Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

25 жовтня 2018 року

Перемога вихованців факультету у ХІ Міському турнірі юних правознавців

Збірна команда Шевченківського району Харкова у складі Дарини Колмик та Олександра Русецького здобула перемогу у ХІ Міському турнірі юних правознавців. Підготовкою команди до участі в турнірі займався кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Євген Григоренко.

Вітаємо юних правознавців та їх наставника з перемогою. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

23 жовтня 2018 року

Міжнародний круглий стіл «Китайське право»

23 жовтня 2018 року на кафедрі цивільно-правових дисциплін відбувся міжнародний круглий стіл «Китайське право» за участю співробітників кафедри та запрошеного професора з Китаю Ліхонг Чжана.

Ліхонг Чжан (Lihong Zhang) — професор цивільного, римського та порівняльного права у Східно-Китайському університеті політичних наук і права, місто Шанхай, директор Дослідного центру римського та європейського права.

23 жовтня 2018 року

Майстер-клас «Тварини як об'єкти цивільних прав»

На юридичному факультеті відбулося чергове засідання науково-практичного гуртка «Школа приватного права», присвячене темі «Тварини як об'єкти цивільних прав».

Перед слухачами виступила кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Олена Устименко.

Дякуємо пані Олені за проведений майстер-клас.

Запрошуємо студентів долучитися до роботи гуртка!

11 жовтня 2018 року

Вітаємо з Днем народження!

Шановну Тетяну Євгеніївну Кагановську — декана нашого юридичного факультету — від усього серця вітаємо з Днем народження!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Безмежно і невпинно дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно до оселі заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
А Господь дарує довгих-довгих літ!

9 жовтня 2018 року

Конкурс творчості першокурсників “Alma Mater–2018”

22–26 жовтня 2018 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна проводитиметься традиційний щорічний конкурс творчості першокурсників “Alma Mater–2018”. Конкурсні виступи факультетів проходитимуть в глядацькій залі північного корпусу університету.

Детальніше

9 жовтня 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

4 листопада 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Детальніше

9 жовтня 2018 року

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг»

4 жовтня на юридичному факультеті з нагоди святкування Дня юриста відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг». Участь у грі взяли студенти 1 та 2 курсів факультету.

До тематики брейн-рингу входили питання з базових юридичних дисциплін, таких як теорія держави і права, історія держави і права, конституційне право, адміністративне, кримінальне, цивільне та міжнародне право.

Вісім команд змагалися за звання найрозумніших та найкмітливіших.

8 жовтня 2018 року

Вітаємо з Днем юриста!

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем юриста.

Професія правника важлива і відповідальна, адже саме на них покладаються завдання із утвердження принципу верховенства права, вдосконалення законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури громадян.

Ця професія вимагає від фахівців максимальної витримки, надійної пам’яті, уміння позитивно вирішувати конфліктні ситуації та тримати руку на пульсі законодавчих змін. То ж бажаємо Вам бути в обраній професії успішними і шанованими, а в своїх рішеннях — об'єктивними, послідовними та логічними.

8 жовтня 2018 року

Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

28 вересня 2018 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права. На засіданні вирішено організаційні питання, зокрема обрано старосту гуртка, розподілено теми доповідей та складено план роботи на перший семестр поточного навчального року, та заслухано доповіді членів гуртка.

30 вересня 2018 року

Круглий стіл «Університетська політика у сфері інтелектуальної власності»

На юридичному факультеті Каразінського університеті відбувся круглий стіл «Університетська політика у сфері інтелектуальної власності»

На заході обговорювалися найбільш важливі питання щодо формування та впровадження університетами політики в сфері інтелектуальної власності: комерціалізація результатів інтелектуальної власності, практики академічної доброчесності вітчизняних академічних видань, європейський досвід кодифікації законодавства у сфері інтелектуальної власності, можливість наближення університетської науки до бізнес-технології, проблеми захисту авторського права в системах дистанційної освіти.