Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

5 січня 2017 року

Правові тренінги для школярів Харкова та Харківської області

Консультаційний центр юридичного факультету провів серію правових тренінгів для школярів Харкова та Харківської області. Школярі протягом двох місяців мали можливість зануритися в юриспруденцію, познайомитися з базовими поняттями та категоріями права.

В якості лекторів у заході прийняли участь дев’ять фахівців у галузі права, серед яких практикуючі юристи, адвокати, а також викладачі юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

На завершення тренінгів проведено імпровізоване судове засідання, в рамках якого школярі проявили власні ораторські таланти.

30 грудня 2016 року

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!

Новий рік — це тепле, родинне свято.

Бажаємо вам, миру, спокою, здоров’я, радості та впевненості у завтрашньому дні. Хай надія і віра в себе і ваших рідних надихає на здійснення найзаповітніших мрій!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

30 грудня 2016 року

Професійне стажування для студентів магістратури

Агенція франкомовних університетів запрошує студентів магістратури пройти професійне стажування, під час якого вони отримають змогу ознайомитися з особливостями здійснення професійної діяльності за напрямом підготовки, набути необхідних для працевлаштування навичок.

Передбачається покриття транспортних витрат та щомісячна допомога і медичне страхування.

Для проходження стажування заявник має самостійно обрати місце проходження стажування, обов’язково з французькою мовою як робочою, за межами рідної країни та отримати запрошення.

30 грудня 2016 року

Університет отримав доступ до бази даних SCOPUS

Каразінський університет отримав доступ до бази даних SCOPUS, найбільшої в світі універсальної реферативної та бібліографічної наукометричної бази даних компанії Elsevier. Вона індексує понад 21 000 наукових видань з природничих, технічних, медичних та гуманітарних наук від 5 000 міжнародних видавництв, вміщує понад 50 мільйонів записів. SCOPUS має функцію відстежування наукового цитування публікацій і щоденно поновлюється.

23 грудня 2016 року

Виставка-конкурс навчальної літератури

27 грудня 2016 року з метою вдосконалення науково-методичного забезпечення навчального процесу в Каразінському університеті відбудеться виставка-конкурс навчальної літератури, на якій буде представлено найновіші видання, розробки працівників університету 2015–2016 років, навчальна література та рукописи навчальних посібників для вищої школи.

23 грудня 2016 року

Конференція трудового колективу університет

27 грудня 2016 року відбудеться Конференція трудового колективу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Реєстрація делегатів розпочнеться о 13:30 у фойє Актової зали.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, 2-й поверх, Актова зала

До участі у заході запрошуються делегати Конференції трудового колективу університету.

22 грудня 2016 року

Засідання Вченої ради університету

26 грудня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

19 грудня 2016 року

Науково-методична конференція «Актуальні проблеми юридичної освіти в контексті навчання альтернативного врегулювання спорів як підходу до забезпечення прав людини»

29 листопада – 3 грудня 2016 року у рамках міжнародного проекту TEMPUS TRADIR («Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини») завідуючий кафедри кримінально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор, Олександр Житний, кандидати юридичних наук, доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Дмитро Слінько та Олександр Передерій, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко відвідали юридичний факультет Білоруського державного університету (Білорусь, м. Мінськ), у якому відбулася міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми юридичної освіти в контексті навчання альтернативного врегулювання спорів як підходу до забезпечення прав людини».

19 грудня 2016 року

Мотиваційна зустріч «Гарний тон у костюмі: дипломатичний протокол»

15 грудня 2016 року на юридичному факультеті відбулося розширене засідання наукового гуртка кафедри міжнародного та європейського права (мотиваційна зустріч) зі студентами на тему: «Гарний тон у костюмі: дипломатичний протокол». Гостем студентів був доцент кафедри міжнародних економічних відносин факультету МЕО і ТБ, кандидат економічних наук, доцент Валерій Володимирович Резніков, колишній начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

16 грудня 2016 року

Науковий круглий стіл «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»

На юридичному факультеті відбувся VІІІ Науковий круглий стіл магістрів, аспірантів та молодих учених «Верховенство права — основоположний принцип правової держави», у рамках якого обговорювалися актуальні питання, присвячені різним сучасним проблемам становлення громадянського суспільства і правової держави в Україні.