Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

13 вересня 2017 року

ІІІ Міжнародний круглий стіл «Кримінальне право: традиції та новації»

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Олександр Житний взяв участь у роботі ІІІ Міжнародного круглого столу «Кримінальне право: традиції та новації», який проходив 7–8 вересня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) та був присвячений вшануванню пам’яті академіка В. В. Сташиса.

12 вересня 2017 року

Лекція Катерини Бусол «Міжнародно-правовий захист культурних цінностей під час збройного конфлікту у ХХІ ст.: виклики для України та світу»

18 вересня 2017 року о 14:00 у Каразінському університеті відбудеться лекція-дискусія «Міжнародно-правовий захист культурних цінностей під час збройного конфлікту у ХХІ ст.: виклики для України та світу». Лектором виступить дослідниця Kennan Institute (Вашингтон) та юрист британського юридичного партнерства Global Rights Compliance LLP Катерина Бусол, яка є українським юристом зі спеціалізацією у міжнародному публічному праві.

У лекції аналізуватимуться сучасні виклики до захисту пам’яток історії та культури, зокрема вплив нових методів ведення війни та кіберзлочинності, із особливим фокусом на ситуації у Сирії та Україні.

11 вересня 2017 року

Візит представників Левітт інституту міжнародного розвитку

8 вересня 2017 року юридичний факультет Каразінського університету відвідали представники Левітт інституту міжнародного розвитку — президент та виконавчий директор інституту Лорн Гриерсон, директор програми інституту в Україні Святослав Ткачук та його заступник Ксенія Ткачук.

5 вересня 2017 року

Презентація програми стажування в університетах Канади

6 вересня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться презентація програми стажування в університетах Канади “Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine”.

Програма передбачає проходження 12-тижневого дослідницького стажування з різних наукових дисциплін в одному з 60 університетів Канади. Випускники програми мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship для здобуття ступеню магістра у вищому навчальному закладі Канади.

4 вересня 2017 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

З метою сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності, Левітт інститут міжнародного розвитку запрошує студентів-правників відвідати курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», що викладатиметься на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До участі запрошуються студенти з 1 по 5 курс.

Заняття розпочинаються з 14 вересня 2017 року.

21 серпня 2017 року

Посвята першокурсників

Шановний першокурснику!

Ти обрав професію юриста – одну з найпочесніших на землі, тому перед тобою відкривається довгий шлях до здобуття знань та умінь, виховання мужності, справедливості та сили волі.

Сьогодні Ти вже є членом великої родини, ім’я якої – ЮРФАК Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. То ж запрошуємо Тебе 31 серпня 2017 року, о 9.00, до аудиторії 429 Північного корпусу на знайомство з керівництвом факультету.

Офіційна церемонія посвяти першокурсників у студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудеться о 10.00 перед Головним корпусом університету.

21 серпня 2017 року

Поселення до гуртожитку

До уваги студентів 1-го курсу!

З питань поселення до гуртожитків звертайтеся 30 серпня 2017 року, з 10.00, до аудиторії 422 юридичного факультету (Північний корпус, пл.Свободи, 6, 4 поверх, праве крило). Перелік необхідних документів додається.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 Наступні >>