Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

12 листопада 2015 року

Уряд затвердив порядок розробки стратегії регіонального розвитку. Тепер кожен громадянин зможе ознайомитися з ходом виконання актуальних завдань у регіоні

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив порядок розробки Державної стратегії регіонального розвитку України та плану заходів щодо її реалізації, а також вимоги до проведення моніторингу та оцінки результативності.

Детальніше

12 листопада 2015 року

Кабінет Міністрів схвалив і внесе до Верховної Ради законопроект щодо ліквідації трудових книжок

Про це повідомив Міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, за словами якого ліквідація трудових книжок значно спростить роботу кадровиків, адже з 2004 року функціонує реєстр, в якому є всі дані щодо місця роботи громадян.

Детальніше

11 листопада 2015 року

Нова Конституція передбачає переоцінювання всіх суддів

Розроблений Конституційною комісією проект змін до Конституції в частині судової реформи передбачає процес оцінювання всіх українських суддів

Детальніше

11 листопада 2015 року

З листопада автомобілістів штрафуватимуть по-новому

В силу вступає новий Закон «Про національну поліцію», який скасовує всі повноваження міліціонерів і даішників. А право нової поліції складати адмінпротоколи на порушників правил дорожнього руху прописані недостатньо чітко.

Детальніше

11 листопада 2015 року

Асоціація правників України (АПУ) в черговий раз привертає увагу громадськості до неприпустимості ототожнення адвоката з особою клієнта

Так, нещодавно у ЗМІ з’явилась публікація, в якій містяться звинувачення адвокатів у пособництві, начебто, злочинним діям клієнта.

АПУ наголошує, що адвокат під час здійснення ним професійної діяльності користується особливим статусом. Гарантії професійної діяльності захисника не лише визнані у всьому світі, але й закріплені в українському законодавстві.

Детальніше

11 листопада 2015 року

І Форум з конкурсного права АПУ: Стягнення. Реструктуризація. Банкрутство

Асоціація правників України (АПУ) запрошує взяти участь у І Форумі з конкурсного права АПУ, який буде присвячено трьом основним аспектам конкурсного процесу: стягненню, банкрутству та реструктуризації.

Цей захід стане першим, а отже унікальним майданчиком для обміну думками та досвідом між адвокатами та суддями, арбітражними керуючими та представниками банків, боржниками та кредиторами. Форум має на меті розробку спільних позицій щодо внесення змін до чинного законодавства про банкрутство та суміжних інститутів.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Від сплати судового збору можуть звільнити МВС та СБУ

Депутати пропонують парламенту звільнити від сплати судового збору окремих суб’єктів сектору безпеки та оборони на період дії особливого періоду та проведення антитерористичної операції.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Уряд реорганізував податкові інспекції ДФСУ

Кабінет Міністрів України перейменував та реорганізував деякі територіальні органи Державної фіскальної служби України шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Чи можна звільнити суддів за результатами їх оцінювання? — КСУ

Сьогодні Пленум Верховного Суду України вирішив звернутись до Конституційного Суду України щодо можливості й підстав звільнення суддів за результатами їх оцінювання. Відповідне рішення було прийнято за зверненням Ради суддів України.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Змінено ліцензійні умови діяльності з управління активами

Відтепер оформити ліцензію на провадження діяльності з управління активами можна в електронному вигляді. У разі прийняття Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку рішення про видачу ліцензії інформація про неї буде внесена до ліцензійного реєстру.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Наступні >>