Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

20 травня 2019 року

Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін

15 травня 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін, на якому були присутні 45 студентів. Керівник гуртка – кандидат юридичних наук, доцент кафедри Ізабелла Воронова.

На засіданні обговорено такі теми: «Трагічні події в Харкові за часів Великої Вітчизняної Війни» (доповідач А. Александрова ЮП-12), «Суперечливі моменти в історії Великої Вітчизняної Війни в Україні» (доповідач В. Ковригін ЮП-11), «Людяність у часи жорстокості: «Праведники народів світу»» (доповідач О. Власюк ЮП-11), «Контрабанда в СРСР» (доповідач Я. Наконечна ЮП-11).

Доповіді викликали жваву дискусію серед студентів.

20 травня 2019 року

Заключне засідання гуртка «Школа приватного права»

14 травня 2019 року відбулося заключне засідання гуртка «Школа приватного права» у весняному семестрі, на якому підведено підсумки роботи за навчальний рік.

Керівник гуртка старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Валентин Зінченко пподякував присутнім за участь у роботі гуртка та побажав студентам успіхів у складанні екзаменаційної сесії.

Робота гуртка відновиться у наступному навчальному році.

14 травня 2019 року

До уваги студентів юридичного факультету

До Дня Європи та з нагоди 70-ї річниці створення Ради Європи кафедра міжнародного і європейського права запрошує всіх бажаючих взяти участь у студентському круглому столі.

Засідання відбудеться 17 травня 2019 року о 13:40.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 431.

10 травня 2019 року

Професор Тетяна Кагановська відзначена державною нагородою

Відповідно до Указу Президента України № 188/2019 від 4 травня 2019 року «Про відзначення державними нагородами України» Тетяну Євгеніївну Кагановську — декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня!

Щиро вітаємо Тетяну Євгеніївну із заслуженою нагородою!

7 травня 2019 року

Онлайн-опитування «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

У травні–червні 2019 року Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться онлайн-опитування серед науково-педагогічних працівників та студентів закладів вищої освіти на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Метою опитування є аналіз впровадження університетської автономії. Дослідження проводиться на умовах повної анонімності.

27 квітня 2019 року

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Результатом надзвичайної праці стала перемога Коломоєць Карини, студентки 3 курсу юридичного факультету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Право", третій тур якого проходив 19 квітня 2019 р. у Національному університету «Одеська юридична академія».

25 квітня 2019 року

Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін

24 квітня 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін, на якому були присутні 26 студентів. Керівник гуртка – кандидат юридичних наук, доцент кафедри Ізабелла Воронова.

На засіданні обговорено такі теми: «Розбудова української національної держави часів Б. Хмельницького» (доповідач А. Деркач ЮП-11), «Українська Повстанська Армія як військове формування в структурі українського повстанського руху» (доповідач А. Ігуменшев ЮП-11), «Чому Крим наш» (доповідач А. Александрова ЮП-12), «Фемінізм у Радянському Союзі» (доповідач Д. Чередниченко ЮП-11).

Доповіді викликали жваву дискусію серед студентів.

25 квітня 2019 року

Вітаємо професора Тетяну Кагановську!

Шановна Тетяно Євгеніївно!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди обрання Вас на посаду декана юридичного факультету!

Бажаємо Вам нових яскравих ідей, нових неперевершених успіхів, нових неповторних звершень, нових творчих злетів на ниві освіти і науки!

З повагою, колектив юридичного факультету

24 квітня 2019 року

Перемога команди юридичного факультету на V Міжнародному студентському саміті

Переконливою перемогою команди юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершився V Міжнародний студентський саміт «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів», що відбувся 18–19 квітня 2019 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

23 квітня 2019 року

Студенти відвідали Центральний палац одруження

17 квітня 2019 року в рамках «Школи приватного права» студенти юридичного факультету на чолі зі старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін Валентином Зінченко відвідали відділ державної реєстрації актів цивільного стану — Центральний палац одруження.

В ході візиту присутні мали змогу ознайомитися з особливостями здійснення реєстрації актів цивільного стану, дізналися про порядок реєстрації шлюбу, види урочистих церемоній одруження, необхідні процедури для зміни прізвища, імені особи.