Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

7 квітня 2017 року

День випускника: університет запрошує

15 квітня 2017 року в Каразінському університеті з ініціативи Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

Alma Mater запрошує випускників, щоб разом згадати роки, проведені за університетською лавою, студентські будні, цікаві лекції, улюблених викладачів, поділитись враженнями від сучасного університету.

7 квітня 2017 року

Велика українська енциклопедія: запрошуємо долучитися до проекту

Запрошуємо науковців Каразінського університету долучитися до написання статей до Великої української енциклопедії.

Велика українська енциклопедія покликана стати джерелом ідей для розвитку природничих, технічних, суспільних наук, сприяти освітньому й культурному поступу українського суспільства й популяризувати здобутки вітчизняної науки в Україні й світі.

Детальніше

6 квітня 2017 року

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

5 квітня 2017 року відбулася зустріч з представниками юридичної фірми "ILF" (ilf-ua.com) за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін в рамках програми працевлаштування студентів та випускників юридичного факультету.

ILF — один з лідерів юридичного ринку України (входить в ТОП-15 за рейтингом Юридичної практики) та один з кращих роботодавців для юристів України за результатами дослідження «HR-бренд юридичної фірми».

Представник фірми Катерина Заславська розповіла студентам про програму стажування у фірмі та наголосили на чіткій та прозорій системі кар’єрного росту від помічника юриста до партнера чи радника фірми.

6 квітня 2017 року

Засідання гуртка з міжнародного права

В рамках «Дня кар’єри» відбулося засідання гуртка з міжнародного права «Міжнародне кримінальне судочинство» з метою ознайомлення з практичною діяльністю органів і структурою Міжнародного кримінального суду.

6 квітня 2017 року

Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави»

Запрошуємо взяти участь у роботі XІІІ Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави».

Організатор конференції: юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Подання матеріалів: до 14 квітня 2017 року

5 квітня 2017 року

Зустріч з аспірантом В. В. Ситник

6 квітня 2017 року о 13:25 відбудеться зустріч з аспірантом кафедри психології Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Вікторією Володимирівною Ситник.

5 квітня 2017 року

Зустріч з фінансовим директором ТОВ «Вудсток Кепітал» Ю. М. Шкіра

4 квітня 2017 року відбулася зустріч студентів юридичного факультету з фінансовим директором ТОВ «Вудсток Кепітал» Юрієм Миколайовичем Шкіра за ініціативи кафедри державно-правових дисциплін.

Гість розповів присутнім про компанію, в якій працює, роботу юридичного відділу, запропонував студентам надіслати свої резюме та пройти співбесіду на зайняття вакантних посад у юридичному відділі.

5 квітня 2017 року

Тиждень кар’єри

У Каразінському університеті за підтримки центру практичної підготовки та працевлаштування університету проходять презентації роботодавців на кафедрах юридичного факультету.

Пропонуємо вашій увазі розклад зустрічей на 5 квітня 2017 року.

4 квітня 2017 року

Зустріч із представником компанії КПМГ

30 березня 2017 року відбулася зустріч представника компанії КПМГ (KPMG) та студентів 5-го курсу за участі кафедри державно-правових дисциплін. Гість розповів про досвід судового вирішення спорів у сфері IT-технологій.

Довідково. КПМГ працює в Україні з 1992 року, і весь цей час основою її діяльності було використання світового інтелектуального потенціалу компанії в поєднанні з практичним досвідом українських фахівців для допомоги провідним компаніям у досягненні завдань, які поставлені перед ними. Фірми КПМГ працюють у 152 країнах світу. Кількість співробітників складає 189 000 осіб. КПМГ надає аудиторські, податкові, юридичні та консультаційні послуги клієнтам, серед яких — найбільші українські та міжнародні компанії, неурядові організації та фінансові інститути.

3 квітня 2017 року

Тиждень кар’єри: запрошуємо

3–7 квітня 2017 року у Каразінському університеті за підтримки центру практичної підготовки та працевлаштування університету проходитиме Тиждень кар’єри

У межах Тижня кар'єри також проходитимуть презентації роботодавців на кафедрах юридичного факультету, про що ми плануємо звітувати на веб-сайті нашого факультету.