Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

30 вересня 2016 року

Банкіри просять створити єдиний реєстр публічних діячів

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» звернулася до уряду з ініціативою створення єдиного реєстру публічних діячів з метою посилити контроль за фінансовими операціями таких високоризикових клієнтів і створити повну базу даних, необхідну для протидії відмиванню доходів.

Детальніше

20 вересня 2016 року

Порядок визнання в Україні наукових ступенів, здобутих в іноземних вишах, набрав чинності

Сьогодні, 20 вересня, набув чинності Порядок визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах наукових ступенів, затверджений наказом МОН від 05.08.2016 № 952.

Детальніше

20 вересня 2016 року

Запропоновано нові стандарти юридичної освіти в Україні

Єдиний кваліфікаційний іспит, рамка для нового стандарту та нові методики викладання – суспільству представили проект Концепції вдосконалення юридичної освіти.

Детальніше

15 вересня 2016 року

Запропоновано скасувати судовий збір у трудових спорах

Скасувати судовий збір для позивачів у трудових спорах пропонують народні обранці. В парламенті зазначають, що робітники не мають достатньо коштів для того щоб захистити свої права.

Детальніше

15 вересня 2016 року

Спори про підслідність НАБУ вирішуватиме лише Генпрокурор

Спори про підслідність справ, які можуть належати до компетенції Національного антикорупційного бюро зможе вирішувати лише Генпрокурор. А в його заступників такі повноваження заберуть.

Детальніше

15 вересня 2016 року

На сайті ЄСПЛ впроваджено нову пошукову систему

На офіційному сайті Європейського Суду з прав людини почала функціонувати нова пошукова система, за допомогою якої будь-яка особа має можливість дізнатися про поточний стан розгляду її заяви, поданої до Суду.

Детальніше

15 вересня 2016 року

Недоліки перехідного процесу

Аналізуючи закони «Про внесення змін до Конституції» (№1401-VIII) та «Про судоустрій і статус суддів» (№1402-VIII), можна дійти висновку, що навіть якщо уявити, ніби вже досягнуто головне завдання реформи (викоренено корупцію й набрано нових «ідеальних» суддів), у нас залишається ще дуже багато проблем, у тому числі й тих, які породили нові акти.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Оновлений Порядок держреєстрації нерухомості набрав чинності

Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, викладений у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 553, набув чинності 5 вересня.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Запропоновано припинити фінансування політичних партій

Група народних депутатів запропонувала Верховній Раді скасувати фінансування парламентських політичних партій вже у цьому році та перенаправити кошти на потреби освіти.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Прийнято Закон про гуманізацію порядку виконання покарань

Верховна Рада 6 вересня прийняла Закон про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу відносно гуманізації порядку і умов виконання покарань (законопроект № 2252а).

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>