Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Освіта і Наука

14 лютого 2017 року

Оновлено Перелік галузей знань і спеціальностей

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав постанову, згідно з якою до Переліку галузей знань і спеціальностей додано галузь знань та 8 спеціальностей.

У Міністерстві освіти зазначають, що зміни вносились відповідно до пропозицій вищих навчальних закладів, об'єднань роботодавців та державних органів.

Зокрема, перелік галузей знань доповнено галуззю «Міжнародні відносини», до якої увійшли три спеціальності – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародне право».

Детальніше

10 лютого 2017 року

Стипендіальна програма Копернікус: запрошуємо до участі

Запрошуємо студентів Каразінського університету взяти участь у стипендіальній програмі Копернікус.

Учасники програми зможуть навчатися протягом семестру в одному з університетів Берліна або Гамбурга, пройти професійну практику в державній або приватній установі, а також взяти участь у роботі організації Копернікус.

Під час навчання студенти будуть отримувати стипендію.

10 лютого 2017 року

Роз’яснення МОН щодо призначення стипендій

Міністерство освіти і науки на численні звернення навчальних закладів та студентів надало роз’яснення щодо застосування з 1 січня 2017 року нової редакції «Порядку призначення і виплати стипендій».

Детальніше

9 лютого 2017 року

Керівникам вишів нагадали про е-декларації

Міністерство освіти нагадало керівникам вищих навчальних закладів про необхідність подання декларацій. Про це йдеться у відповідному листі МОН.

Детальніше

9 лютого 2017 року

Для вступу на магістратуру з права з 2017 року студенти складатимуть ЗНО

У 2016 році ця технологія була апробована в 9 вишах, йдеться на сайті МОН.

Загалом відбір на магістратуру за спеціальністю «Право» із застосуванням ЗНО стане одним із інструментів для вирішення запровадження Єдиного державного кваліфікаційного іспиту з окремих спеціальностей у 2019–2020 роках.

Детальніше

8 лютого 2017 року

МОН запропонувало новий порядок присудження наукових ступенів, спрямований на боротьбу з плагіатом

Зокрема, йдеться про положення, спрямовані на вирішення проблем академічної несумлінності, плагіату, текстових запозичень, використання ідей, наукових результатів і матеріалів інших авторів без посилання на джерело.

Детальніше

20 січня 2017 року

Конкурс на здобуття стипендій на навчання та стажування в Університеті Аристотеля м. Салоніки (Греція)

Запрошуємо студентів 2, 3 і 5 курсів, що навчаються за напрямками «Філологія», «Філософія», «Іноземні мови», «Психологія», «Фізика», «Математика», «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Економіка», «Право», «Медицина», «Історія» та аспірантів взяти участь у конкурсі на здобуття стипендій для проходження навчання в Університеті Аристотеля м. Салоніки (Греція) в осінньому семестрі 2017/2018 навчального року, у рамках європейської програми міжнародної мобільності Erasmus+.

20 січня 2017 року

Семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів»

Запрошуємо викладачів, науковців, докторантів та аспірантів взяти участь семінарі «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», що відбудеться 26 січня 2017 року у м. Київ.

Організатор: Фундація CEASC.

Учасники семінару дізнаються, як отримати фінансування індивідуальної мобільності з європейських програм.
Передбачено заочну форму участі.

Детальна інформація про семінар за посиланням.

20 січня 2017 року

Програма Humanity in Action Fellowships Рrogram: запрошуємо до участі

Запрошуємо студентів та випускників Каразінського університету, зацікавлених темою прав людини та меншин, демократії та громадською діяльністю, взяти учать у программі Humanity in Action Fellowships Рrogram, що проходитиме у м. Варшава (Польща) та м. Берлін (Німеччина) з 26 травня по 25 червня 2017 року.

У програмі можуть взяти участь студенти та випускники (не раніше, ніж до 2015 року), які вільно володіють англійською мовою, віком до 28 років.

Подання заявок: до 29 січня 2017 року.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

20 січня 2017 року

Тренінг «Фонди ЄС — інструмент Erasmus+: як отримати фінансування на освітні проекти»

Запрошуємо викладачів, науковців та всіх бажаючих взяти участь у дводенному тренінгу «Фонди ЄС — інструмент Erasmus+: як отримати фінансування на освітні проекти», що проходитиме 10–11 лютого 2017 року у м. Львів.
Організатор: Фундація CEASC.

Учасники тренінгу дізнаються про можливості програми Erasmus+, а також підготують власні проектні заявки на фінансування проектів в сферах мобільності та стратегічного партнерства.