Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Освіта і Наука

10 лютого 2017 року

Роз’яснення МОН щодо призначення стипендій

Міністерство освіти і науки на численні звернення навчальних закладів та студентів надало роз’яснення щодо застосування з 1 січня 2017 року нової редакції «Порядку призначення і виплати стипендій».

Детальніше

9 лютого 2017 року

Керівникам вишів нагадали про е-декларації

Міністерство освіти нагадало керівникам вищих навчальних закладів про необхідність подання декларацій. Про це йдеться у відповідному листі МОН.

Детальніше

9 лютого 2017 року

Для вступу на магістратуру з права з 2017 року студенти складатимуть ЗНО

У 2016 році ця технологія була апробована в 9 вишах, йдеться на сайті МОН.

Загалом відбір на магістратуру за спеціальністю «Право» із застосуванням ЗНО стане одним із інструментів для вирішення запровадження Єдиного державного кваліфікаційного іспиту з окремих спеціальностей у 2019–2020 роках.

Детальніше

8 лютого 2017 року

МОН запропонувало новий порядок присудження наукових ступенів, спрямований на боротьбу з плагіатом

Зокрема, йдеться про положення, спрямовані на вирішення проблем академічної несумлінності, плагіату, текстових запозичень, використання ідей, наукових результатів і матеріалів інших авторів без посилання на джерело.

Детальніше

20 січня 2017 року

Конкурс на здобуття стипендій на навчання та стажування в Університеті Аристотеля м. Салоніки (Греція)

Запрошуємо студентів 2, 3 і 5 курсів, що навчаються за напрямками «Філологія», «Філософія», «Іноземні мови», «Психологія», «Фізика», «Математика», «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Економіка», «Право», «Медицина», «Історія» та аспірантів взяти участь у конкурсі на здобуття стипендій для проходження навчання в Університеті Аристотеля м. Салоніки (Греція) в осінньому семестрі 2017/2018 навчального року, у рамках європейської програми міжнародної мобільності Erasmus+.

20 січня 2017 року

Семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів»

Запрошуємо викладачів, науковців, докторантів та аспірантів взяти участь семінарі «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», що відбудеться 26 січня 2017 року у м. Київ.

Організатор: Фундація CEASC.

Учасники семінару дізнаються, як отримати фінансування індивідуальної мобільності з європейських програм.
Передбачено заочну форму участі.

Детальна інформація про семінар за посиланням.

20 січня 2017 року

Програма Humanity in Action Fellowships Рrogram: запрошуємо до участі

Запрошуємо студентів та випускників Каразінського університету, зацікавлених темою прав людини та меншин, демократії та громадською діяльністю, взяти учать у программі Humanity in Action Fellowships Рrogram, що проходитиме у м. Варшава (Польща) та м. Берлін (Німеччина) з 26 травня по 25 червня 2017 року.

У програмі можуть взяти участь студенти та випускники (не раніше, ніж до 2015 року), які вільно володіють англійською мовою, віком до 28 років.

Подання заявок: до 29 січня 2017 року.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

20 січня 2017 року

Тренінг «Фонди ЄС — інструмент Erasmus+: як отримати фінансування на освітні проекти»

Запрошуємо викладачів, науковців та всіх бажаючих взяти участь у дводенному тренінгу «Фонди ЄС — інструмент Erasmus+: як отримати фінансування на освітні проекти», що проходитиме 10–11 лютого 2017 року у м. Львів.
Організатор: Фундація CEASC.

Учасники тренінгу дізнаються про можливості програми Erasmus+, а також підготують власні проектні заявки на фінансування проектів в сферах мобільності та стратегічного партнерства.

20 січня 2017 року

Професійне стажування для студентів магістратури

Агенція франкомовних університетів запрошує студентів магістратури пройти професійне стажування, під час якого вони отримають змогу ознайомитися з особливостями здійснення професійної діяльності за напрямом підготовки, набути необхідних для працевлаштування навичок.

Передбачається покриття транспортних витрат та щомісячна допомога і медичне страхування.
Для проходження стажування заявник має самостійно обрати місце проходження стажування, обов’язково з французькою мовою як робочою, за межами рідної країни та отримати запрошення.

30 грудня 2016 року

Випускники мають знати англійську на рівні В1, — Хобзей

Здобутком проведення Року англійської мови в Україні є збільшення кількості та якості літніх мовних таборів, в яких школярі вчаться спілкуватись англійською. Про це під час церемонії закриття Року англійської мови, що відбулась в Адміністрації Президента, сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей.

Детальніше