Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Освіта і Наука

2 листопада 2015 року

Поради щодо нетворкінгу на онлайн програмах MBA

Українці, які добре володіють англійською мовою можуть навчатися на безкоштовних онлайн бізнес-курсах від провідних університетів світу або одержувати ступінь MBA онлайн за відносно низькими і часто навіть символічними цінами

Детальніше

2 листопада 2015 року

Виші мають позбавитися радянських назв

Міністерство освіти і науки звертає увагу керівників вищих навчальних закладів на необхідності приведення раніше присвоєних об’єктам права власності імен, дат і назв у відповідність до вимог закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Про це йдеться у відповідному листі відомства

Детальніше

2 листопада 2015 року

Дев’ять міфів про навчання за кордоном

Щоб розвіяти страхи потенційних студентів, які вважають, що навчання за кордоном не для них, пропонується розглянути дев'ять найбільш поширених міфів про навчання за кордоном

Детальніше

27 жовтня 2015 року

ВНЗ не приймають документи, видані кримською владою і терористами

У листі № 1/9-499 Міносвіти зобов'язало керівників ВНЗ своєчасно інформувати представників правоохоронних органів про спроби використання документів, оформлених або завірених структурами терористичних організацій, при надходженні (відновленні) на навчання у вузах України для вжиття заходів правового реагування.

Детальніше

27 жовтня 2015 року

Новий закон «Про освіту»: які зміни очікують українську школу

Верховна Рада України вже у листопаді може розглянути новий закон «Про освіту», який має покласти початок реформування української школи, а також вплинути на усіх учасників освітнього процесу

Детальніше

26 жовтня 2015 року

Перспективи ЗНО-2016: брифінг керівників МОН (відео)

Міністр освіти і науки Сергій Квіт представив громадськості свого нового заступника Павла Хобзея та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія.

Під час брифінгу чиновники розповіли про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Детальніше

26 жовтня 2015 року

Науково-методична рада МОН візьметься за стандарти освіти

Міносвіти затверджено нове положення «Про науково-методичну раду Міністерства освіти і науки». Про це під час проведення засідання Колегії МОН повідомила перший заступник міністра Інна Совсун.

Детальніше

26 жовтня 2015 року

ЗНО-2016: особливості проведення

Міністерством освіти і науки визначено деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Держзамовлення: кого і скільки замовляє держава?

За 9 років існування старого переліку галузей знань (з 2007 по 2015 роки) обсяги державного замовлення на підготовку фахівців скорочувалися у більшості галузей, проте темпи цього скорочення були різними. Про це свідчать дані, що оприлюднені аналітичним центром CEDOS.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Порошенко хоче впровадити другу робочу мову

Президент Петро Порошенко, під час свого виступу на урочистостях з нагоди 400-річчя Києво-Могилянської академії, заявив, що хотів би, щоб в Україні англійська мова стала другою робочою.

Порошенко відзначив, що Могилянка першою впровадила дві робочі мови — українську і англійську і стала прикладом для всієї України.

Детальніше