Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

15 березня 2017 року

Виключне представництво адвоката не розповсюджується на держоргани, — ВАСУ

Представляти державну установу в суді необов’язково має адвокат. Представництво адвокатом органів державної влади та органів місцевого самоврядування буде здійснюватися тільки з 1 січня 2020 року.

Детальніше

2 березня 2017 року

Цієї весни українці відпочиватимуть 6 додаткових днів

Завдяки державним святам в Україні весною буде шість додаткових вихідних днів, один з яких, передсвятковий — 8 травня, рекомендовано перенести на суботу 13 травня.

Детальніше

2 березня 2017 року

В Києві відбудеться VІ Всеукраїнський форум з цивільного права та процесу

15 березня відбудеться VІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА». Традиційно він стане майданчиком для спілкування та обміну досвідом між адвокатами, юристами та суддями. Зареєструватися для участі можна вже зараз.

Детальніше

2 березня 2017 року

Підпис он-лайн

Парламентарі хочуть спростити відносини між банками та їхніми клієнтами — дозволити укладення електронних договорів без підпису документа на папері. Експерти побоюються, що «покращення» настане швидше для шахраїв, аніж для громадян.

Детальніше

2 березня 2017 року

Мін'юст збирає резюме юристів, щоб пропонувати роботу

Пілотний проект «Онлайн будинок юстиції» відтепер діє по всій Україні. Окрім надання адмінпослуг, сервіс збирає анкети юристів та автоматично подає їх для заповнення вакансій в системі юстиції.

Детальніше

2 березня 2017 року

Брати та онуки зможуть оформити спадщину без податків

Через намагання влади легалізувати діяльність податкової міліції депутатам вдалося прийняти в цілому проект закону про спадщину, який був зареєстрований в парламенті ще на початку 2014-го.

Детальніше

2 березня 2017 року

Запропоновано зменшити єдиний податок для 2 групи ФОП

Пропонується рахувати єдиний податок для другої групи не від мінімальної зарплати, а від прожиткового мінімуму, оскільки нинішні норми ставлять підприємців у нерівні умови.

Детальніше

2 березня 2017 року

Адвокатів пускатимуть до засуджених у неробочі дні

Заборона доступу захисників до засуджених у вихідні та святкові дні сприяє затягуванню кримінального провадження. Тому пропонується надати захисникам право мати побачення з підзахисним без обмеження часу і кількості.

Детальніше

2 березня 2017 року

Авто з іноземною реєстрацією: власників можуть частково звільнити від податків

Протягом 2017–2018 років резиденти-власники авто з іноземною реєстрацією частково звільняються від оподаткування митними платежами, а в подальшому сплачують по 0,5% від їх суми кожного місяця. Також вводяться декларації для транзиту таких авто.

Детальніше

2 березня 2017 року

Оцінка земель сільгосппризначення: затверджено методику

Запроваджено новий метод нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Оцінка земельної ділянки здійснюється шляхом надання витягу технічної документації, розробленої на відповідний адміністративний район.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>