодо діяльності гуртка у поточному навчальному році.

Зустріч буде проводитися на платформі Google Meet. Умови участі за посиланням.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у заході.

25 вересня 2020 року

Посвята першокурсників

Шановні першокурсники!

Юридичний факультет радо вітає Вас у своїх стінах. Сьогодні символічно сонячний день, що ніби уособлює перемогу світла над тінню; возвеличує красу, юність; дає яскравий початок, старт; вселяє радість, життєствердність! Тож нехай саме такими будуть ваші роки навчання в обраній Alma Mater!

Будьте гарними, гідними й успішними людьми!

17 вересня 2020 року

Запрошуємо до співпраці з науковим фаховим виданням

Звертаємо вашу увагу, що триває прийом статей в науковому журналі «Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Право», Випуск 30. Матеріали приймаються до 20 жовтня 2020 року. Випуск номера очікується в листопаді 2020 році.

Вісник має на меті висвітлення широкого кола актуальних політико-правових проблем, серед яких: проблеми становлення і розвитку громадянського суспільства і правової держави в Україні; забезпечення прав людини; боротьби зі злочинністю і захисту громадського порядку; удосконалення національного законодавства та правозастосовної практики.

Журнал включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» і 293 «Міжнародне право».

14 вересня 2020 року

Курс Левітт Інтитуту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства»

Запрошуємо на курс, що викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями. Залучені фахівці охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи.

Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів.

Курс викладається англійською мовою. Через пандемію TLI прийняв рішення проводити навчання у 2020-2021 н.р. дистанційно (через Zoom).

Для реєстрації на даний курс потрібно зареєструватися.

8 вересня 2020 року

Онлайн-зустріч з членами експертної групи щодо акредитації освітньо-наукової програми «Право»

У Каразінському університеті триває акредитація освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю «Право». Зокрема 9 вересня 2020 року відбудеться відкрита онлайн-зустріч за допомогою Zoom-конференції (ідентифікатор зустрічі: 856 490 8202, пароль: MX7h1K) з членами експертної групи.

Приєднатися можуть усі охочі.

Початок зустрічі: о 16:10

<< Попередні 1 2 Наступні >>