Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

15 вересня 2016 року

Запропоновано скасувати судовий збір у трудових спорах

Скасувати судовий збір для позивачів у трудових спорах пропонують народні обранці. В парламенті зазначають, що робітники не мають достатньо коштів для того щоб захистити свої права.

Детальніше

15 вересня 2016 року

Спори про підслідність НАБУ вирішуватиме лише Генпрокурор

Спори про підслідність справ, які можуть належати до компетенції Національного антикорупційного бюро зможе вирішувати лише Генпрокурор. А в його заступників такі повноваження заберуть.

Детальніше

15 вересня 2016 року

На сайті ЄСПЛ впроваджено нову пошукову систему

На офіційному сайті Європейського Суду з прав людини почала функціонувати нова пошукова система, за допомогою якої будь-яка особа має можливість дізнатися про поточний стан розгляду її заяви, поданої до Суду.

Детальніше

15 вересня 2016 року

Недоліки перехідного процесу

Аналізуючи закони «Про внесення змін до Конституції» (№1401-VIII) та «Про судоустрій і статус суддів» (№1402-VIII), можна дійти висновку, що навіть якщо уявити, ніби вже досягнуто головне завдання реформи (викоренено корупцію й набрано нових «ідеальних» суддів), у нас залишається ще дуже багато проблем, у тому числі й тих, які породили нові акти.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Оновлений Порядок держреєстрації нерухомості набрав чинності

Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, викладений у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 553, набув чинності 5 вересня.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Запропоновано припинити фінансування політичних партій

Група народних депутатів запропонувала Верховній Раді скасувати фінансування парламентських політичних партій вже у цьому році та перенаправити кошти на потреби освіти.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Прийнято Закон про гуманізацію порядку виконання покарань

Верховна Рада 6 вересня прийняла Закон про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу відносно гуманізації порядку і умов виконання покарань (законопроект № 2252а).

Детальніше

7 вересня 2016 року

Підтримка молодих фахівців

Разом з іншими лідерами юридичних послуг ЮФ Eterna Law сприятиме створенню до 2020 року 10000 місць для стажування й першої роботи для молодих фахівців.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Тиждень права - 2016: оприлюднено план заходів

В грудні в Україні пройде Всеукраїнський тиждень права. В планах — проведення лекцій стосовно прав людини, надання допомоги громадянам в юридичних клініках, проведення виставки «Правники — суспільству» та правничого конкурсу імені В. Корецького.

Детальніше

2 вересня 2016 року

Мін’юст дав список центрів безоплатної правової допомоги в Україні

На сайті Міністерства юстиції України з’явилася інформація про місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (зокрема, їх назви, адреси та сайти).

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>