Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

26 січня 2017 року

Cудова практика визнання правочинів недійсними

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних i кримінальних справ оприлюднив аналіз окремих питань судової практики, що виникають при застосуванні ППВСУ від 06.11.2009 № 9 «Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними».

Детальніше

26 січня 2017 року

Оприлюднено Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, що були затверджені на засіданні 19 січня.

Детальніше

18 січня 2017 року

Рух уперед є, тому не можна сказати, що судді-спікери відбувають повинність — Тетяна Суярко

Поява інституту суддів-спікерів вплинула на процес комунікації служителів Феміди із суспільством. У деяких судах почали застосовувати новітні методи спілкування з громадськістю.

Детальніше

16 січня 2017 року

НАБУ отримало доступ до реєстру е-декларацій

Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань запобігання корупції підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією. Документ передбачає доступ НАБУ до інформаційних систем і банків даних, якими володіє НАЗК.

Детальніше

13 січня 2017 року

У ВРП з’являться дисциплінарні інспектори

У складі Вищої ради правосуддя будуть створені дисциплінарні палати, також з’являться дисциплінарні інспектори палат. Вони не будуть держслужбовцями і будуть керуватися Положенням, яке має затвердити ВРП.

Детальніше

30 грудня 2016 року

Зберігання інтернет-трафіку визнано втручанням у приватне життя

Європейський суд справедливості назвав такою, що суперечить нормам ЄС, вимогу до інтернет-провайдерів про нагромадження і зберігання особистої інформації та електронного листування (в тім числі й видаленого) користувачів, а також даних геолокації.

Детальніше

30 грудня 2016 року

В Раді пропонують деталізувати межі необхідної самооборони

У Верховній Раді намагаються більш чітко прописати особливості меж необхідної самооборони та зменшити випадки, коли за її наслідками особу притягають до кримінальної відповідальності.

Детальніше

30 грудня 2016 року

Для органів опіки можуть скасувати судовий збір

Розширити випадки коли органи опіки можуть не сплачувати судовий збір пропонують народні обранці. Причина — недостатнє фінансування для його сплати.

Детальніше

23 грудня 2016 року

Закон про Вищу раду правосуддя прийнято

21 грудня Верховна Рада України прийняла Закон «Про Вищу раду правосуддя».

Детальніше

23 грудня 2016 року

Прийнято Закон про гарантію повного відшкодування вкладів у держбанках

Верховна Рада прийняла Закон, яким держава бере на себе обов’язок із відшкодування фізособам-вкладникам державних банків тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір гарантований ФГВФО.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>