Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

6 грудня 2016 року

Бронювання залізничних квитків через Інтернет відмінено

На період новорічних свят, з 1 грудня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» припинила надання послуги резервування місць в поїздах через веб-сайт. Таким чином квитки через Інтернет тепер можна тільки купити, а не зарезервувати.

Детальніше

29 листопада 2016 року

Прийнято Регламент та обрано координаторів Громадської ради доброчесності

На організаційному засіданні Громадської ради доброчесності було обрано двох членів, які виконуватимуть комунікативні функції. Ними стали Віталій Титич та Галина Чижик. Також був затверджений персональний склад чотирьох колегій та Регламент.

Детальніше

29 листопада 2016 року

Єдиний у трьох іпостасях

Конституційний суд розглядатиме скарги за гроші, поділившись на сенати й посилившись радниками за іноземний кошт.

Детальніше

29 листопада 2016 року

В Мін’юсті розповіли про недоліки порядків перевірки е-декларацій

Подані НАЗК на державну реєстрацію порядки не містять жодних строків початку чи завершення перевірок декларацій та не визначають поняття моніторингу. Це унеможливлює в подальшому притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Детальніше

24 листопада 2016 року

Боротися з корупцією будуть лише громадяни

Запропоновано закріпити виключне право громадян України здійснювати контрольні повноваження щодо антикорупційної діяльності держави та її органів.

Детальніше

23 листопада 2016 року

Як правильно заповнювати е-декларації

НАЗК опублікувало відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування.

Детальніше

17 листопада 2016 року

З 1 січня розшириться коло суб'єктів е-декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції, повідомляє, що починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб'єктів е-декларування.

Детальніше

17 листопада 2016 року

Вихідні дні–2017: Кабмін назвав святкові та вихідні дні

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Детальніше

11 листопада 2016 року

Рада відкриє інтернет-портал для обговорення законопроектів

У ВРУ презентовано «Портал громадського обговорення законопроектів», який дасть змогу громадянам заздалегідь ознайомитися з законопроектами , внесеними на обговорення парламенту або які перебувають на розгляді профільних комітетів, та взяти участь у їх обговоренні.

Детальніше

11 листопада 2016 року

Кабмін зобов'язав міністерства звітувати про корупційні ризики

Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади повинні забезпечити участь громадськості в процесі аналізу та впровадження заходів шляхом оприлюднення на офіційних сайтах кожні три місяці детальних планів їх виконання починаючи з 9 грудня 2016 року.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>