Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

16 грудня 2016 року

Інтернет-конференція «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи»

З 15 вересня по 15 листопада 2016 року відбувалася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція на тему «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи», учасниками якої були студенти та аспіранти вищих навчальних закладів за спеціалізацією правознавство, державне управління, політологія.

За результатами роботи конференції матеріали доповідей, відібрані організаційним комітетом, опубліковані в мережі Інтернет на офіційній сторінці Міністерства юстиції України та окремою збіркою доповідей. Крім того, автори найцікавіших робіт 13 грудня 2016 року зустрілися з Міністром юстиції України Павлом Петренком.

Учасниками зазначеної конференції та зустрічі з Міністром юстиції України Павлом Петренком від юридичного факультету стали студентки 1-го курсу магістратури — Владислава Рубель і Анна Комісаренко (науковий керівник: доктор юридичних наук, професор В. М. Трубников).

16 грудня 2016 року

Презентація довідника з академічної доброчесності для школярів та серії інфографіки «Зрозуміло про плагіат»

21 грудня 2016 року у Каразінському університеті у рамках проекту сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP відбудеться презентація довідника з академічної доброчесності для школярів та серії інфографіки «Зрозуміло про плагіат».

У довіднику міститься корисна інформація про види плагіату та шляхи його подолання, кодекс честі, а також про види цитувань.

Вхід вільний. Запрошуються всі бажаючі.

13 грудня 2016 року

Мотиваційна зустріч «Гарний тон у костюмі: дипломатичний протокол»

15 грудня 2016 року о 15:00 на юридичному факультеті відбудеться мотиваційна зустріч зі студентами на тему: «Гарний тон у костюмі: дипломатичний протокол».

Спікер — кандидат економічних наук Валерій Володимирович Резніков, начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429.

12 грудня 2016 року

Засідання Вченої ради університету

14 грудня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

12 грудня 2016 року

Вітаємо Марка Миколайовича Воронова з відзнакою!

9 грудня 2016 року у Будинку Рад Голова Харківської облдержадміністрації Ю. Світлична та Голова Харківської обласної ради С. Чернов нагородили грамотою Харківської обласної ради завідувача кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, кандидата юридичних наук, доцента Марка Миколайовича Воронова.

Марк Миколайович отримав відзанку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, активну громадську діяльність, сприяння розвитку місцевого самоврядування та з нагоди 50-річчя з Дня народження.

Юридичний факультет приєднується до привітань на адресу Марка Миколайовича і щиро бажає йому міцного здоров’я, довголіття, успіхів у всіх починаннях, творчих здобутків і звершень на благо вітчизняної освіти і науки!

9 грудня 2016 року

Різдвяні канікули: графік роботи у святкові дні

З метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Різдва Христового працівникам, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними, надаються додаткові вихідні: понеділок, 2 січня 2017 року та понеділок, 9 січня 2017 року.

Бажаємо веселих новорічних та різдвяних свят!

9 грудня 2016 року

Права дитини: гарантії та реалізація

У п'ятницю, 9 грудня 2016 року, о 12:00, в аудиторії 429, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна в особі юридичного факультету спільно з Харківським університетським ліцеєм проводять круглий стіл на тему: «Права дитини: гарантії та реалізація».

5 грудня 2016 року

Захищено перші докторські дисертації з юридичних наук

1–2 грудня 2016 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна після 200-річної перерви відбулися захисти докторських дисертацій.

Вітаємо спеціалізовану вчену раду університету та здобувачів наукових ступенів — Сергія Сергійовича Вітвіцького та Олега Степановича Ткачука. Бажаємо подальших професійних звершень!

4 грудня 2016 року

Конференція «Актуальні питання юридичної освіти у контексті навчання альтернативному врегулюванню спорів як підходу щодо забезпечення прав людини»

Делегація викладачів і студентів 6-го курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна бере участь у конференції «Актуальні питання юридичної освіти у контексті навчання альтернативному врегулюванню спорів як підходу щодо забезпечення прав людини», що проходить у Білоруському державному університеті (м. Мінськ, Республіка Білорусь) в рамках Tempus-проекту, що реалізується консорціумами організацій, що складаються з вищих навчальних закладів, комерційних компаній, міністерств, громадських організацій та інших організацій, які працюють в галузі вищої освіти як в ЄС, так і в державах-партнерах – Білорусі, Германії, Італії, Литві, Польщі та Україні.

3 грудня 2016 року

Візит делегації Німеччини до університету

13 грудня 2016 року Каразінський університет відвідають Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель і Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфганг Мьоссінгер.
У рамках візиту відбудеться дискусія зі студентами «Україна та Німеччина: стан і перспективи двосторонніх відносин».

Запрошуються, зокрема, студенти економічного, філологічного, соціологічного, юридичного факультетів, факультету іноземних мов і міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.