Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

1 червня 2018 року

З Днем народження, Юридичний факультете!

Дорогі колеги та друзі!

Сьогодні нашому факультету виповнюється 14 років з дня його заснування у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Прийміть мої найщиріші та сердечні вітання з цієї нагоди.

З точки зору багатовікової історії України, майже чотирьохсотрічної історії міста Харкова та понад двохсотлітньої історії Університету — це невелика дата. Однак, разом з тим, 14-ліття — це достатній час для організації сучасного навчального процесу, формування наукової школи, закладення власних традицій та для об'єктивної оцінки досягнутого й перевірки здатності випускників виконувати завдання у своїй багатогранній практичній діяльності.

1 червня 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з актуальних питань історії держави і права України

30 травня 2018 року відбулося заключне в навчальному році засідання студентського наукового гуртка з актуальних питань історії держави і права України під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін І. В. Воронової.

1 червня 2018 року

Презентація Літньої школи Джесапу

Запрошуємо на презентацію Літньої школи Джесапу, яка відбудеться о 13:00 2 червня 2018 року. Школа надає базові знання з міжнародного права та знайомить з Philip C. Jessup Moot Court Competition.

Під час презентації ви зможете дізнатися цікаву інформацію про школу та про можливості участі у ній.

Спікер заходу: Микола Юрлов, юрист АФ ENGARDE, спеціаліст у сфері міжнародного арбітражу, Джессапер з досвідом.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 434.

30 травня 2018 року

Засідання наукового гуртка з кримінального права

23 травня 2018 року відбулося підсумкове засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін у 2017/2018 навчальному році. На ньому відбувся захист наукових робіт студентів. Після захисту автори найкращих робіт були заохочені рішенням кафедри.

Керівником гуртка професором Олександром Миколайовичем Храмцовим також були підведені підсумки роботи гуртка в цьому навчальному році і намічені подальші перспективи наукової діяльності студентів.

30 травня 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з нагоди 22-ї річниці Конституції України

22 травня 2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка з нагоди 22-ї річниці Конституції України під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Ганни Вікторівни Зубенко.

Засідання присвячено питанням значення норм Конституції України в утвердженні правової держави та громадянського суспільства.

В роботі гуртка взяли участь студенти другого та першого курсів юридичного факультету.

Студенти другого курсу виступили з науковими доповідями з заявленої проблематики. Після виступів відбулася жвава дискусія, яку викликали представлені доповіді. Усі присутні мали можливість поділитися власними міркуваннями з теми дослідження.

22 травня 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з історії держави і права України

16 травня 2018 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з актуальних проблем історії держави і права України під керівництвом доцента І. В. Воронової.

Засідання було присвячене розгляду і спростуванню різноманітних міфів української історії.

17 травня 2018 року

Лекція професора Адама Лазовського

З нагоди Дня Європи професор Вестмінстерського університету (м. Лондон) та визнаний експерт з права та зовнішньої політики ЄС проф. Адам Лазовський поділеться своїм баченням вирішення криз в ЄС та посилення європейської ідентичності. Запрошуються усі охочі відвідати лекцію та взяти участь у дискусії.

Захід відбудеться о 16:00 22 травня за адресою: вул. Пирогова 6А, м. Київ, медіа-центр ГДІП

Реєстрація не потрібна.

16 травня 2018 року

Заключне засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права»

14 травня 2018 року відбулося заключне в цьому навчальному році засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права» під керівництвом старшого викладача кафедри цивільно-правових диcциплін Валентина Зінченка.

Під час засідання присутні заслухали доповідь студентки 2 курсу Анастасії Кожухової «Спадкування за заповітом в Україні та Великобританії: порівняльний аналіз», а також наукове повідомлення студентки 4 курсу Оксани Красюк на тему «Шлюбний договір в сімейному праві України». Особливу зацікавленість студенти проявили до виступу студентки 4 курсу Олени Істоміної, який був присвячений темі «Динаміка передшлюбних відносин». Наукові повідомлення викликали цікаву та плідну дискусію серед присутніх.

15 травня 2018 року

Новий підручник! Тетяна Сироїд «Міжнародне публічне право»

Вийшов друком підручник завідувача кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету, професора Тетяни Сироїд «Міжнародне публічне право».

У підручнику проаналізовано різні аспекти становлення, сучасного стану та перспектив розвитку міжнародного публічного права, зміст його основних принципів, галузей та інститутів. При розкритті галузей акцентовано увагу на особливостях джерельної бази, галузевих принципів, інституційної системи, суб’єктного складу. Значна увага приділена імплементації міжнародно-правових норм у законодавстві України.

8 травня 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права України

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з конституційного права України під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Ганни Зубенко. Тематика засідання «Права і свободи четвертого покоління: зарубіжний досвід та Україна».

У засіданні взяли участь студенти другого та першого курсу юридичного факультету. Студентки другого курсу М. Артамонова та А. Скрипка поділились результатами досліджень з заявленої проблематики.

Усі присутні мали можливість поділитися власними міркуваннями з теми дослідження та поставити питання.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступні >>