Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

2 березня 2017 року

Брати та онуки зможуть оформити спадщину без податків

Через намагання влади легалізувати діяльність податкової міліції депутатам вдалося прийняти в цілому проект закону про спадщину, який був зареєстрований в парламенті ще на початку 2014-го.

Детальніше

2 березня 2017 року

Запропоновано зменшити єдиний податок для 2 групи ФОП

Пропонується рахувати єдиний податок для другої групи не від мінімальної зарплати, а від прожиткового мінімуму, оскільки нинішні норми ставлять підприємців у нерівні умови.

Детальніше

2 березня 2017 року

Адвокатів пускатимуть до засуджених у неробочі дні

Заборона доступу захисників до засуджених у вихідні та святкові дні сприяє затягуванню кримінального провадження. Тому пропонується надати захисникам право мати побачення з підзахисним без обмеження часу і кількості.

Детальніше

2 березня 2017 року

Авто з іноземною реєстрацією: власників можуть частково звільнити від податків

Протягом 2017–2018 років резиденти-власники авто з іноземною реєстрацією частково звільняються від оподаткування митними платежами, а в подальшому сплачують по 0,5% від їх суми кожного місяця. Також вводяться декларації для транзиту таких авто.

Детальніше

2 березня 2017 року

Оцінка земель сільгосппризначення: затверджено методику

Запроваджено новий метод нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Оцінка земельної ділянки здійснюється шляхом надання витягу технічної документації, розробленої на відповідний адміністративний район.

Детальніше

17 лютого 2017 року

Що нового в Податковому кодексі?

Останні зміни до Податкового кодексу, які, за «доброю» традицією, Верховна Рада внесла під Новий рік, вочевидь додали клопоту бізнесу. Читаючи пояснення авторів законодавчої ініціативи про цілі й очікувані наслідки, хочеться вірити, що клопіт цей стане приємним. Утім, не всі з новел запрацюють на практиці, а частина з них напевно буде використана проти платника податків.

Детальніше

17 лютого 2017 року

Строк підготовки ухвал господарськими судами пропонують обмежити

Зобов’язати господарські суди готувати повний текст ухвал за три дні планують народні обранці. Адже за нинішніх обставин такі ухвали не вдається вчасно оскаржити.

Детальніше

15 лютого 2017 року

Електронні декларації чиновників підлягають повній перевірці

НАЗК отримало можливість провести повноцінний аналіз майнового стану чиновників в поданих ними електронні декларації.

Детальніше

15 лютого 2017 року

Запроваджуються нові правила сертифікації аудиторів

Сертифікат аудитора можуть отримати кандидати з повною вищою економічною або юридичною освітою, які мають необхідні знання з питань аудиту, бухгалтерського обліку, фінансів, економіки, оподаткування та господарського права, досвід роботи не менше 3-х років поспіль на посадах ревізора, бухгалтера, юриста, фінансиста, економіста, асистента (помічника) аудитора, які успішно здали письмовий кваліфікаційний іспит.

Детальніше

15 лютого 2017 року

Родичі зможуть представляти потерпілого в суді, — законопроект

В чинному КПК визначено, що особа не має права брати участь у кримінальному провадженні як представник, якщо вона є близьким родичем або членом сім’ї потерпілого. У ВР вважають, що така норма порушує права потерпілого.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>