Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

22 квітня 2017 року

Відсьогодні всіх призовників вписуватимуть у єдиний реєстр

В Україні запроваджується автоматизований облік військовозобов'язаних. Тепер військові комісаріати або відповідні органи виконавчої влади здійснюватимуть облік призовників у електронній формі з єдиною централізованою базою.

Детальніше

22 квітня 2017 року

ВСС висловився щодо пропущення строку на оскарження

Лише після того, як заявникові буде дано змогу навести інші поважні причини пропуску строку на оскарження, допустимо вирішувати питання про відкриття чи відмову у відкритті апеляційного провадження. На цю обставину звернув увагу Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ під час слухання справи No6-13861св16.

Детальніше

22 квітня 2017 року

Проект нового КАС суттєво ускладнює адміністративний процес, — експерт

Президентський проект Кодексу адміністративного судочинства перейняв багато норм з господарського процесу. Таке поєднання може суттєво подовжити і ускладнити судовий розгляд.

Детальніше

22 квітня 2017 року

ВСУ пояснив обчилення строку дії договору оренди землі, — текст постанови

Строк дії договору оренди землі починається після набрання ним чинності, а не з моменту його укладення. Такий висновок зробив ВСУ в постанові №532\129\16-ц.

Детальніше

13 квітня 2017 року

Нематеріальні збитки можуть знову визнати істотною шкодою

У Верховній Раді пропонують розширити визначення істотної шкоди та тяжких наслідків, щоб це поняття охоплювало не лише матеріальні збитки.

Детальніше

13 квітня 2017 року

Адвокати назвали 5 перешкод для впровадження медіації

Відсутність законодавчого врегулювання і низька поінформованість про процедуру породжують недовіру до медіації та навіть призводить до опору з боку юристів. Тому для її запровадження, українцям необхідно навчитися домовлятися.

Детальніше

13 квітня 2017 року

За Венеціанським азимутом

Як відомо, в даний час у Верховній Раді України вирішується доля законопроекту №5336-1 «Про Конституційний Суд». Текст цього законопроекту був доопрацьований, в тій чи іншій мірі, з урахуванням зауважень Венеціанської Комісії.

Детальніше

13 квітня 2017 року

У ВАС назвали проблеми суддів при розгляді податкових спорів

В останні роки судова практика розгляду справ щодо податкових зобов’язань зазнала докорінних змін. Тому зараз суддям необхідно опановувати бухгалтерські знання, адже без них неможливо надати об’єктивну оцінку ведення податкового обліку.

Детальніше

13 квітня 2017 року

Українських чиновників каратимуть за повільну роботу

Чиновників, які надто довго готують документи дозвільного характеру пропонують притягувати до кримінальної відповідальності. При цьому не обов'язково, щоб це сталося з їхньої вини.

Детальніше

7 квітня 2017 року

За невчасне подання декларації через збій реєстру не каратимуть

Неналежне функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, визнано поважною причиною несвоєчасного подання декларації.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>