Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

24 квітня 2017 року

Вітаємо студентку 2-го курсу Альону Давиденко

Вітаємо студентку 2-го курсу Альону Давиденко, яка упродовж березня–квітня 2017 року здобула низку спортивних перемог з боксу, кікбоксингу та тхеквондо:

— Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед студентів (розділі «Фул-контакт», 65 кг), 1 місце;
— Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед студентів (розділі «Семі-контакт», 65 кг), 1 місце;
— Спортивні змагання «Спорт протягом життя» з тхеквондо ВТФ, 1 місце;
— Спортивні змагання «Спорт протягом життя» з боксу, 1 місце.

Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог і досягнень!

24 квітня 2017 року

ІІІ Міжнародний студентський саміт

Вітаємо команду майбутніх правознавців — студентів 3-го курсу юридичного факультету — Ярославу Олійник, Віталія Годунова та Олега Явкуна, які у складі каразінської команди здобули диплом ІІІ ступеня у змаганнях на ІІІ Міжнародному студентському саміті (ІІІ International student summit) «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів» 20–21 квітня 2017 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

У змаганнях брали участь 30 команд, які представляли 4 країни.

Радіємо разом з вами! Горді за вас!

24 квітня 2017 року

Правові основи відповідальності батьків у питаннях виховання дітей

12 квітня 2017 року відбулися загальношкільні збори у Харківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 36, під час яких з лекцією на тему «Правові основи відповідальності батьків у питаннях виховання дітей» виступили студентки 1-го курсу магістратури юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ольга Заіка та Карина Стойка.

22 квітня 2017 року

Засідання Вченої ради університету

24 квітня 2017 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

16 квітня 2017 року

Вітаємо з Великоднем!

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші побажання з Великоднем! Бажаємо щастя, гармонії, миру та порозуміння. Нехай це світле свято розквітне в душі новими світлими мріями, добрими і славними прагненнями! Нехай життя буде сповнене світлом і радістю, щирістю і добром!

Зі святом Великодня!

13 квітня 2017 року

Виставка магістерських програм

20 квітня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться Виставка магістерських програм.

Під час заходу усі бажаючі дізнаються про наявні магістерські програми, за якими здійснюється підготовка в університеті, а також про науково-технічну базу, методики навчання, викладацький склад кожного факультету.

Для участі у заході необхідно зареєструватися. Більш детальну інформацію можна отримати у групі заходу Вконтакте.

13 квітня 2017 року

Інформація про міжнародні програми для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників

Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Каразінського університету надано 52 випуск інформаційного бюлетеня (PDF, 2,75 Mb) щодо актуальних міжнародних програм, грантів, стипендій та стажувань в Австралії, Австрії, Бельгії, Великої Британії, Естонії, Італії, Кореї, Німеччині, Об’єднаних Арабських Еміратах, Словаччині, США, Таїланді, Франції, Чехії, Японії для студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників.

11 квітня 2017 року

Завершення «Тижня кар'єри»

5–7 квітня 2017 року до студентів-каразінців завітали представники юридичної спільноти. Зустрічі проходили в межах «Тижня кар’єри» за підтримки центру практичної підготовки та працевлаштування університету та сприяння кафедр міжнародного і європейського права, конституційного і муніципального права, кримінально-правових дисциплін.

Підчас зустрічей розглянуто питання, присвячені специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам працевлаштування студентів і випускників.

11 квітня 2017 року

Зустріч із психологом Вікторією Ситник

6 квітня 2017 відбулася зустріч студентів юридичного факультету з психологом, аспірантом кафедри психології Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Вікторією Ситник, яка розповіла про метод психологічного аналізу, корекції та проектування життєвого шляху особистості з метою досягнення успіху та кар’єрного зростання «Каузометрія».

11 квітня 2017 року

Вітаємо каразінців з призовим місцем на турнірі з кримінального права

Студенти юридичного факультету взяла участь у III Науково-практичному турнірі з кримінального права імені Ярослава Мудрого. У напружених інтелектуальних змаганнях знавців кримінального права команда «Форс-мажори» Каразінського університету показала високі результати та виборола третє місце.

Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших успіхів!