Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

18 січня 2018 року

Засідання Вченої ради університету

19 січня 2018 року о 14:00 відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

18 січня 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

4 лютого 2018 року о 8:30 в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії 2018 року.

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус, 2-й поверх, Актова зала

5 січня 2018 року

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть сердечні вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – час здійснення найпотаємніших бажань та найпрекрасніших див. Тож нехай у новому році будуть лише гарні новини та щасливі події, а серце наповнюють добро, любов та віра у здійснення заповітних мрій та сподівань. Сімейного добробуту Вашим родинам, здоров’я, любові, миру і процвітання!

Нехай новий рік увійде до Ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки.

Хай доля щедро обдаровує Вас усілякими гараздами, а рідні та друзі ніколи не розчаровують!

22 грудня 2017 року

Медико-правовий форум «Реформування системи охорони здоров’я: корупційні ризики та способи їх усунення»

20 грудня 2017 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі II Полтавського медико-правового форуму «Реформування системи охорони здоров’я: корупційні ризики та способи їх усунення», який відбувся у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

22 грудня 2017 року

Асамблея студентських наукових гуртків

20 грудня 2017 року члени гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін та керівник гуртка професор Олександр Миколайович Храмцов прийняли участь в Асамблеї студентських наукових гуртків, присвяченої 95 річчю від дня народження відомого українського криміналіста М. І. Бажанова, яка проводилася на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

18 грудня 2017 року

Проект «Інноваційний університет та лідерство»

З 8 жовтня 2017 року по 5 листопада 2017 року доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Каразінського університету, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Володимирівна Лісніча перебувала у Республіці Польща з метою участі у проекті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: Інноваційність і відносини з оточенням», який спільно організований факультетом «Artes Liberales» Варшавського університету, факультетом міжнародних і політичних досліджень Ягеллонського університету, фондом «Інститут “Artes Liberales”».

15 грудня 2017 року

IX Науковий круглий стіл магістрів, аспірантів та молодих учених «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»

15 грудня 2017 року в Каразінському університеті відбувся IX Науковий круглий стіл магістрів, аспірантів та молодих учених «Верховенство права — основоположний принцип правової держави».

У рамках заходу молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти-магістри, а також досвідчені викладачі та науковці юридичного факультету, мали змогу активно обмінятися своїми думками з приводу найрізноманітніших сучасних актуальних питань правової науки.

12 грудня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка

8 грудня 2017 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка. На засіданні було представлено на обговорення такі теми: «Порівняльно-правова характеристика інституту глави держави в Україні та США» (доповідачі В. Маленко, Ю. Рудакова, ЮП-22), «Суб’єкти законодавчої ініціативи в конституційному законодавстві України» (доповідач В. Смірнова, ЮП-22), «Судово-правова реформа як невід’ємна складова конституційного будівництва в Україні» (доповідач М. Литкова, ЮП-24).

11 грудня 2017 року

Представники факультету взяли участь у роботі Малої академії наук України

Представники юридичного факультету Каразінського університету — старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Євген Єгоров, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін Ольга Шайтуро — взяли участь у роботі І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Шевченківському районі Харкова.

Викладачі факультету залучалися для оцінки науково-дослідницьких робіт та виступів їх авторів — учнів-членів Малої академії наук України. Захист робіт, який відбувся 9 грудня у Харківській гімназії № 47, дозволив визначити переможців районного етапу конкурсу та рекомендувати найкращі роботи до участі на обласному етапі.

7 грудня 2017 року

Зустріч ректора, академіка Віля Бакірова з іноземними студентами

У Каразінському університеті відбулася зустріч ректора, академіка Віля Бакірова з іноземними студентами.

У зустрічі взяли участь представники адміністрації університету, зокрема проректор, доцент Антон Пантелеймонов, проректор, професор Заріф Назиров, директор Навчального центру соціально-виховної та позаосвітньої діяльності Сергій Махновський, а також голова Студентської ради університету Марина Дудніченко. Юридичний факультет представляли заступник декана по роботі з іноземними студентами, доцент Олександр Передерій та старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко.