Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

11 грудня 2018 року

Урочисте засідання наукового гуртка з міжнародного права

10 грудня 2018 року на юридичному факультеті відбулося урочисте засідання наукового гуртка з міжнародного права кафедри міжнародного і європейського права, присвячене Міжнародному дню прав людини та 70-ти річчю прийняття Загальної декларації прав людини.

Захід відбувся за підтримки декана юридичного факультету, професора Тетяни Кагановської та завідуючого кафедри міжнародного і європейського права, професора Тетяни Сироїд. Урочисте засідання відвідали професор Олександр Гавриленко, доценти Лілія Гришко та Ліна Фоміна, викладач Альона Шевченко.

Виступи учасників проводилися в межах трьох змістовних блоків засідання: «Загальні питання», «Особливості міжнародно-правового захисту окремих прав людини», «Особливості міжнародно-правового захисту окремих категорій осіб».

7 грудня 2018 року

Юридичний факультет вітає з успішним захистом дисертацій

Юридичний факультет Каразінського університету вітає з успішним захистом докторської дисертації «Забезпечення прав дитини в Україні: теоретичні і практичні засади адміністративно-правового регулювання» Олексія Олексійовича Навроцького, директора інституту міжнародної освіти Каразінського університету, та наукового консультанта Олексія Олексійовича — доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету Тетяну Євгеніївну Кагановську!

А також Кирила Марковича Воронова із захистом кандидатської дисертації «Принцип „компетенції-компетенції“ в міжнародному комерційному арбітражі» та наукового керівника Кирила Марковича — доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін Ірину Валентинівну Венедіктову!

Це результати старання і завзяття, працьовитості, наполегливості й самовіддачі, сили волі і твердості духу! Юридичний факультет бажає Вам подальших наукових проектів, успіхів і досягнень, реалізації всіх творчих задумів!

6 грудня 2018 року

Марафон освітянських програм з підвищення правосвідомості учнів шкіл Харкова

Розпочався марафон освітянських програм з підвищення правосвідомості учнів шкіл Харкова, що проводиться практико-освітнім центром «Юридична допомога» при юридичному факультеті Каразінського університету.

30 листопада 2018 року

На юридичному факультеті відбулися публічні захисти дисертацій

27–28 листопада 2018 року у Каразінському університеті відбулися публічні захисти дисертацій за спеціальністю «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» на засіданні Спеціалізованої вченої ради К64.051.30.

Науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено:

Вітаємо членів спеціалізованої вченої ради та дисертантів з успішним публічним захистом, бажаємо подальших професійних звершень.

30 листопада 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

27 листопада 2018 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка. На засіданні обговорено такі теми: «Про правовий режим воєнного стану: актуальність на сьогоднішній день» (доповідач К. Чупрін), «Взаємовідносини держави і друкованих ЗМІ в Україні» (О. Курдюков), «Право на освіту в Україні» (доповідачі Б. Лобода, Д. Пилипенко, О. Бранюк), «Правовий статус генної інженерії в Україні» (доповідачі Є. Щастливець, Н. Красозова), «Законодавчий процес в Україні» (доповідач Д. Святенко), «Проблемні питання інституту імпічменту Президента України» (доповідач Ю. Саладун), «Роль Європейського Суду з прав людини в системі гарантій правового статусу людини і громадянина в Україні» (доповідач Ю. Пономаренко).

Керівник гуртка доцент Юлія Градова подякувала присутнім за цікаві доповіді та плідну працю.

23 листопада 2018 року

Науковий гурток з міжнародного права

Кафедра міжнародного і європейського права запрошує всіх бажаючих взяти участь в урочистому засіданні наукового гуртка з міжнародного права, що присвячений Міжнародному дню захисту прав людини та 70-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Засідання відбудеться 10 грудня 2018 року о 15:00.

Місце проведення засідання — аудиторія 431.

23 листопада 2018 року

Аспекти юридичної діяльності в органах пробації

14 листопада 2018 року на юридичному факультеті відбувся захід, спрямований на професійне орієнтування студентів для роботи в службі пробації. Заступник начальника Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Дар’я Чабан висвітила окремі аспекти розвитку системи пробації та правове регулювання діяльності служби.

15 листопада 2018 року

Тиждень кар’єри: запрошуємо

На юридичному факультеті триває тиждень кар’єри.

16 листопада 2018 року о 8:30 відбудеться зустріч зі старшим лейтенантом поліції, командиром роти № 5 Управління патрульної поліції в Харківській області департаменту патрульної поліції Романом Масленніковим. Роман Сергійович розповість про особливості роботи поліцейського та поділиться власним досвідом на службі у поліції.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 429

13 листопада 2018 року

Зустріч із керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим — «Тиждень кар’єри»

13 листопада 2018 року на юридичному факультеті Каразінського університету у межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч відбулася зустріч студентів із керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим. Присутні дізналися про особливості тендерних процедур та публічних закупівель.

Пан Андрій розповів про систему публічних електронних закупівель Prozorro та проблеми, які виникають під час закупівель, та можливості оскарження результатів тендеру.

13 листопада 2018 року

Зустріч із прокурором Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим — «Тиждень кар’єри»

На юридичному факультеті в межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч студентів із прокурором Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим.

Присутні дізналися про особливості працевлаштування в органах прокуратури України та специфіку доступу до професії адвоката.