Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


До уваги відвідувачів!    Розміщено звіти керівників підрозділів     | → Детальніше

Останні події

5 липня 2019 року

Подвійні дипломи з університетом Вісмара (Німеччина) за магістерською програмою «Німецьке та міжнародне право»

Каразінський університет активно впроваджує програму подвійних дипломів та розвиває міжнародне співробітництво з провідними світовими закладами вищої освіти. Відтепер наші студенти, окрім кредитної мобільності, мають можливість взяти участь у ступеневій мобільності, отримавши подвійні дипломи з університетом Вісмара (Німеччина) за спеціальністю «Німецьке та міжнародне право» в магістратурі на юридичному факультеті.

За результатами навчання студенти зможуть отримати диплом Каразінського університету та диплом Університету Вісмара за магістерською програмою в галузі міжнародного права.

Запрошуємо всіх охочих скористатись можливостями міжнародної ступеневої мобільності.

27 червня 2019 року

Школа молодих професіоналів: інтенсивний модуль для студентів

До уваги студентів 2–3 курсів спеціальності «Міжнародне право»

Кафедра політичних наук Латвійського університету (м. Рига) інформує про те, що в осінньому семестрі 2019 року (з 20 вересня по 20 грудня) планується робота тримісячного інтенсивного модулю для студентів з України (Школа молодих професіоналів). Заняття проводитимуться англійською мовою.

Модуль складається з двох взаємопов’язаних частин:
1. Європейські студії – іноземні справи;
2. Європейські студії – внутрішні справи.

Відбір студентів здійснюватиметься до 1 серпня 2019 року.

20 червня 2019 року

Invitation to join 2nd “TILA International Moot Court Competition on Energy Laws” (TIMCCE)

Faculty of Law, Banasthali Vidyapith, Jaipur (Rajasthan), INDIA will be hosting the “TILA International Moot Court Competition on Energy Laws” in collaboration with Dr. Gopal Energy Foundation (DGEF) on 12th & 13th October 2019 exclusively for girls. Trans India Law Associates (TILA) is the knowledge partner of TIMCCE.

19 червня 2019 року

Нещодавно було опубліковано новий рейтинг українських правничих шкіл, котрі готують майбутніх юристів

Таку інформацію вже вдруге на своїй сторінці у Facebook опублікував Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності. «На сьогодні пропонується 3 рейтинги правничих шкіл за різними критеріями: комплексний, за відсотком тих бакалаврів, хто не склав блок «Право» єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та за середньою оцінкою з блоку «Право».

Наша Alma Mater – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна посідає восьме місце у першій десятці! Зокрема, з огляду на ці рейтинги на офіційному сайті Мін’юсту, абітурієнтам рекомендовано обирати ті правничі школи, які знаходяться у цих трьох рейтингах.

29 травня 2019 року

Міжнародна науково-практичної конференція «Кримінальне правопорушення: національний та зарубіжний виміри»

Науковці юридичного факультету взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Кримінальне правопорушення: національний та зарубіжний виміри», яка відбулася 24 травня 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія».

28 травня 2019 року

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації»

19 квітня 2019 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася організована юридичним факультетом Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації», присвячена проблемам взаємодії та взаємозбагачення, з одного боку, історико-теоретичних юридичних наук, а з іншого – галузевих, міжнародно-правових та спеціальних.

Конференція відбулася у Малій актовій залі університету. Матеріали конференції видано друком.

26 травня 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

22 травня 2019 року відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка з конституційного права, на якому виступили: І. Захаров «Право на життя: чи є воно абсолютним?», І. Шевченко «Право на свободу слова в Інтернеті», А. Деркач «Людська гідність в конституційному вимірі», А. Тарасенко «Гарантія недоторканності суддів як особлива складова незалежності здійснення правосуддя».

Студенти активно обговорювали дані теми та ставили доповідачам питання.

26 травня 2019 року

У Каразінському університеті відбувся публічний захист дисертацій

23 травня 2019 року на юридичному факультеті Каразінського університету відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д64.051.28.

Це був без сумніву подвійний успіх і тих, хто захистився, і їхнього наукового керівника та консультанта – Венедіктової Ірини Валентинівни, д.ю.н., професора, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін.

Захід розпочала заступник голови спецради д.ю.н., проф., декан юридичного факультету Кагановська Т.Є., яка привітала членів спеціалізованої вченої ради з початком нової каденції та побажала їм плідної роботи, також привітала всіх присутніх на захисті й побажала успіху здобувачам.

20 травня 2019 року

Урочистий студентський круглий стіл

З нагоди Дня Європи відбувся урочистий студентський круглий стіл, який організовано кафедрою міжнародного і європейського права.

В заході взяли участь студенти юридичного факультету, а також завідувач кафедри міжнародного і європейського права, професор Тетяна Сироїд, доцент Євген Тітов і викладач Альона Шевченко.

20 травня 2019 року

Круглий стіл «Ефективність кримінального законодавства: доктринальні, законотворчі та правозастосовні проблеми її забезпечення»

Кафедра кримінально-правових дисциплін юридичного факультету разом з іншими осередками правничої науки Харківщини взяла участь у організації й проведенні міжнародного науково-практичного круглого столу «Ефективність кримінального законодавства: доктринальні, законотворчі та правозастосовні проблеми її забезпечення», який відбувся 17 травня 2019 року.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступні >>