Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

2 грудня 2016 року

Анастасія Ромашкіна — чемпіонка України із їздового спорт

Студентка юридичного факультету, 1-го курсу магістратури, Анастасія Ромашкіна зі своєю напарницею і вірним другом породи сибірський хаскі Санні (GIFT FROM HEAVEN BEATRIS SUNNY) брали участь у змаганнях з канікроксу (біг з собакою).

У 4-х етапах вони здобули перемогу та отримали титул Чемпіонів України в класі Байкджоринг DBW NB-1 (серед жінок з північними їздовими породами).

2 грудня 2016 року

Відкрито тестовий доступ до ресурсів компанії EastView

Відкрито тестовий доступ до повнотекстових баз даних компанії EastView, що містить українські та російські ресурси — наукові журнали, газети, стрічки новин, бібліографічні видання, а також видання з гуманітарних, суспільних, природничих та технічних дисциплін, економіки, медицини, літературознавства, історії, психології, освіти, бібліотекознавства, статистики тощо.

Тривалість доступу: до 20 грудня 2016 року.

29 листопада 2016 року

Інформаційна зустріч з представниками юридичних установ Харкова

Сьогодні у межах розширення співпраці Каразінського університету з фахівцями-практиками та з метою налагодження тісних зв’язків юридичного факультету з роботодавцями, відбулася плідна інформаційна зустріч з представниками юридичних установ Харкова у контексті розгляду питань, присвячених специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам подальшого працевлаштування студентів та випускників факультету.

28 листопада 2016 року

До уваги студентів юридичного факультету!

У межах розширення співпраці Каразінського університету з фахівцями-практиками та з метою налагодження тісних зв’язків юридичного факультету з роботодавцями, 29 листопада 2016 року, о 15:00, в аудиторії 429 відбудеться інформаційна зустріч з представниками юридичних установ м. Харкова у контексті розгляду питань, присвячених специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам подальшого працевлаштування студентів та випускників факультету.

23 листопада 2016 року

Безкоштовні преміум-акаунти на сайті Uptowork для студентів та випускників

Центр працевлаштування студентів і випускників Каразінського університету отримав можливість створювати для студентів безкоштовні преміум-акаунти на сайті Uptowork.

Ресурс дозволяє створювати резюме за 20 шаблонами та супроводжувальні листи.

18 листопада 2016 року

Урочисте засідання Вченої ради університету

У Каразінському університеті відбулося урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене 212-ій річниці підписання Стверджувальної грамоти про заснування Харківського університету.

З доповіддю «Каразінський університет: цінності, народжені історією» виступив ректор, академік Віль Бакіров, в якій окреслив низку основних цінностей, що відстоював університет протягом своєї історії та які надихали покоління викладачів і студентів.

Також у рамках засідання нагороджено відзнакою Вченої ради кращих студентів.

17 листопада 2016 року

Привітання з Міжнародним Днем студента!

Шановні студенти!

В Міжнародний день студента щиро вітаємо вас та бажаємо вам невичерпної енергії, неодмінних успіхів у навчанні, натхнення та творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії!

15 листопада 2016 року

Звітно-виборна конференція

Учора, 14 листопада 2016 року, на юридичному факультеті відбулася звітно-виборна конференція, на якій було обрано нового заступника голови профбюро Горулько Владислава, затверджено новий склад профбюро та представлено звіт роботи!

11 листопада 2016 року

Урочисте засідання Вченої ради університету

17 листопада 2016 року відбудеться урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене 212-й річниці підписання Стверджувальної грамоти про створення Харківського університету.

11 листопада 2016 року

Анонси 17 листопада 2016 року Конкурс творчості першокурсників Alma Mater–2016

17 листопада 2016 року у Каразінському університеті відбудеться гала-концерт традиційного конкурсу творчості першокурсників Alma Mater–2016.

Під час заходу з найкращими номерами виступлять команди усіх факультетів університету, буде оголошено переможців та відбудеться нагородження призерів.