Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

20 квітня 2019 року

Програма асистентської практики

До уваги здобувачів ступеня доктора філософії!

Пропонуємо до ознайомлення програму асистентської практики, яка є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD). Програма розроблена на основі стандартів вищої освіти, Положення Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна про організацію освітнього процесу та навчальних планів підготовки за третім (освітньо-науковим) рівнем за спеціальностями: 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Призначена для проходження асистентської практики здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії денної форми навчання, що навчаються за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти галузі знань 08 «Право», спеціальності 081 «Право»; галузі знань 29 «Міжнародні відносини», спеціальності 293 «Міжнародне право».

19 квітня 2019 року

Х Науковий круглий стіл молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави», присвячений 15-річчю відродження юридичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна

18 квітня 2019 року на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулося засідання Х Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів під загальним гаслом «Верховенство права — основоположний принцип правової держави», що був присвячений різним аспектам проблематики правової науки в сучасних умовах розбудови правової держави в Україні. Так, перехід України до нової соціально-економічної формації та процес розвитку дійсно правової демократичної держави і справжнього громадянського суспільства, а також необхідність будівництва ефективної сучасної правоохоронної системи гостро потребує активного використання багатого арсеналу науки у напрямку підготовки майбутніх висококласних фахівців-правознавців. Саме з метою становлення сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму.

17 квітня 2019 року

Каразінський відвідали представники німецького університету

12 квітня 2019 року до Каразінського університету завітали представники Університету прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (Вісмар, Німеччина), зокрема професори Андреас Штайнінгер та Ганс-Йоахім Шрамм.

Метою візиту було зміцнення кооперації та економічного співробітництва між двома закладами вищої освіти. Укладення угоди між двома університетами передбачає здійснення взаємопов’язаних магістерських програм для випускників юридичних та економіко-юридичних факультетів.

13 квітня 2019 року

Засідання Вченої ради юридичного факультету

23 квітня 2019 року о 15:30 відбудеться Засідання Вченої ради юридичного факультету.

Порядок денний: Обрання декана юридичного факультету.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 4-31 (4 поверх, праве крило).

13 квітня 2019 року

Загальні збори трудового колективу юридичного факультету

23 квітня 2019 року о 14:00 відбудуться Загальні збори трудового колективу юридичного факультету.

Порядок денний: Питання про обговорення кандидатур на посаду декана юридичного факультету.

Пропонуємо вашій увазі звіт професора Т. Є. Кагановської за період роботи на посаді декана юридичного факультету та програму розвитку юридичного факультету.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 4-29 (4 поверх, праве крило).

4 квітня 2019 року

Університет продовжує впроваджувати програму подвійних дипломів

Каразінський університет активно впроваджує програму подвійних дипломів та розвиває міжнародне співробітництво з провідними світовими закладами вищої освіти. Відтепер наші студенти, окрім кредитної мобільності, мають можливість взяти участь у ступеневій мобільності, отримавши подвійні дипломи з університетом Вісмара (Німеччина) за спеціальністю «Німецьке та міжнародне право» в магістратурі на юридичному факультеті.

Запрошуємо всіх охочих скористатись можливостями міжнародної ступеневої мобільності.

30 березня 2019 року

На юридичному факультеті відбувся публічний захист дисертації

27 березня 2019 року у Каразінському університеті відбувся публічний захист дисертації за спеціальністю «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» на засіданні Спеціалізованої вченої ради К64.051.30.

Науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено Олексію Володимировичу Герасимову за роботу «Протидія злочинності у банківській сфері» (науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Михайло Леонідович Давиденко).

Вітаємо членів спеціалізованої вченої ради та дисертанта з успішним публічним захистом, бажаємо подальших професійних звершень.

30 березня 2019 року

Французька весна у Харкові

Кафедра німецької та французької мов запрошує стдуентів немовних факультетів взяти участь у вечорі «L’inspiration printaniere» присвяченому Французькій весні у Харкові, що відбудеться 3 квітня о 13:30 (майдан Свободи 4, ауд. 8-23)

29 березня 2019 року

Студенти юридичного факультету відвідали судове засідання у кримінальній справі

26 березня 2019 року студенти 3 курсу групи ЮП-32 юридичного факультету у супроводі куратора, старшого викладача кафедри цивільно-правових дисциплін Оксани Карпенко відвідали Київський районний суд м. Харків, де спостерігали за перебігом відкритого судового засідання при розгляді кримінального провадження щодо громадянина, який обвинувачується у вчиненні умисного вбивства.

Студенти мали змогу наочно спостерігати за ходом кримінального процесу, допиту свідків та аналізувати як втілюються на практиці правила кримінального процесу.

Співпраця з фахівцями-практиками в галузі юриспруденції є необхідним досвідом для студентів-правників, що сприяє закріпленню отриманих ними знань з процесу та розширює світогляд у виборі юридичної професії в майбутньому.

21 березня 2019 року

Модельні вибори

20 березня 2019 року відбулося спільне зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого засідання наукового гуртку з конституційного права, в рамках якого проведено модельні вибори.

Студенти мали змогу взяти участь у виборчому процесі не тільки як виборці, але і в якості членів дільничної виборчої комісії, ознайомитись з типовими помилками та порушеннями, які виникають під час виборчого процесу.