Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

11 листопада 2016 року

Рада відкриє інтернет-портал для обговорення законопроектів

У ВРУ презентовано «Портал громадського обговорення законопроектів», який дасть змогу громадянам заздалегідь ознайомитися з законопроектами , внесеними на обговорення парламенту або які перебувають на розгляді профільних комітетів, та взяти участь у їх обговоренні.

Детальніше

11 листопада 2016 року

Кабмін зобов'язав міністерства звітувати про корупційні ризики

Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади повинні забезпечити участь громадськості в процесі аналізу та впровадження заходів шляхом оприлюднення на офіційних сайтах кожні три місяці детальних планів їх виконання починаючи з 9 грудня 2016 року.

Детальніше

11 листопада 2016 року

НАЗК затвердило терміни перевірки факту подання е-декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції встановило терміни, протягом яких відповідальний підрозділ органу, в якому працюють суб’єкти декларування, перевіряє факт подання декларацій.

Детальніше

4 листопада 2016 року

Перелік звільнених від сплати судового збору можуть доповнити

Планується звільнити від сплати судового збору за позовами до неплатоспроможних банків, тимчасових адміністрацій таких банків або ФГВФО: фізичних осіб-вкладників, благодійні організації, неприбуткові громадські об’єднання та суб'єктів проектів міжнародної технічної допомоги

Детальніше

4 листопада 2016 року

Верховна Рада підтримала законопроект про медіацію

3 листопада на ранковому засіданні Верховної Ради України народні депутати прийняли за основу проект Закону України № 3665 «Про медіацію», яким пропонується запровадити інститут медіації в Україні та визначити правові основи позасудового вирішення спорів.

Детальніше

25 жовтня 2016 року

Умови перетину кордону дітьми змінено

Тепер діти до 16-річного віку зможуть перетинати кордон у супроводі одного з батьків без нотаріально завіреної згоди другого з батьків за умови відмітки у паспортному документі про прийняття виключно на постійний консульський облік.

Детальніше

25 жовтня 2016 року

Зареєструвати ГО або ЗМІ відтепер можливо он-лайн

Зареєструвати громадську організацію, друковане видання та скористатися безкоштовним пошуком відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тепер можливо за допомогою Он-лайн будинку юстиції.

Детальніше

23 жовтня 2016 року

В Україні з'явиться дорожньо-патрульна поліція

У Міністерстві внутрішніх справ в 2017 році з'явиться новий підрозділ — дорожньо-патрульна поліція.

Детальніше

7 жовтня 2016 року

Презумпція правоти дозволить поліцейському заглядати в багажник авто

Ні в якому разі ніхто не повинен подумати, що з допомогою розширення і уточнення прав поліцейських ми намагаємося нівелювати норми Конституції про презумпцію невинуватості. Це будуть зміни-уточнення в декількох законах. Про це під час брифінгу в МВС заявила голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

Детальніше

7 жовтня 2016 року

Кабмін схвалив створення фінансової поліції

Кабмін схвалив законопроект щодо вдосконалення податкової системи, презентований раніше Мінфіном. У ньому передбачено ряд змін у ПКУ, серед яких: запровадження електронного кабінету платника податків, "податкова амністія", створення єдиного реєстру платників ПДВ та фінансової поліції.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>