Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

27 жовтня 2017 року

Зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи

В рамках програми «Старт кар’єри» 25 жовтня відбулася зустріч студентів із головою Чугуївської правозахисної групи, керівником адвокатської компанії «Лихачов і партнери» Романом Борисовичем Лихачовим.

Під час заходу Роман Борисович ознайомив присутніх із специфікою роботи на посадах юрисконсульта та помічника адвоката. Також студентів поінформовано про вакантні посади в правозахисній групі та адвокатській компанії.

27 жовтня 2017 року

Зустріч з прокурором Сергієм Сергійовичем Дібровим

23 жовтня 2017 року в рамках програми «Старт кар’єри» відбулася зустріч студентів юридичного факультету з прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області Сергієм Сергійовичем Дібровим.

Студенти мали можливості доторкнутися до практичної сторони реалізації функцій прокуратури, безпосередньо задати питання працівнику правоохоронного органу, поділитися своїми проблемами та думками.

24 жовтня 2017 року

Майстер-клас «Новий алгоритм стягнення аліментів на дитину»

24 жовтня 2017 року в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін відбувся майстер-клас на тему «Новий алгоритм стягнення аліментів на дитину». Перед присутніми виступила кандидат юридичних наук, доцент Ольга Володимирівна Розгон.

Ольга Володимирівна ознайомила із правовою природою аліментів, особливостями здійснення права власності на аліменти дітьми, основними етапами проведення процедури стягнення аліментів, у тому числі за примусовим порядком.

23 жовтня 2017 року

Зустріч із юристами-міжнародниками

24 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри міжнародного і європейського права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч з доктором юридичних наук, професором Олександром Анатолійовичем Гавриленком на тему «Перспективи наукової кар'єри» та практикуючим адвокатом Віктором Володимировичем Єрмолаєвим з приводу обговорення представлення інтересів клієнта у міжнародних органах.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

23 жовтня 2017 року

Зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи

25 жовтня 2017 року об 11:30 в рамках програми «Старт кар’єри» на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри кримінально-правових дисциплін відбудеться зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи.

Запрошуємо всіх бажаючих.

23 жовтня 2017 року

Зустріч із адвокатом Олексієм Кучером

27 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри конституційного та муніципального права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч із адвокатом Олексій Кучер, під час якої студенти та інші зацікавлені особи зможуть поспілкуватися з практикуючим юристом, дізнатися про всі тонкощі адвокатської діяльності.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

20 жовтня 2017 року

Презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста»

23 жовтня о 15:00 на юридичному факультеті в рамках програми «Тиждень працевлаштування» відбудеться презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста».

Запрошуємо приєднатися до програми «Тиждень працевлаштування», щоб отримати вичерпну інформацію про стажування або працевлаштування в цих провідних компаніях, перейняти досвід людей, що там працюють та ефективно провести час.

20 жовтня 2017 року

На юридичному факультеті прочитав лекцію американський адвокат Жан Сейгель

Каразінський університет відвідав американський адвокат Жан Сейгель. У рамках візиту він прочитав лекцію для викладачів і студентів юридичного факультету та поділився своїм професійним досвідом.

У своєму виступі Жан Сейгель розглянув особливості здобуття юридичної освіти у США. Він наголосив на важливості емпіричного навчання, застосуванні методів симуляції та розгляду конкретних кейсів, особливо у підготовці майбутніх юристів, адвокатів. Також він надав кваліфіковані поради, що допоможуть досягти успіху у юридичній справі.

Наприкінці зустрічі усі охочі могли поставити питання лектору.

20 жовтня 2017 року

Стажування для викладачів у Польщі

Wycsza Szkola Biznesu - National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща) запрошує пройти стажування з організації навчального процесу, програм підготовки, інноваційних технологій та наукової роботи, що відбудеться 9–20 січня 2018 року.

Програма стажування передбачає аудиторну та позааудиторну, у тому числі дистанційну, роботу.

Термін подання заявок: до 25 листопада 2017 року.

19 жовтня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

17 жовтня 2017 року відбулося друге засідання студентського наукового гуртка з конституційного права. На засіданні представлено на обговорення такі теми: «Обмеження конституційних прав і свобод громадян України в умовах надзвичайних правових режимів» (доповідач М. А. Турченко, ЮП-24), «Конституційне право жінки на штучне переривання вагітності в контексті дотримання прав людини» (доповідач М. Г. Артамонова, ЮП-23).

В цілому засідання гуртка пройшло досить жваво та в невимушеній обстановці.