Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

11 листопада 2015 року

З листопада автомобілістів штрафуватимуть по-новому

В силу вступає новий Закон «Про національну поліцію», який скасовує всі повноваження міліціонерів і даішників. А право нової поліції складати адмінпротоколи на порушників правил дорожнього руху прописані недостатньо чітко.

Детальніше

11 листопада 2015 року

Асоціація правників України (АПУ) в черговий раз привертає увагу громадськості до неприпустимості ототожнення адвоката з особою клієнта

Так, нещодавно у ЗМІ з’явилась публікація, в якій містяться звинувачення адвокатів у пособництві, начебто, злочинним діям клієнта.

АПУ наголошує, що адвокат під час здійснення ним професійної діяльності користується особливим статусом. Гарантії професійної діяльності захисника не лише визнані у всьому світі, але й закріплені в українському законодавстві.

Детальніше

11 листопада 2015 року

І Форум з конкурсного права АПУ: Стягнення. Реструктуризація. Банкрутство

Асоціація правників України (АПУ) запрошує взяти участь у І Форумі з конкурсного права АПУ, який буде присвячено трьом основним аспектам конкурсного процесу: стягненню, банкрутству та реструктуризації.

Цей захід стане першим, а отже унікальним майданчиком для обміну думками та досвідом між адвокатами та суддями, арбітражними керуючими та представниками банків, боржниками та кредиторами. Форум має на меті розробку спільних позицій щодо внесення змін до чинного законодавства про банкрутство та суміжних інститутів.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Від сплати судового збору можуть звільнити МВС та СБУ

Депутати пропонують парламенту звільнити від сплати судового збору окремих суб’єктів сектору безпеки та оборони на період дії особливого періоду та проведення антитерористичної операції.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Уряд реорганізував податкові інспекції ДФСУ

Кабінет Міністрів України перейменував та реорганізував деякі територіальні органи Державної фіскальної служби України шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Чи можна звільнити суддів за результатами їх оцінювання? — КСУ

Сьогодні Пленум Верховного Суду України вирішив звернутись до Конституційного Суду України щодо можливості й підстав звільнення суддів за результатами їх оцінювання. Відповідне рішення було прийнято за зверненням Ради суддів України.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Змінено ліцензійні умови діяльності з управління активами

Відтепер оформити ліцензію на провадження діяльності з управління активами можна в електронному вигляді. У разі прийняття Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку рішення про видачу ліцензії інформація про неї буде внесена до ліцензійного реєстру.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Штраф за порушення ПДР можна сплатити на місці

Патрульні поліцейські отримали на оснащення мобільні банківські термінали. З їх допомогою громадяни при бажанні матимуть змогу розрахуватися за скоєне адміністративне правопорушення на місці його скоєння. У майбутньому сплата штрафу на місці дасть змогу зменшити його наполовину.

Детальніше

2 листопада 2015 року

Новели нового Закону України «Про прокуратуру»

Новели нового Закону України «Про прокуратуру», який, на думку заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе є революційним кроком у реформуванні системи органів прокуратури України

Детальніше

2 листопада 2015 року

Публічні реєстри України

Вашій увазі пропонується 101 публічний реєстр України

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Наступні >>