Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

9 вересня 2016 року

Звітно-виборча конференція та позачергові вибори студентського декана

8 вересня 2016 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася важлива подія — звітно-виборча конференція та позачергові вибори студентського декана.

У цей день зібралися всі старости, студентська рада юридичного факультету, делегати від академічних груп факультету та представники деканату.

9 вересня 2016 року

Рейтинг науково-педагогічних працівників за 2015/2016 навчальний рік

До уваги відвідувачів!

Розміщено рейтинг науково-педагогічних працівників юридичного факультету за 2015/2016 навчальний рік за формами зайнятості:

7 вересня 2016 року

Каразінський серед кращих університетів світу: результати рейтингу QS World University Rankings–2016

Оприлюднено результати щорічного рейтингу кращих вищих навчальних закладів світу QS World University Rankings за 2016 рік. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна посідає 382 місце, що на 111 позицій вище, ніж минулого року, серед європейських університетів Каразінський — на 175 місці. Окрім цього, університет став лідером серед українських вишів. Загалом QS World University Rankings оцінював 4 300 кращих університетів світу.

7 вересня 2016 року

Військовий облік студентів-чоловіків (1 курс)

Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники і військовозобов’язані повинні перебувати на військовому обліку в райвійськкоматі за місцем проживання і за місцем навчання (роботи).

У зв’язку із цим студентам-чоловікам 1-го курсу Каразінського університету необхідно стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі (майдан Свободи, 4, к. 2-50).

6 вересня 2016 року

Засідання Вченої ради університету

6 вересня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

2 вересня 2016 року

Виставка «Коло спілкування»

З 23 серпня по 16 вересня 2016 року в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» відбудеться виставка відомих львівських та харківських митців «Коло спілкування». До участі в програмі залучилась також художниця з Великобританії Джин Хі Парк.

АРТ-резиденція «Коло спілкування» створена з метою інтеграції галицьких художників у харківське мистецьке середовище та формування спільного кола знайомства, налагодження контактів, проведення досліджень і роботи над спільними проектами.

1 вересня 2016 року

Актові лекції для студентів-першокурсників

Після урочистої церемонії посвяти в студенти відбулися традиційні актові лекції для першокурсників Каразінського університету.

Цьогоріч лекторами виступили ректор, академік Віль Бакіров, перший проректор, професор Юрій Холін, проректор, академік Микола Азарєнков, кандидат філологічних наук, доцент Віктор Маринчак, завідувач кафедри туристичного бізнесу факультету міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу, доцент Анатолій Парфіненко, декан економічного факультету, доцент Олександр Давидов.

1 вересня 2016 року

День знань у Каразінському університеті

У Каразінському університеті відбулася традиційна церемонія посвяти першокурсників у студенти. Захід відбувся за участю виконувача обов’язки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, ректора, академіка Віля Бакірова, проректорів, деканів факультетів, викладачів та студентів.

Із вітальною промовою до першокурсників звернувся Віль Бакіров, відзначивши, що до Каразінського університету вступили ті, кого цікавить не тільки отримання диплому, а, в першу чергу, — знань, досвіду, що допоможуть їм стати конкурентоспроможними фахівцями.

1 вересня 2016 року

Зі святом 1 вересня!

Шановні викладачі і студенти юридичного факультету!

Сьогодні особливо урочистий і хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя, до професії.

Бажаємо всім Вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Переконані, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної людини.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожен навчальний заклад, у кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

30 серпня 2016 року

День знань у Каразінському університеті

31 серпня 2016 року у рамках святкування Дня знань Каразінський університет запрошує на традиційну урочисту посвяту першокурсників у студенти.

Із вітальною промовою до студентів першого курсу звернеться ректор, академік Віль Бакіров, після чого за традицією перед університетом запалає символічний вогонь знань. Крім цього, учасники заходу вшанують квітами пам’ять засновника університету, видатного громадського діяча та просвітника Василя Назаровича Каразіна.