Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

20 березня 2017 року

Презентація Ліги студентів Асоціації правників України

20 березня 2017 року о 15:00 на юридичному факультеті Каразінського університету відбудеться презентація Ліги студентів Асоціації правників України.

Місце проведення: ауд. 429, майдан Свободи 6

Ліга студентів АПУ — найбільше об’єднання студентів-юристів в Україні. Ліга — для тих, хто не гає часу та вже сьогодні інвестує в успішне майбутнє. Щорічно члени Ліги студентів АПУ беруть участь у сотнях заходів, присвячених актуальним питанням юридичної практики, особистісному та кар’єрному росту, та мають можливості для працевлаштування та саморозвитку, не доступні звичайним студентам.

Спікери Ліги студентів АПУ — професійні юристи — представники юридичного бізнесу та державних органів, політики, громадські діячі, бізнес-тренери та коучери. Вони діляться своїм досвідом, дають професійні та життєві поради на наших заходах, допомагаючи студентам ставати справжніми фахівцями.

17 березня 2017 року

Cтудентський брейн-ринг на тему «Референдум»

16 березня 2017 року в Каразінському університеті з ініціативи Центру політико-правових реформ (м. Київ) та Міжнародної фундації виборчих систем IFES, за підтримки громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» відбувся студентський брейн-ринг «Референдум».

Команда «Софісти» (капітан Ярослава Олійник) юридичного факультету Каразінського університету вийшла до фіналу змагань та у напруженому протистоянні з невеликим відривом за результатом третього додаткового питання посіла друге місце. Кращим гравцем брейн-рингу визнано студента юридичного факультету Каразінського університету Олега Явкуна.

Вітаємо наших учасників! Пишаємося Вами! Бажаємо нових успіхів і перемог!

17 березня 2017 року

До уваги студентів 5 курсу юридичного факультету!

На юридичному факультеті триває реалізація Програми Модуль Жана Моне «Основи права ЄС», що здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії ЄС.

21–22 березня 2017 року відбудуться відкриті лекції професора Арндта Куеннекке на тему: «Вільний рух осіб за законодавством ЄС» (Free Movements of Persons in the EU). Лекції читатимуться англійською мовою.

Запрошуються усі бажаючі!

13 березня 2017 року

Засідання спеціалізованої вченої ради К 64.051.30

1–2 березня 2017 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено Антону Стєбєлєву, Дмитру Кавуну та Ігорю Колесніку.

Вітаємо спеціалізовану вчену раду та здобувачів наукових ступенів, бажаємо подальших професійних звершень.

10 березня 2017 року

Студентський брейн-ринг «Референдум»

Запрошуємо студентів юридичного та соціологічного факультетів Каразінського університету взяти участь у студентському брейн-ринзі «Референдум», що відбудеться в м. Харків 16 березня 2017 року.

Організатори: Центр політико-правових реформ (м. Київ) та Міжнародна фундація виборчих систем IFES, за підтримки ГО «ЕкспертиЗА Реформ».

10 березня 2017 року

Зустріч зі студентами, які виявили бажання проходити військову підготовку

16 березня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться зустріч зі студентами другого курсу (чоловічої та жіночої статі), які виявили бажання проходити військову підготовку, з представниками військових кафедр.

Початок заходу: о 15:15

Місце проведення: майдан Cвободи, 4, головний корпус університету, 10-й поверх, Велика фізична аудиторія

9 березня 2017 року

День народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, відзначається день народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. Цьогоріч — 203-я річниця. Тарас Шевченко, відомий також як Кобзар, народився 9 березня 1814 року.

Його талант проявився у написанні поезій та прози українською та російською мовами, художній та графічній творчості, громадській діяльності, філософії, політиці, фольклористиці.

Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім'ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста.

9 березня 2017 року

Стипендії для вивчення чеської мови

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів вищих навчальних закладів з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище).

8 березня 2017 року

Вітаємо з 8 березня!

Дорогі жінки! Прийміть найщиріші привітання із Міжнародним жіночим днем! Нехай весна живе у Ваших серцях, а ці чудові березневі дні сповнюють радістю, надією та вірою в краще майбутнє. Бажаємо добра і миру, кохання і безмежного щастя.

Зі святом весни, любі жінки!

6 березня 2017 року

Зустріч з режисером та продюсером документального фільму “All Rise”

У Каразінському університеті за сприяння Посольства США в Україні відбулася зустріч з режисером та продюсером документального фільму «All Rise» («Встати, суд іде!») Джей Шапіро. Також у заході взяли участь заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Мохаммед Мотівала та помічниця аташе з питань культури Анна Суммар.

Анна Суммар наголосила, що зустріч відбувається в рамках VI Фестивалю американського кіно «Незалежність» та має на меті обговорення проблем, що висвітлюються у стрічці.