Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

1 жовтня 2015 року

Як банки відкриватимуть рахунки платників податків?

Банки зможуть відкривати рахунки на підставі інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в контролюючих органах як платника податків.

Детальніше

28 вересня 2015 року

Норми поведінки адвоката у соціальних мережах

Вашій увазі пропонується добірка матеріалів про норми поведінки адвоката (світовий досвід і українські реалії) у соціальних мережах

Детальніше

28 вересня 2015 року

Закон про держслужбу: чиновники розповіли про причини конфлікту

Долю законопроекту про держслужбу може вирішити експертна група, яка доповнить його або запропонує альтернативу, паралельно консультуючись з ЄС

Детальніше

28 вересня 2015 року

Нацбанк України скасує валютні обмеження до середини 2016 року

Національний банк України має намір повністю зняти валютні обмеження, введені у вересні 2014 року і лютому 2015 року, ближче до середини 2016 року, повідомила глава НБУ Валерія Гонтарєва.

Детальніше

27 вересня 2015 року

Новий законопроект дозволить суду за наявності для цього достатніх підстав залучати до участі у справі іншого відповідача

Законопроектом № 2779 пропонується дозволити суду за наявності для цього достатніх підстав залучати до участі у справі іншого відповідача. Відповідні зміни передбачається внести до ст. 33 Цивільного процесуального кодексу з метою уніфікації відповідного положення Цивільного кодексу з аналогічними положеннями Кодексу про адміністративне судочинство та Господарського процесуального кодексу, в яких, зокрема, передбачено залучення іншого відповідача за ініціативою суду.

Детальніше

24 вересня 2015 року

Виборче законодавство хочуть кодифікувати

Виборче законодавство пропонують кодифікувати. Проект відповідного кодексу зареєстрував у парламенті народний депутат Валерій Писаренко.

Проект «Виборчий кодексу України» (№ 3112) передбачає, що документ запобігатиме різній інтерпретації положень законів «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний реєстр виборців».

Детальніше

24 вересня 2015 року

Технічна довіра

2 липня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Національну поліцію» № 580-VIII, стаття 50 якого передбачає застосування поліграфа до осіб, які виявили бажання вступити на службу до поліції, за їх згодою. Хоча цей Закон в цілому набирає чинності 7 листопада 2015 року, проте його положення застосовуються у містах, де здійснюється набір до патрульної поліції.

Детальніше

23 вересня 2015 року

6 жовтня набуває чинності закон про відкриття реєстрів власності

«6 жовтня набуває чинності закон про відкриття реєстрів власності. Хочу підкреслити, що Міністерство юстиції вже відкрило свої реєстри для громадян, але з 6 жовтня ми відкриваємо пошук по суб'єкту. Наприклад, якщо в реєстрі нерухомості раніше лише за адресою можна було знайти окремий об’єкт, то зараз ви можете ввести прізвище та побачити, що дана особа має бути зареєстрованим за нею на території України», — зазначила вона.

14 липня 2015 року Верховна Рада внесла зміни в деякі закони України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції (№ 2423), які відкривають доступ до реєстрів рухомого та нерухомого майна, а також відомостей земельного кадастру.

Детальніше

23 вересня 2015 року

В Україні створено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру

Наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна від 22 вересня 2015 року у структурі Генеральної прокуратури України утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (на правах самостійного структурного підрозділу).

Як пояснили «ЗіБ» у ГПУ, прокуратура створена у складі управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді, а також двох відділів: аналітично-статистичного та документального забезпечення. Відповідно до Закону її структуру та штатний розпис погоджено із директором Національного антикорупційного бюро України.

Детальніше

18 вересня 2015 року

Рада ввела новий вид цінних паперів у вигляді державних дериватив

Верховна Рада ввела новий вид цінних паперів — державні деривативи. За відповідний законопроект проголосували 307 народних депутатів.

Згідно з документом, державний дериватив — цінний папір, що розміщується державою на міжнародних фондових ринках і підтверджують зобов'язання України згідно з умовами розміщення цього цінного паперу здійснити виплати власнику цього цінного паперу в разі досягнення певних показників валового внутрішнього продукту України, а також здійснити інші виплати.

Передбачається, що емісія державних деривативів є частиною бюджетного процесу і не підлягає регулюванню Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>