Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

27 листопада 2015 року

В Україні збираються скасувати Господарський кодекс

30 листопада 2015 року о 10.00 відбудеться презентація ініціативи скасування Господарського кодексу України

Детальніше

27 листопада 2015 року

Розгляд проекту про держслужбу відклали до 8 грудня

Вчора у ВР не розглядали законопроект про держслужбу. Друге читання проекту відбудеться у вівторок на наступному пленарному тижні одним з перших питань порядку денного.

Детальніше

27 листопада 2015 року

В Україні запрацював Центр податкового та митного права

Вчора відбулось перше засідання Центру податкового та митного права, створеного у рамках Угоди про співпрацю між ДФС та Інститутом законодавства Верховної Ради України.

Детальніше

27 листопада 2015 року

Оновлено ліцензійні умови з торгівлі цінними паперами

Новими Ліцензійними умовами провадження діяльності з торгівлі цінними паперами та діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку розширюються вимоги до ділової репутації заявників, зокрема репутації особи, яка контролює професійного учасника та/або є керівником та встановлюються більш конкретні вимоги до структури власності заявника та її прозорості.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Держслужбовців перевірять на знання англійської мови

Кабмін повинен розробити комплекс заходів щодо проведення оцінювання рівня володіння державними службовцями англійською мовою та організації мовних курсів для її вивчення, запровадження кваліфвимог щодо володіння англійською мовою для відповідних посад державної служби.

Детальніше

17 листопада 2015 року

В Україні розпочнуть роботу над Виборчим кодексом

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман має намір найближчим часом зібрати робочу групу, яка проаналізує реалізацію на практиці закону про місцеві вибори й на основі цього аналізу розпочне роботу над Виборчим кодексом.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Вихідні дні–2016: Кабмін назвав святкові та вихідні дні

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 11.11.2015 № 1155-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2016 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Продаж об'єктів незавершеного будівництва можуть спростити

Уряд пропонує парламенту спростити механізм приватизації об’єктів незавершеного будівництва. Якщо об’єкт придбавається для розбирання, він має продаватись окремо від земельної ділянки.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Уряд погодив звільнення аптек від обов’язкової акредитації

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку акредитації закладу охорони здоров’я, визначивши, що акредитація аптечних закладів може здійснюватись на добровільних засадах.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Які ознаки здійснення банком ризикової діяльності?

Банк зобов’язаний довести, що в діях клієнта або банку немає ознак здійснення ризикової діяльності, перелік яких на днях затвердив Національний банк України.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 35 ... Наступні >>