Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

14 лютого 2017 року

Проект Порядку перевірки е-декларацій підтримали в НАЗК

Розроблений робочою групою при Секретаріаті Кабміну проект Порядку перевірки електронних декларацій чиновників підтримали члени НАЗК. У випадку затвердження відповідним рішенням, Мін'юст обіцяє зареєструвати його протягом однієї доби.

Детальніше

26 січня 2017 року

Кабмін схвалив створення Громадської ради при НАЗК

Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні на своєму засіданні план заходів щодо проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Детальніше

26 січня 2017 року

У ВР підтримали введення «перехідного періоду» для закриття ФОП

Комітет ВРУ з питань промислової політики і підприємництва підтримав законопроект про запровадження трьохмісячного перехідного періоду для закриття ФОП без сплати єдиного соціального внеску за цей період.

Детальніше

26 січня 2017 року

Cудова практика визнання правочинів недійсними

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних i кримінальних справ оприлюднив аналіз окремих питань судової практики, що виникають при застосуванні ППВСУ від 06.11.2009 № 9 «Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними».

Детальніше

26 січня 2017 року

Оприлюднено Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, що були затверджені на засіданні 19 січня.

Детальніше

18 січня 2017 року

Рух уперед є, тому не можна сказати, що судді-спікери відбувають повинність — Тетяна Суярко

Поява інституту суддів-спікерів вплинула на процес комунікації служителів Феміди із суспільством. У деяких судах почали застосовувати новітні методи спілкування з громадськістю.

Детальніше

16 січня 2017 року

НАБУ отримало доступ до реєстру е-декларацій

Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань запобігання корупції підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією. Документ передбачає доступ НАБУ до інформаційних систем і банків даних, якими володіє НАЗК.

Детальніше

13 січня 2017 року

У ВРП з’являться дисциплінарні інспектори

У складі Вищої ради правосуддя будуть створені дисциплінарні палати, також з’являться дисциплінарні інспектори палат. Вони не будуть держслужбовцями і будуть керуватися Положенням, яке має затвердити ВРП.

Детальніше

30 грудня 2016 року

Зберігання інтернет-трафіку визнано втручанням у приватне життя

Європейський суд справедливості назвав такою, що суперечить нормам ЄС, вимогу до інтернет-провайдерів про нагромадження і зберігання особистої інформації та електронного листування (в тім числі й видаленого) користувачів, а також даних геолокації.

Детальніше

30 грудня 2016 року

В Раді пропонують деталізувати межі необхідної самооборони

У Верховній Раді намагаються більш чітко прописати особливості меж необхідної самооборони та зменшити випадки, коли за її наслідками особу притягають до кримінальної відповідальності.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>