Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

15 березня 2019 року

Засідання Вченої ради університету

25 березня 2019 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Детальніше

15 березня 2019 року

Конкурс «Міс університет–2019»

28 березня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний шоу-конкурс «Міс університет–2019».

Наразі представниці факультетів активно готуються до конкурсу краси: репетирують творчі номери, знімають фото- та відеопрезентації, що демонструють їх здібності й таланти. Тож незабутні враження, бурхливі емоції й цікаві виступи гарантовано!

Початок заходу: о 15:30

15 березня 2019 року

Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті»: обираєш ти, обирають тебе

4 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті».

Організатори заходу – Каразінський університет, Студія HR Рішень.

Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті» – це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців та студентів і молодих спеціалістів.

Детальніше

15 березня 2019 року

Каразінський увійшов до топ–600 предметного рейтингу QS World University Rankings

У 2019 році Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна вперше увійшов до топ–600 предметного рейтингу QS World University Rankings.

У класифікації QS World University Rankings за тематикою репрезентовано провідні світові університети.

Детальніше

15 березня 2019 року

День відкритих дверей

7 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають усю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Детальніше

15 березня 2019 року

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації»

Запрошуємо науковців, працівників закладів вищої освіти, юридичної спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування та органів охорони правопорядку взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації», що відбудеться 19 квітня 2019 року.

Подання матеріалів: до 1 квітня 2019 року.

14 березня 2019 року

Засідання науково-практичного гуртка «Школа приватного права»

12 березня 2019 року відбулося засідання науково-практичного гуртка «Школа приватного права». З доповіддю, присвяченою порівняльному аналізу спадкового договору та договору довічного утримання, виступила Олена Мілюта.

В ході свого виступу доповідачка звернула увагу на критерії для розмежування спадкового договору та договору довічного утримання, а також проблеми, що виникають в ході їх укладення.

Дякуємо за змістовний виступ та запрошуємо всіх бажаючих на засідання гуртка у весняному семестрі, що будуть присвячені захисту наукових робіт гуртківців!

5 березня 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка

На кафедрі конституційного і муніципального права 28 лютого 2019 року відбулося засідання студентського наукового гуртка. Керівник гуртка, доцент Юлія Градова запропонувала план роботи на поточний семестр. Члени гуртка вирішили організаційні питання, серед яких: обрання старости та тем власних наукових пошуків, а також заслухали та обговорили підготовлені доповіді.

28 лютого 2019 року

Науковий круглий стіл молодих учених, аспірантів та магістрів «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»

18 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться Х Науковий круглий стіл молодих учених, аспірантів та магістрів «Верховенство права — основоположний принцип правової держави», присвячений 15-річчю відродження юридичного факультету в Харківському національному університеті В. Н. Каразіна.

Основне завдання конференції — забезпечити українських студентів, аспірантів та молодих вчених реальною можливістю донести результати власних досліджень для ознайомлення з ними широких кіл української наукової спільноти.

Участь у конференції безкоштовна.

За підсумками наукового заходу будуть сформовані рекомендації, які направлять до вищих органів державної влади України та Європи.

28 лютого 2019 року

Збережемо первоцвіти!

Увага! Вже за кілька днів у всіх можливих місцях знов почнуть продавати червонокнижні підсніжники, проліски та інші квіти з нагоди 8 Березня. Проте в Мінекології нагадали, що збір і продаж таких рослин карається штрафами - від 510 до 3655 грн. І, варто звернути увагу, що оштрафувати можуть не лише продавців, а й покупців (!) первоцвітів.

За даними Мінекології, за кожен сезон через нелегальний збір в Україні знищується близько 20 млн. підсніжників, пролісків та інших сортів первоцвітів.