Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

8 грудня 2016 року

Набув чинності Закон про НКРЕКП

Сьогодні, 8 грудня, набув чинності закон, який передбачає створення незалежного регулятора на енергетичному ринку України (НКРЕКП). Однак статті, що визначають механізм фінансування органу, почнуть діяти тільки у 2017 році.

Детальніше

6 грудня 2016 року

З 1 грудня — нові розміри штрафів за неналежне оформлення трудових відносин

Держпраці нагадала про відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин. Зокрема, зауважила, як розміри деяких з них зросли у зв'язку з підвищенням з 1 грудня мінімальної зарплати до 1600 грн.

Детальніше

6 грудня 2016 року

Бронювання залізничних квитків через Інтернет відмінено

На період новорічних свят, з 1 грудня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» припинила надання послуги резервування місць в поїздах через веб-сайт. Таким чином квитки через Інтернет тепер можна тільки купити, а не зарезервувати.

Детальніше

29 листопада 2016 року

Прийнято Регламент та обрано координаторів Громадської ради доброчесності

На організаційному засіданні Громадської ради доброчесності було обрано двох членів, які виконуватимуть комунікативні функції. Ними стали Віталій Титич та Галина Чижик. Також був затверджений персональний склад чотирьох колегій та Регламент.

Детальніше

29 листопада 2016 року

Єдиний у трьох іпостасях

Конституційний суд розглядатиме скарги за гроші, поділившись на сенати й посилившись радниками за іноземний кошт.

Детальніше

29 листопада 2016 року

В Мін’юсті розповіли про недоліки порядків перевірки е-декларацій

Подані НАЗК на державну реєстрацію порядки не містять жодних строків початку чи завершення перевірок декларацій та не визначають поняття моніторингу. Це унеможливлює в подальшому притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Детальніше

24 листопада 2016 року

Боротися з корупцією будуть лише громадяни

Запропоновано закріпити виключне право громадян України здійснювати контрольні повноваження щодо антикорупційної діяльності держави та її органів.

Детальніше

23 листопада 2016 року

Як правильно заповнювати е-декларації

НАЗК опублікувало відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування.

Детальніше

17 листопада 2016 року

З 1 січня розшириться коло суб'єктів е-декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції, повідомляє, що починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб'єктів е-декларування.

Детальніше

17 листопада 2016 року

Вихідні дні–2017: Кабмін назвав святкові та вихідні дні

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 Наступні >>