Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Освіта і Наука

1 жовтня 2016 року

Конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи.

У конкурсі можуть брати участь окремі автори або колективи авторів (не більше трьох осіб).

30 вересня 2016 року

Стипендії отримають усі, хто має на них право, — прем'єр

Уряд передбачив у проекті Державного бюджету на 2017 рік збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн, що дозволить забезпечити стипендіями усіх студентів. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами.

Детальніше

15 вересня 2016 року

КСУ проводить конкурс на кращу наукову статтю

Конституційний Суд України оголосив конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов’язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина в контексті реформи конституційної юстиції в Україні.

Детальніше

12 вересня 2016 року

“Проект Умов вступу 2017 року готовий — далі з ним працюватиме робоча група”, — директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров

6 ключових пропозицій до Умов вступу до ВНЗ у 2017 році від МОН анонсував директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров під час засідання Колегії МОН 8 вересня.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», який проходитиме у вересні–грудні 2016 року.

Організатори конкурсу: Посольство Литовської Республіки в Україні, Міністерство культури України, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».

6 вересня 2016 року

Умови прийому-2017 розроблятимуть спільно

Міністерство освіти і науки створить робочу групу, яка розроблятиме проект Умов прийому доВНЗ у 2017 році. Про це під час наради з ректорами вишів повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Детальніше

6 вересня 2016 року

Роботу електронного вступу назвали незадовільною

Одним із пріоритетів підготовки до вступної кампанії 2017 року є вирішення проблеми незадовільної роботи ресурсу «Освіта всім», за допомогою якого абітурієнти подавали документи на вступ до вишів. Про це під час наради з ректорами ВНЗ щодо попередніх підсумків вступної кампанії 2016 року сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Детальніше

6 вересня 2016 року

В МОН розробили положення про Раду з питань науки

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Положення про Національну раду України з питань розвитку науки і технологій. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Детальніше

5 вересня 2016 року

Переходу магістратури на платну основу не буде

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначає, що переводу магістратури на платну основу не відбудеться. Про це він написав у своєму Facebook а результатами наради з питань бюджету на 2017 рік.

Детальніше

5 вересня 2016 року

МОН створить спільну з університетами робочу групу з розробки Умов прийому до вишів у 2017 році

Міністерство освіти і науки створить робочу групу, яка розроблятиме проект Умов прийому до ВНЗ у 2017 році. До складу цієї групи увійдуть ректори або представники університетів України різних профілів, що дозволить досягнути консенсусного рішення.

Детальніше