Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

24 березня 2017 року

НАЗК пояснило, як користуватися реєстром декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Детальніше

24 березня 2017 року

Порядок доступу до державної таємниці в адміністративному процесі роз'яснено ВАСУ

Доступ до таємної інформації надається ухвалою суду представнику позивача, який має допуск до державної таємниці, виходячи з обставин, встановлених під час здійснення адміністративного судочинства.

Детальніше

24 березня 2017 року

Порошенко погодив проекти нових процесуальних кодексів

Президент підписав та визначив як невідкладний законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Детальніше

15 березня 2017 року

Оприлюднені критерії оцінки дотримання верховенства права

Оприлюднений переклад контрольного списку запитань для оцінки дотримання верховенства права, прийнятий Європейською комісією «За демократію через право» на 106-му пленарному засіданні

Детальніше

15 березня 2017 року

ВСС висловився щодо пропущення строку на перегляд за нововиявленими обставинами

Судові процедури повинні бути справедливими, особа не може бути безпідставно позбавлена права на справедливий суд, оскільки це є порушенням ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Детальніше

15 березня 2017 року

Виключне представництво адвоката не розповсюджується на держоргани, — ВАСУ

Представляти державну установу в суді необов’язково має адвокат. Представництво адвокатом органів державної влади та органів місцевого самоврядування буде здійснюватися тільки з 1 січня 2020 року.

Детальніше

2 березня 2017 року

Цієї весни українці відпочиватимуть 6 додаткових днів

Завдяки державним святам в Україні весною буде шість додаткових вихідних днів, один з яких, передсвятковий — 8 травня, рекомендовано перенести на суботу 13 травня.

Детальніше

2 березня 2017 року

В Києві відбудеться VІ Всеукраїнський форум з цивільного права та процесу

15 березня відбудеться VІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА». Традиційно він стане майданчиком для спілкування та обміну досвідом між адвокатами, юристами та суддями. Зареєструватися для участі можна вже зараз.

Детальніше

2 березня 2017 року

Підпис он-лайн

Парламентарі хочуть спростити відносини між банками та їхніми клієнтами — дозволити укладення електронних договорів без підпису документа на папері. Експерти побоюються, що «покращення» настане швидше для шахраїв, аніж для громадян.

Детальніше

2 березня 2017 року

Мін'юст збирає резюме юристів, щоб пропонувати роботу

Пілотний проект «Онлайн будинок юстиції» відтепер діє по всій Україні. Окрім надання адмінпослуг, сервіс збирає анкети юристів та автоматично подає їх для заповнення вакансій в системі юстиції.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>