Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

15 лютого 2018 року

Засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права»

12 лютого 2018 року відбулося перше засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права» у другому семестрі 2017/2018 навчального року. Тематика засідання була присвячена актуальним питанням медичного права.

Студентки Катерина Заруцька та Анжеліка Свістун поділилися результатами власних досліджень з теми «Евтаназія як реалізація права людини на смерть» та «Цивільно-правове регулювання трансплантації органів в Україні». Усі бажаючі мали можливість задати питання спікерам по завершенню їх виступів.

29 січня 2018 року

Стажування в адвокатському об’єднанні «Колегія Адвокатів України»

Адвокатське об’єднання «Колегія Адвокатів України» шукає талановитих, працелюбних і амбітних студентів з метою передачі навичок і технологій майбутнім юристам, як технологія розвитку.

Стажування відбувається підставі договору про стажування з ВНЗ або сертифікаційної програми курсу стажування «Професійна правнича(правова) допомога».

Для участі необхідно заповнити анкету, виконати письмове завдання, яке буде надіслано на e-mail та успішно пройти співбесіду.

19 січня 2018 року

Вітаємо зі святом Водохреща!

Юридичний факультет вітає зі святом Водохреща!

Нехай у ваших домівках панує благополуччя, спокій, вдача! Нехай вас оточує багато добрих друзів, будуть лише гарні враження, веселі моменти, впевненість у кожному дні та найміцніше здоров’я у світі!

18 січня 2018 року

Весняний семестр 2017/2018 навчального року

До уваги студентів та викладачів!

Весняний семестр розпочинається 12 лютого 2018 року.

Відтепер навчальний день розпочинатиметься о 8:30 ранку, а тривалість кожної пари становитиме 1 годину 20 хвилин, без п’ятихвилинної перерви. Тривалість великої перерви між другою та третьою парою становитиме 30 хвилин.

18 січня 2018 року

Засідання Вченої ради університету

19 січня 2018 року о 14:00 відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

18 січня 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

4 лютого 2018 року о 8:30 в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії 2018 року.

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус, 2-й поверх, Актова зала

5 січня 2018 року

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть сердечні вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – час здійснення найпотаємніших бажань та найпрекрасніших див. Тож нехай у новому році будуть лише гарні новини та щасливі події, а серце наповнюють добро, любов та віра у здійснення заповітних мрій та сподівань. Сімейного добробуту Вашим родинам, здоров’я, любові, миру і процвітання!

Нехай новий рік увійде до Ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки.

Хай доля щедро обдаровує Вас усілякими гараздами, а рідні та друзі ніколи не розчаровують!

22 грудня 2017 року

Медико-правовий форум «Реформування системи охорони здоров’я: корупційні ризики та способи їх усунення»

20 грудня 2017 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі II Полтавського медико-правового форуму «Реформування системи охорони здоров’я: корупційні ризики та способи їх усунення», який відбувся у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

22 грудня 2017 року

Асамблея студентських наукових гуртків

20 грудня 2017 року члени гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін та керівник гуртка професор Олександр Миколайович Храмцов прийняли участь в Асамблеї студентських наукових гуртків, присвяченої 95 річчю від дня народження відомого українського криміналіста М. І. Бажанова, яка проводилася на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

18 грудня 2017 року

Проект «Інноваційний університет та лідерство»

З 8 жовтня 2017 року по 5 листопада 2017 року доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Каразінського університету, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Володимирівна Лісніча перебувала у Республіці Польща з метою участі у проекті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: Інноваційність і відносини з оточенням», який спільно організований факультетом «Artes Liberales» Варшавського університету, факультетом міжнародних і політичних досліджень Ягеллонського університету, фондом «Інститут “Artes Liberales”».