Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

17 лютого 2017 року

Що нового в Податковому кодексі?

Останні зміни до Податкового кодексу, які, за «доброю» традицією, Верховна Рада внесла під Новий рік, вочевидь додали клопоту бізнесу. Читаючи пояснення авторів законодавчої ініціативи про цілі й очікувані наслідки, хочеться вірити, що клопіт цей стане приємним. Утім, не всі з новел запрацюють на практиці, а частина з них напевно буде використана проти платника податків.

Детальніше

17 лютого 2017 року

Строк підготовки ухвал господарськими судами пропонують обмежити

Зобов’язати господарські суди готувати повний текст ухвал за три дні планують народні обранці. Адже за нинішніх обставин такі ухвали не вдається вчасно оскаржити.

Детальніше

15 лютого 2017 року

Електронні декларації чиновників підлягають повній перевірці

НАЗК отримало можливість провести повноцінний аналіз майнового стану чиновників в поданих ними електронні декларації.

Детальніше

15 лютого 2017 року

Запроваджуються нові правила сертифікації аудиторів

Сертифікат аудитора можуть отримати кандидати з повною вищою економічною або юридичною освітою, які мають необхідні знання з питань аудиту, бухгалтерського обліку, фінансів, економіки, оподаткування та господарського права, досвід роботи не менше 3-х років поспіль на посадах ревізора, бухгалтера, юриста, фінансиста, економіста, асистента (помічника) аудитора, які успішно здали письмовий кваліфікаційний іспит.

Детальніше

15 лютого 2017 року

Родичі зможуть представляти потерпілого в суді, — законопроект

В чинному КПК визначено, що особа не має права брати участь у кримінальному провадженні як представник, якщо вона є близьким родичем або членом сім’ї потерпілого. У ВР вважають, що така норма порушує права потерпілого.

Детальніше

15 лютого 2017 року

НАБУ відкрило реєстр справ, що розслідують детективи

Реєстр кримінальних проваджень, які розслідуються детективами НАБУ під назвою «Реєстр справ» почав роботу на сайті Національного антикорупційного бюро України. Наразі до реєстру внесено 46 кримінальних проваджень.

Детальніше

14 лютого 2017 року

Коло осіб, які можуть оскаржити правочин, не обмежено, — аналіз ВССУ

Коло заінтересованих осіб, яке може оскаржити правочин, не є обмеженим і залежить від обставин конкретної справи. Такий висновок зробив ВСС в аналізі, текст якого друкує «Закон і Бізнес».

Детальніше

14 лютого 2017 року

Проект Порядку перевірки е-декларацій підтримали в НАЗК

Розроблений робочою групою при Секретаріаті Кабміну проект Порядку перевірки електронних декларацій чиновників підтримали члени НАЗК. У випадку затвердження відповідним рішенням, Мін'юст обіцяє зареєструвати його протягом однієї доби.

Детальніше

26 січня 2017 року

Кабмін схвалив створення Громадської ради при НАЗК

Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні на своєму засіданні план заходів щодо проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Детальніше

26 січня 2017 року

У ВР підтримали введення «перехідного періоду» для закриття ФОП

Комітет ВРУ з питань промислової політики і підприємництва підтримав законопроект про запровадження трьохмісячного перехідного періоду для закриття ФОП без сплати єдиного соціального внеску за цей період.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>