Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

23 жовтня 2017 року

Зустріч із юристами-міжнародниками

24 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри міжнародного і європейського права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч з доктором юридичних наук, професором Олександром Анатолійовичем Гавриленком на тему «Перспективи наукової кар'єри» та практикуючим адвокатом Віктором Володимировичем Єрмолаєвим з приводу обговорення представлення інтересів клієнта у міжнародних органах.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

23 жовтня 2017 року

Зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи

25 жовтня 2017 року об 11:30 в рамках програми «Старт кар’єри» на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри кримінально-правових дисциплін відбудеться зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи.

Запрошуємо всіх бажаючих.

23 жовтня 2017 року

Зустріч із адвокатом Олексієм Кучером

27 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри конституційного та муніципального права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч із адвокатом Олексій Кучер, під час якої студенти та інші зацікавлені особи зможуть поспілкуватися з практикуючим юристом, дізнатися про всі тонкощі адвокатської діяльності.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

20 жовтня 2017 року

Презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста»

23 жовтня о 15:00 на юридичному факультеті в рамках програми «Тиждень працевлаштування» відбудеться презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста».

Запрошуємо приєднатися до програми «Тиждень працевлаштування», щоб отримати вичерпну інформацію про стажування або працевлаштування в цих провідних компаніях, перейняти досвід людей, що там працюють та ефективно провести час.

20 жовтня 2017 року

На юридичному факультеті прочитав лекцію американський адвокат Жан Сейгель

Каразінський університет відвідав американський адвокат Жан Сейгель. У рамках візиту він прочитав лекцію для викладачів і студентів юридичного факультету та поділився своїм професійним досвідом.

У своєму виступі Жан Сейгель розглянув особливості здобуття юридичної освіти у США. Він наголосив на важливості емпіричного навчання, застосуванні методів симуляції та розгляду конкретних кейсів, особливо у підготовці майбутніх юристів, адвокатів. Також він надав кваліфіковані поради, що допоможуть досягти успіху у юридичній справі.

Наприкінці зустрічі усі охочі могли поставити питання лектору.

20 жовтня 2017 року

Стажування для викладачів у Польщі

Wycsza Szkola Biznesu - National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща) запрошує пройти стажування з організації навчального процесу, програм підготовки, інноваційних технологій та наукової роботи, що відбудеться 9–20 січня 2018 року.

Програма стажування передбачає аудиторну та позааудиторну, у тому числі дистанційну, роботу.

Термін подання заявок: до 25 листопада 2017 року.

19 жовтня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

17 жовтня 2017 року відбулося друге засідання студентського наукового гуртка з конституційного права. На засіданні представлено на обговорення такі теми: «Обмеження конституційних прав і свобод громадян України в умовах надзвичайних правових режимів» (доповідач М. А. Турченко, ЮП-24), «Конституційне право жінки на штучне переривання вагітності в контексті дотримання прав людини» (доповідач М. Г. Артамонова, ЮП-23).

В цілому засідання гуртка пройшло досить жваво та в невимушеній обстановці.

19 жовтня 2017 року

Міжнародна конференція «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації»

12–13 жовтня 2017 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації», виступивши із доповіддю «Деякі кримінально-правові аспекти забезпечення охорони засад міжнародного правопорядку в умовах глобалізації», а також здійснюючи керівництво однією із секцій конференції.

Під час конференції, яка проводилась у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, обговорювалося широке коло питань засад реформування кримінального законодавства України та розвитку національного кримінального права в умовах глобалізації.

18 жовтня 2017 року

Обговорено модельний проект робочої навчальної програми з курсу «Виборче право» [міжкафедральний семінар]

13 жовтня 2017 року на юридичному факультеті Каразінського університету у рамках Плану дій для України на 2015–2017 роки та проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні» відбувся міжкафедральний семінар з обговорення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право», спрямованої на уніфікацію існуючих методологій викладання виборчого права у вищих навчальних закладах та розвитку доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.

За результатами обговорення було вироблено рекомендації щодо вдосконалення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право».

12 жовтня 2017 року

Лекція Едварда Маркса, присвячена кримінальному процесу

12 жовтня 2017 року на юридичному факультеті відбулася лекція Едварда Маркса, що присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства, правилам доказування та проведенню прямого допиту.

Захід проведено в рамках проекту Левіт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників.