Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

19 жовтня 2016 року

Пишаємося випускником-магістром Романом Масленніковим!

Роман Масленніков випускник-магістр юридичного факультету, а нині працівник патрульної служби Національної поліції України, затримав особливо небезпечного правопорушника, озброєного автоматом, який, погрожуючи фізичною розправою водію-таксисту, намагався заволодіти його транспортним засобом та особистими речами й коштами.

Проявивши мужність, вірність присязі та навички затримання злочинця, Роман Масленніков разом зі своїм напарником на ділі довели, що місто з такими поліцейськими може почуватися безпечно.

Ми пишаємося безстрашністю Романа і бажаємо йому в подальшій професійній діяльності дотримуватися принципів, які будуть зберігати високий рівень довіри серед громадян до Поліції та Права у цілому!

19 жовтня 2016 року

Утворено спеціалізовану вчену раду

7 жовтня 2016 року у Каразінському університеті утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Спеціальності: «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» та «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

Голова ради: Максим Валерійович Даньшин, доктор юридичних наук, професор

13 жовтня 2016 року

Фестиваль «Старт кар’єри»

24–28 жовтня 2016 року у Каразінському університеті відбудеться фестиваль кар’єри Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна «Старт кар’єри».

Мета заходу — ознайомити студентів університету із провідними роботодавцями Харкова та України.

11 жовтня 2016 року

Вітаємо з Днем народження!

Декана юридичного факультету Тетяну Євгеніївну Кагановську колектив юридичного факультету щиро і сердечно вітає з Днем народження!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Щасливі й ясні дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
А Господь дарує довгих-довгих літ!

З повагою і вдячністю, Ваш факультет

7 жовтня 2016 року

Шановні колеги і майбутні правознавці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем юриста!

Ви присвятили себе вивченню права, Ви служите праву, Ви захищаєте право, Ви завжди пам’ятаєте, що правосуддя — це справедливість!

Твердо вірю, що Ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть Вам завжди бути на висоті вимог нашої доби.

Бажаю Вам плідної праці та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Декан юридичного факультету

7 жовтня 2016 року

Дослідницькі стипендії Товариства Макса Планка (Max Planck Society)

Для стимулювання індивідуальних дослідницьких проектів, Товариство Макса Планка пропонує зарубіжним дослідникам можливість отримання стипендії. Ці стипендії, як правило, надається на термін від двох до чотирьох місяців. Перевага віддається тим дослідникам, чия робота сприяє і просуває мету програми досліджень.

Особливий інтерес представляють науково-дослідницькі проекти кафедри кримінального права, що стосуються порівняльного права, європейського кримінального права, міжнародного кримінального права, економічної злочинності, тероризму, організованою злочинністю, а також інформаційне право.

5 жовтня 2016 року

Вітаємо професора Тетяну Євгеніївну Кагановську!

28 вересня 2016 року виповнилося 15 років трудової кар’єри декана юридичного факультету доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Тетяни Євгеніївни Кагановської у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

З цієї нагоди колектив юридичного факультету вітає свого наставника, колегу і друга — Тетяну Євгеніївну!

1 жовтня 2016 року

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Вашим професійним святом — Днем працівника освіти!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого терпіння та натхнення. Висловлюємо щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за неоціненне служіння обраній справі, самовідданість за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

1 жовтня 2016 року

Курси підготовки до складання тесту TOEFL iBT: триває реєстрація

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує всіх бажаючих стати слухачами курсів підготовки до складання тесту TOEFL iBT.

Тривалість курсу становить 2 місяці, початок — жовтень 2016 року. Заняття проходитимуть щосереди та щоп’ятниці о 10:00.

28 вересня 2016 року

Відкриті лекції, присвячені проблемам зовнішньої політики ЄС

У Каразінському університеті, у рамках реалізації Модулю Жана Моне, відбувся дводенний цикл лекцій докторанта Університету Верони (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоза з проблеми зовнішньої політики Європейського Союзу.