Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

26 травня 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

22 травня 2019 року відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка з конституційного права, на якому виступили: І. Захаров «Право на життя: чи є воно абсолютним?», І. Шевченко «Право на свободу слова в Інтернеті», А. Деркач «Людська гідність в конституційному вимірі», А. Тарасенко «Гарантія недоторканності суддів як особлива складова незалежності здійснення правосуддя».

Студенти активно обговорювали дані теми та ставили доповідачам питання.

26 травня 2019 року

У Каразінському університеті відбувся публічний захист дисертацій

23 травня 2019 року на юридичному факультеті Каразінського університету відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д64.051.28.

Це був без сумніву подвійний успіх і тих, хто захистився, і їхнього наукового керівника та консультанта – Венедіктової Ірини Валентинівни, д.ю.н., професора, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін.

Захід розпочала заступник голови спецради д.ю.н., проф., декан юридичного факультету Кагановська Т.Є., яка привітала членів спеціалізованої вченої ради з початком нової каденції та побажала їм плідної роботи, також привітала всіх присутніх на захисті й побажала успіху здобувачам.

20 травня 2019 року

Урочистий студентський круглий стіл

З нагоди Дня Європи відбувся урочистий студентський круглий стіл, який організовано кафедрою міжнародного і європейського права.

В заході взяли участь студенти юридичного факультету, а також завідувач кафедри міжнародного і європейського права, професор Тетяна Сироїд, доцент Євген Тітов і викладач Альона Шевченко.

20 травня 2019 року

Круглий стіл «Ефективність кримінального законодавства: доктринальні, законотворчі та правозастосовні проблеми її забезпечення»

Кафедра кримінально-правових дисциплін юридичного факультету разом з іншими осередками правничої науки Харківщини взяла участь у організації й проведенні міжнародного науково-практичного круглого столу «Ефективність кримінального законодавства: доктринальні, законотворчі та правозастосовні проблеми її забезпечення», який відбувся 17 травня 2019 року.

20 травня 2019 року

Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін

15 травня 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри державно-правових дисциплін, на якому були присутні 45 студентів. Керівник гуртка – кандидат юридичних наук, доцент кафедри Ізабелла Воронова.

На засіданні обговорено такі теми: «Трагічні події в Харкові за часів Великої Вітчизняної Війни» (доповідач А. Александрова ЮП-12), «Суперечливі моменти в історії Великої Вітчизняної Війни в Україні» (доповідач В. Ковригін ЮП-11), «Людяність у часи жорстокості: «Праведники народів світу»» (доповідач О. Власюк ЮП-11), «Контрабанда в СРСР» (доповідач Я. Наконечна ЮП-11).

Доповіді викликали жваву дискусію серед студентів.

20 травня 2019 року

Заключне засідання гуртка «Школа приватного права»

14 травня 2019 року відбулося заключне засідання гуртка «Школа приватного права» у весняному семестрі, на якому підведено підсумки роботи за навчальний рік.

Керівник гуртка старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Валентин Зінченко пподякував присутнім за участь у роботі гуртка та побажав студентам успіхів у складанні екзаменаційної сесії.

Робота гуртка відновиться у наступному навчальному році.

14 травня 2019 року

До уваги студентів юридичного факультету

До Дня Європи та з нагоди 70-ї річниці створення Ради Європи кафедра міжнародного і європейського права запрошує всіх бажаючих взяти участь у студентському круглому столі.

Засідання відбудеться 17 травня 2019 року о 13:40.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 431.

10 травня 2019 року

Професор Тетяна Кагановська відзначена державною нагородою

Відповідно до Указу Президента України № 188/2019 від 4 травня 2019 року «Про відзначення державними нагородами України» Тетяну Євгеніївну Кагановську — декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня!

Щиро вітаємо Тетяну Євгеніївну із заслуженою нагородою!

7 травня 2019 року

Онлайн-опитування «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

У травні–червні 2019 року Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться онлайн-опитування серед науково-педагогічних працівників та студентів закладів вищої освіти на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Метою опитування є аналіз впровадження університетської автономії. Дослідження проводиться на умовах повної анонімності.

27 квітня 2019 року

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Результатом надзвичайної праці стала перемога Коломоєць Карини, студентки 3 курсу юридичного факультету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Право", третій тур якого проходив 19 квітня 2019 р. у Національному університету «Одеська юридична академія».

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступні >>