Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

22 квітня 2017 року

ВСУ пояснив обчилення строку дії договору оренди землі, — текст постанови

Строк дії договору оренди землі починається після набрання ним чинності, а не з моменту його укладення. Такий висновок зробив ВСУ в постанові №532\129\16-ц.

Детальніше

13 квітня 2017 року

Нематеріальні збитки можуть знову визнати істотною шкодою

У Верховній Раді пропонують розширити визначення істотної шкоди та тяжких наслідків, щоб це поняття охоплювало не лише матеріальні збитки.

Детальніше

13 квітня 2017 року

Адвокати назвали 5 перешкод для впровадження медіації

Відсутність законодавчого врегулювання і низька поінформованість про процедуру породжують недовіру до медіації та навіть призводить до опору з боку юристів. Тому для її запровадження, українцям необхідно навчитися домовлятися.

Детальніше

13 квітня 2017 року

За Венеціанським азимутом

Як відомо, в даний час у Верховній Раді України вирішується доля законопроекту №5336-1 «Про Конституційний Суд». Текст цього законопроекту був доопрацьований, в тій чи іншій мірі, з урахуванням зауважень Венеціанської Комісії.

Детальніше

13 квітня 2017 року

У ВАС назвали проблеми суддів при розгляді податкових спорів

В останні роки судова практика розгляду справ щодо податкових зобов’язань зазнала докорінних змін. Тому зараз суддям необхідно опановувати бухгалтерські знання, адже без них неможливо надати об’єктивну оцінку ведення податкового обліку.

Детальніше

13 квітня 2017 року

Українських чиновників каратимуть за повільну роботу

Чиновників, які надто довго готують документи дозвільного характеру пропонують притягувати до кримінальної відповідальності. При цьому не обов'язково, щоб це сталося з їхньої вини.

Детальніше

7 квітня 2017 року

За невчасне подання декларації через збій реєстру не каратимуть

Неналежне функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, визнано поважною причиною несвоєчасного подання декларації.

Детальніше

7 квітня 2017 року

МВФ та Україна узгодили, кому підпорядкувати фінансову поліцію

Нова служба відповідальна за розслідування фінансових злочинів проти держави підпорядковуватиметься Міністерству фінансів, а її завдання будуть чітко розмежовані з ДФС. Прийняття відповідного закону очікують вже у квітні.

Детальніше

7 квітня 2017 року

Реєстратори відповідатимуть на запити нотаріусів не менш ніж за 5 днів

Наразі відділи реєстрації місця проживання фізосіб районних держадміністрацій перевантажені. Тому, з метою уникнення соціальної напруги, реєстратори повідомляють, що строк надання відповіді на запити нотаріусів не може бути менше 5 робочих днів.

Детальніше

24 березня 2017 року

Відповідальність за неправосудні рішення хочуть посилити

Положення статті 375 КК хочуть конкретизувати, а саме доповнити кваліфікуючими ознаками як «вчинення злочину щодо неповнолітнього, недієздатного, особи похилого віку» та посилити санкції для суддів вищих судів.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>