Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

7 вересня 2016 року

Запропоновано припинити фінансування політичних партій

Група народних депутатів запропонувала Верховній Раді скасувати фінансування парламентських політичних партій вже у цьому році та перенаправити кошти на потреби освіти.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Прийнято Закон про гуманізацію порядку виконання покарань

Верховна Рада 6 вересня прийняла Закон про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу відносно гуманізації порядку і умов виконання покарань (законопроект № 2252а).

Детальніше

7 вересня 2016 року

Підтримка молодих фахівців

Разом з іншими лідерами юридичних послуг ЮФ Eterna Law сприятиме створенню до 2020 року 10000 місць для стажування й першої роботи для молодих фахівців.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Тиждень права - 2016: оприлюднено план заходів

В грудні в Україні пройде Всеукраїнський тиждень права. В планах — проведення лекцій стосовно прав людини, надання допомоги громадянам в юридичних клініках, проведення виставки «Правники — суспільству» та правничого конкурсу імені В. Корецького.

Детальніше

2 вересня 2016 року

Мін’юст дав список центрів безоплатної правової допомоги в Україні

На сайті Міністерства юстиції України з’явилася інформація про місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (зокрема, їх назви, адреси та сайти).

Детальніше

8 липня 2016 року

Змінюється механізм відбору голів місцевих держадміністрацій

Повноваження Комісії з питань вищого корпусу держслужби щодо проведення конкурсу, переведення та дисциплінарних проваджень, не поширюються на державних службовців, які призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України.

Детальніше

17 червня 2016 року

За поліцією закріпили повноваження щодо ОРД

Закон про Національну поліцію доповнили новим пунктом згідно з яким до основних повноважень Національної поліції віднесено здійснення оперативно-розшукової діяльності.

Детальніше

17 червня 2016 року

Опубліковано Закон з питань видворення іноземців

В Україні оновили низку положень стосовно видворення іноземців, зокрема, було схвалено нову статтю щодо особливостей провадження у справах за адмінпозовами з приводу затримання та видворення іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше

17 червня 2016 року

Оновлено порядок отримання даних з Реєстру юросіб та ФОПів

Міністерство юстиції затвердило порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Відповідні попередні акти, які регулювати ці питання, втрачають чинність.

Детальніше

17 червня 2016 року

Підготовлено порядок таємної перевірки прокурорів

Генеральна прокуратура України спрямувала на реєстрацію до Мін’юсту порядок таємної перевірки доброчесності прокурорів. Документ стосується прокурорів та слідчих прокуратури.

Детальніше

<< Попередні ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>