Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

6 грудня 2018 року

Марафон освітянських програм з підвищення правосвідомості учнів шкіл Харкова

Розпочався марафон освітянських програм з підвищення правосвідомості учнів шкіл Харкова, що проводиться практико-освітнім центром «Юридична допомога» при юридичному факультеті Каразінського університету.

30 листопада 2018 року

На юридичному факультеті відбулися публічні захисти дисертацій

27–28 листопада 2018 року у Каразінському університеті відбулися публічні захисти дисертацій за спеціальністю «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» на засіданні Спеціалізованої вченої ради К64.051.30.

Науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено:

Вітаємо членів спеціалізованої вченої ради та дисертантів з успішним публічним захистом, бажаємо подальших професійних звершень.

30 листопада 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

27 листопада 2018 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка. На засіданні обговорено такі теми: «Про правовий режим воєнного стану: актуальність на сьогоднішній день» (доповідач К. Чупрін), «Взаємовідносини держави і друкованих ЗМІ в Україні» (О. Курдюков), «Право на освіту в Україні» (доповідачі Б. Лобода, Д. Пилипенко, О. Бранюк), «Правовий статус генної інженерії в Україні» (доповідачі Є. Щастливець, Н. Красозова), «Законодавчий процес в Україні» (доповідач Д. Святенко), «Проблемні питання інституту імпічменту Президента України» (доповідач Ю. Саладун), «Роль Європейського Суду з прав людини в системі гарантій правового статусу людини і громадянина в Україні» (доповідач Ю. Пономаренко).

Керівник гуртка доцент Юлія Градова подякувала присутнім за цікаві доповіді та плідну працю.

23 листопада 2018 року

Науковий гурток з міжнародного права

Кафедра міжнародного і європейського права запрошує всіх бажаючих взяти участь в урочистому засіданні наукового гуртка з міжнародного права, що присвячений Міжнародному дню захисту прав людини та 70-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Засідання відбудеться 10 грудня 2018 року о 15:00.

Місце проведення засідання — аудиторія 431.

23 листопада 2018 року

Аспекти юридичної діяльності в органах пробації

14 листопада 2018 року на юридичному факультеті відбувся захід, спрямований на професійне орієнтування студентів для роботи в службі пробації. Заступник начальника Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Дар’я Чабан висвітила окремі аспекти розвитку системи пробації та правове регулювання діяльності служби.

15 листопада 2018 року

Тиждень кар’єри: запрошуємо

На юридичному факультеті триває тиждень кар’єри.

16 листопада 2018 року о 8:30 відбудеться зустріч зі старшим лейтенантом поліції, командиром роти № 5 Управління патрульної поліції в Харківській області департаменту патрульної поліції Романом Масленніковим. Роман Сергійович розповість про особливості роботи поліцейського та поділиться власним досвідом на службі у поліції.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 429

13 листопада 2018 року

Зустріч із керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим — «Тиждень кар’єри»

13 листопада 2018 року на юридичному факультеті Каразінського університету у межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч відбулася зустріч студентів із керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим. Присутні дізналися про особливості тендерних процедур та публічних закупівель.

Пан Андрій розповів про систему публічних електронних закупівель Prozorro та проблеми, які виникають під час закупівель, та можливості оскарження результатів тендеру.

13 листопада 2018 року

Зустріч із прокурором Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим — «Тиждень кар’єри»

На юридичному факультеті в межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч студентів із прокурором Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим.

Присутні дізналися про особливості працевлаштування в органах прокуратури України та специфіку доступу до професії адвоката.

7 листопада 2018 року

Тиждень кар’єри: запрошуємо

На юридичному факультеті відбудеться тиждень кар’єри.

12 листопада 2018 року о 10:10 відбудеться зустріч з прокурором Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області Андрієм Огородніковим та адвокатом, членом адвокатського об’єднання «Дніпропетровська об’єднана колегія адвокатів» Аліною Боднарчук.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 423

13 листопада 2018 року о 10:10 відбудеться зустріч з керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим. В рамках зустрічі студенти матимуть можливість ознайомитись з тонкощами професії юриста.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 423

13 листопада 2018 року о 13:40 відбудеться зустріч з суддею Харківського апеляційного адміністративного суду Зоєю Кононенко та начальником відділу правового забезпечення регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області Єлизаветою Квасковою.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 420

14 листопада 2018 року о 10:10 відбудеться зустріч із заступником начальника Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківський області, майором внутрішньої служби Дар’єю Чабан.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 429

5 листопада 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка

2 листопада 2018 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка.

На засіданні обговорено такі теми: «Заборона катувань в Україні та ЄС» (доповідачі А. Харченко, ЮП-22, Н. Рульов, ЮП-23), «Нормативно-правове регулювання трансплантації органів в Україні» (доповідач Т. Статкевич, ЮП-32), «Право на судовий захист в системі прав громадян України» (доповідач Л. Глєбова, ЮП-22), «Конституційно-правовий статус омбудсмана» (доповідач Н. Гурбанова, ЮП-21).

Керівник гуртка доцент Юлія Градова подякувала всім присутнім за плідну роботу та жваву дискусію в ході розгляду зазначених питань.