Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

25 жовтня 2016 року

Умови перетину кордону дітьми змінено

Тепер діти до 16-річного віку зможуть перетинати кордон у супроводі одного з батьків без нотаріально завіреної згоди другого з батьків за умови відмітки у паспортному документі про прийняття виключно на постійний консульський облік.

Детальніше

25 жовтня 2016 року

Зареєструвати ГО або ЗМІ відтепер можливо он-лайн

Зареєструвати громадську організацію, друковане видання та скористатися безкоштовним пошуком відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тепер можливо за допомогою Он-лайн будинку юстиції.

Детальніше

23 жовтня 2016 року

В Україні з'явиться дорожньо-патрульна поліція

У Міністерстві внутрішніх справ в 2017 році з'явиться новий підрозділ — дорожньо-патрульна поліція.

Детальніше

7 жовтня 2016 року

Презумпція правоти дозволить поліцейському заглядати в багажник авто

Ні в якому разі ніхто не повинен подумати, що з допомогою розширення і уточнення прав поліцейських ми намагаємося нівелювати норми Конституції про презумпцію невинуватості. Це будуть зміни-уточнення в декількох законах. Про це під час брифінгу в МВС заявила голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

Детальніше

7 жовтня 2016 року

Кабмін схвалив створення фінансової поліції

Кабмін схвалив законопроект щодо вдосконалення податкової системи, презентований раніше Мінфіном. У ньому передбачено ряд змін у ПКУ, серед яких: запровадження електронного кабінету платника податків, "податкова амністія", створення єдиного реєстру платників ПДВ та фінансової поліції.

Детальніше

1 жовтня 2016 року

Затверджено держстандарт соціальної медіації

Міністерство соціальної політики наказом від 17 серпня 2016 року № 892 затвердило Держстандарт соціальної послуги посередництва (медіації).

Детальніше

30 вересня 2016 року

Україна приєднається до Міжнародної хартії відкритих даних

Уряд 22 вересня прийняв розпорядження № 686-р про приєднання до Міжнародної хартії відкритих даних.
Цілями Хартії є поширення демократії, боротьба з корупцією та сприяння економічному зростанню; поліпшення і сприяння співробітництву при прийнятті та реалізації спільних принципів, стандартів і кращих практик відкритих даних.

Детальніше

30 вересня 2016 року

Банкіри просять створити єдиний реєстр публічних діячів

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» звернулася до уряду з ініціативою створення єдиного реєстру публічних діячів з метою посилити контроль за фінансовими операціями таких високоризикових клієнтів і створити повну базу даних, необхідну для протидії відмиванню доходів.

Детальніше

20 вересня 2016 року

Порядок визнання в Україні наукових ступенів, здобутих в іноземних вишах, набрав чинності

Сьогодні, 20 вересня, набув чинності Порядок визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах наукових ступенів, затверджений наказом МОН від 05.08.2016 № 952.

Детальніше

20 вересня 2016 року

Запропоновано нові стандарти юридичної освіти в Україні

Єдиний кваліфікаційний іспит, рамка для нового стандарту та нові методики викладання – суспільству представили проект Концепції вдосконалення юридичної освіти.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>